Sari la conținut

0735025776 , 0729157163 - vis a vis de Profi zorilor


Postări Recomandate


  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am sunat la unul dintre numerele de telefon, citind un anunt care avea pozele atasate.

 

Am fost asigurat la telefon ca pozele sunt reale si apartin domnitei in cauza, si am purces spre locatia bine-cunoscuta: blocul turn de vis a vis de Profi Observatorului.

Am fost primit in apartementul tipic pentru acest bloc (nu are rost sa il mai descriu). In locatia (cu care impartea holul) mai era o domnisoara care nu s-a aratat.

 

Am fost introdus in camera, dameza are doar o vaga legatura cu pozele, in ceea ce priveste figura bine machiata. Daca pozele o reprezinta pe ea insasi, au cel putin 5-8 ani vechime.

In ziua de astazi, lucrurile stau cam asa: m-a asteptat intr-o rochie scurta gen piata Marasti, de care a scapat repede (mai bine nu facea asta). Dupa, a dat jos rapid si lenjeria intima de aceeasi calitate. Micuta de statura, bruneta, bine machiata, figura ok, sani lasati, burta cu pielea stransa in urma unei nasteri (cel putin), corpul fleashca, in general - nimic atractiv.

Declara ca este de pe meleaguri pontice, in trecere pe la noi.

Nu am fost invitat la dus, nu a facut dus nici dansa. Oferta era larga - inclusiv anal, etc. Am ales OP, NP si am achitat antecoitum, 150 de roni. Nu stiu de ce am ramas - e problema mea pe care mi-o asum.

Actiunea s-a derulat pe fast forward, ambii parteneri dorind sa incheie cat mai curand. Door to door 20 de minute maxim.

 

Note:

locatie: 7;

aspect dameza: 4

igiena: 8

GFE 0

OP 6

NP 6

De recomandat - nu. Pretul corect pentru ce ofera e 60 de ron / numar.

Am pus la de evitat pentru ca minte cu nonsalanta vis a vis de realitatea faptica in ceea ce priveste aspectul dansei. In plus, diferenta intre reclama (expectante) si realitate e foarte, foarte mare - si nu e compensata de nicio culoare de alte aspecte, cum ar fi atitudinea, sau calitatea serviciilor.

 

Bafta!

post-39848-0-80064200-1463042073_thumb.jpg

post-39848-0-18269600-1463042079_thumb.jpg

post-39848-0-38651100-1463042083_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...