Sari la conținut

Amira 0732231388


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Astazi am reusit sa dau peste o super tipa care s-a hotarat sa aduca un mare plus de valoare orasului nostru.

O cheama amira, este o bruneta focoasa, undeva pe la 1.75 m, bine proporționata si..ce e cel mai important...pasionala!

Locatie in tudor vladimirescu. Urcat la etaj, si gasit pe dupa usa ceva minunat! Am inceput cu o discutie lejera, un suc o apa...fata a facut dus si apoi am continuat in pat...mângâieri dulci (are niște unghii senzatie), un oral neprotejat usor, lasciv..priviri in ochi..ce sa mai superb..finalizat ( din pacate prea repede pentru ce aveam de gand eu) intr-o pasarica perfecta!

Per total super experienta!

Din ce am vazut cat am mai stat de vorba fata merita tratata cu respect si nu accepta targuieli..chiar nu prea ai ce sa negociezi dupa ce o vezi!

Halat: 100 finalizare, 200 ora.

  • Like 7
Link spre comentariu
Reputație: 1681
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Astazi am reusit sa dau peste o super tipa care s-a hotarat sa aduca un mare plus de valoare orasului nostru.

O cheama amira, este o bruneta focoasa, undeva pe la 1.75 m, bine proporționata si..ce e cel mai important...pasionala!

Locatie in tudor vladimirescu. Urcat la etaj, si gasit pe dupa usa ceva minunat! Am inceput cu o discutie lejera, un suc o apa...fata a facut dus si apoi am continuat in pat...mângâieri dulci (are niște unghii senzatie), un oral neprotejat usor, lasciv..priviri in ochi..ce sa mai superb..finalizat ( din pacate prea repede pentru ce aveam de gand eu) intr-o pasarica perfecta!

Per total super experienta!

Din ce am vazut cat am mai stat de vorba fata merita tratata cu respect si nu accepta targuieli..chiar nu prea ai ce sa negociezi dupa ce o vezi!

Halat: 100 finalizare, 200 ora.

Mi-ai luat-o inainte colegule cu comentariul.

Am cunoscut-o si eu pe Amira acum doua zile dar n-am avut timp de o recenzie pe care o merita cu prisosinta.

Corp-9,inalta cum a spus si colegul,craci lungi si frumosi,par negru si lung,pasarica frumoasa si stramta,scad un punct pentru tatele micute.

Fata-9,e frumoasa,niste ochi mari,caprui,superbi;

GFE-9,o fata cu bun simt,vesela,nu e grabita si accepta sarutul(in functie de compatibilitate din cate am inteles);

Oral-8,neprotejat in functie de igiena,cam moale pentru gusturile mele si nu accepta finalizarea;

Normal-9.5,cred ca e punctul ei forte,se misca foarte bine,ii place ,se umezeste,pula sa te tina;

Igiena-10,nimic de reprosat.

Tarifele sunt cele spuse mai sus si se poate si masaj de relaxare.

Eu o recomand din tot sufletul,purtati-va frumos sa o avem mai mult timp in preajma.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Ai completat perfect, intens! Scuze pentru eventualele neconcordante cu cerintele impuse de voi pentru o recenzie..nu prea sunt genul sa scriu pe aici, dar fata asta chiar mi s-a parut ca merita bagata in seama.

Asa este, are un minus ca nu accepta finalizare orala..dar eu cred ca daca mai tatonez de doua trei ori pe la ea, s-ar putea sa se rezolve si asta!

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Fata nu stia nimic de forumul asta..i l-am recomandat, mi-a dat acceptul sa scriu despre ea si sper sa isi faca si ea cont si sa se descrie singura mai bine si poate pune si poze eventual.

Just in case: mi-a dat de inteles ca se poate si doi la unu marcaj direct ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Am cunoscut-o si eu pe la începutul săptămânii , mie mi-a spus că nu o interesează publicitatea pe forum , deci i-am respectat dornta si nu am relatat nimic despre întâlnire .

Oricum , fata este frumoasa , comunicativa si merita sa o vizitați , mie mi-a plăcut .

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am fost si eu recent la domnisoara Amira si pot spune ca mi.a lasat o impresie f buna.

Pozele postate pe publi 24, snt f aproape de realitate (chiar nu ma asteptam!).

Locatie curata, dotata cu tot ce trebuie.

Fata este bruneta, frumoasa la fata, bronzata, par lung, corp slim, vorbareata si ceea ce conteaza, are o atitudine f ok fata de client.

M.a asteptat intr.o bluza f sexy, pe tocuri,

, machiata frumos, este frumoasa, chiar am admirat.o pt felul cum era aranjata.

Pretul, 200 ora, oral si normal, oral nep, dar fara CIM si fara anal. Accepta saruturi intense pe corp, dar fara FK.

Am stat aproximativ o ora, fara graba din partea ei, am beneficiat si de un masaj de relaxare.

 

Concluzie...este de revenit, avem noroc ca o avem in Pitesti. Sper ca unii badarani sa nu o supere, fata da dovada de mult bun simt. Note nu dau, ca nu snt adeptul notelor!!!

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

Sal tuturor.

Sa încep cu mulțumiri lui Cataa80 pentru îndrumarea facuta. Dupa o absență ceva mai lunga am ajuns la Amira,o tipa superba din toate punctele de vedere. Programat cu o zi înainte, locație în Tudor Vladimirescu, am ajuns la ea unde ma primit intr-o costumatie sexy, o bruneta slim la vreo 53-55kg si 1.75m. Am intrat in bucătărie unde am bagat vreo 2 tigari si sa ne cunoaștem mai bine. A urmat macelul cu 2 finalizari care a durat aproximatio ora jumate. Nu te grabeste deloc si ii place sa faca dragoste.

NOTE:

Oral 10,neprotejat, se implica si îi place.

Normal 10, implicare maxima, schimbat mai multe poziții si se uda natural.

Halatul 200.

Inca o data multumesc Cataa80.

Un plus foarte mare pentru Pitești. De revenit cu mare drag.

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Buna Amira, te-am tot sunat dar nu raspunzi la telefon din pacate, o sa mai incerc si sper sa am noroc, frumoase poze, felicitari!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...