Sari la conținut

0760409847


Postări Recomandate

  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

"Bruneta dulce rafinata,atenta cu tine,ofer companie intima domnilor manierati,practic oral cu finalizare sex in orice pozitie te astept intr o locatie discreta"

 

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/sexii/7b0f61777e69605e.html

 

Am sunat, locație in zona Praktiker, oral 50, normal 80, combinat 100.

Link spre comentariu
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

Salut, am trecut si eu azi pe la domnisoara in cauza, pozele ii apartin, confirm dupa cum are arenjat parul.

 

Halatul e de oral 50, normal 80, combinat 100 si din spusele ei a revenit recent in Focsani.

 

Ca pareri, am sunat la numarul din titlu, m-am intalnit cu ea la locatia ei, aproape de Practiker, dar nu chiar aprope....am ales un oral cu CIM, platit 50 de ron, fugit la baie clatit un pic si in camera actiunea. Ce pot spune ca raport calitate / pret e acceptabil. Nu prea umed nici prea uscat, se folosea da maini, ejaculare in gurita dupa care a mai continuat pentru cateva secunde apoi a fugit la baie sa decarteze.

 

De revinit nu stiu...ma mai gandesc...poate din cauza varstei care nu e chiar de 20 de anisori...plus ca am impresia ca e si mamica (doar presupun).

 

Note:

- pret - 50ron - calitate acceptabila

- oral - un 7 spre 8 - nu se grabea dar folosea mainile, zone adiacente fara, dar nu am auzit deloc pe durata vizitei: "mai termini o data?" lucru care ma face sa il duc 8 (10 dau daca facea deep si swallow :D)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Salut!

Am vizitat si eu gazela, la sfârșitul săptămânii trecute, din lipsă de activitate, am zis să încerc. Am sunat la numărul din titlu, mi-a spus unde are locația, e una cunoscută pentru curvari, au mai activat diverse pe acolo.

Ajuns în locație am cunoscut fata, a mai lucrat în trecut, în schimb cerea multi bani fata de acum, ceva de genul 150 finalizarea, însă acum e mai în ton cu vremurile cu 50 oral protejat sau neprotejat, 80 normal si 100 combinat. Am ales varianta de oral neprotejat, am mers la baie pentru o scurtă igienizare, unde am putut remarca o pereche de chiloți bărbătești la uscat. Revenit în camera de acțiune m-am întins în pat și am lasat-o să își facă treaba. Nu excelează la oral, dar e destul de umed si mai continua după ce finalizezi ceva secunde bune ceea ce îi ridică nota.

Igienizarea se face cu binecunoscutele șervețele umede, îmbrăcat si plecat.

Telefon: cel din titlu

Locația: 7

Oral: 7 spre 8 ( ajuta faptul că face finalizare orala)

Tarif: 50 lei plătiți la început, solicitați de ea

Per total merge pentru o descărcare, nu pot să spun că aș recomanda-o.

Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...