Sari la conținut

Lily , brazilianca 0799 279 443


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Prostovanul asta de Liviu spus si Orgasminator, de unde a mai aparut? Nu poate omul sa lipseasca cateva saptamani ca apar noi specimene :)

Ce prostovan bre?Liviu este cel mai tare de pe forum,fute numai bunaciuni de pe AT,astea de aici nu-i mai plac.Toti il invidiaza :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost azi. E foarte frumoasa la fata o Barbie bruneta. Fata micutza fina cu oki de copil si minte asemenea. Nasuc mic gura frmoasa par ondulat o dulceață aspect latino chiar o brazilianca . Fundul f bombat si f tare . Corp de top fata asemenea pusilina frumoasa mica curata gustoasa zemoasa . Nu are experienta nu- si cunoaste onca valoarea . Putin peste 18 ani. Educata submisiv crede ca bărbatul trebuie sa fie dominant si servit. Supt cu priviri oki. Foarte frumos dealtfel a încercat un oral buni el cu groasa dar nu a rezistat mult. Initial a vrut sa evite 69 cuni ca nu - i plăce dar decât sa lupte cu groasa s- a gândit ca mai bine rabda limbi. Numa ca pana la urma i- am prins spilu la cuni si am obtinut chiar orgasm cu CIM . A fost un vis si am recompensat-o cu bonus +50. Nectar fratilor nu altcva. Ani nu accepta sub nici o forma i se pare inasmisibil . Deci are i ca pudoarea si timiditatea aceea feciorelnica . Are un suflet bun se vede pe trasaturile si privirea ei. Nu e pervertita nici matura sau experimentata. Problema e ca nu are dus se spala in cada la robinet dar era f curata iar eu am nasul f sensibil. Eram si eu curat asa ca nu au fost probleme. E constienta ca asa nu merge si trebuie sa rezolve cumva. Locatianu e prea grozava. Sărut nu oferă decât dupa fidelizare nu asa din prima. La normal f stramta viziunea curului brazilian terminatoare. Eu mai stau o zi doua si vreau sa revin. O recomand maxim si multumesc colegilor care au descoperit-o.

100/h la început. Nu a căutat sabgrabeasca sau sa fure. Nu am vrut eu mai mult decât o finalizare ca nu pot 2. Eram de 3 zile neterminat asa ca a fost una lu gabsi f intensa. Aspect 10 +++ . Igiena 10 conditii precare însă rezolvabile promite ea. Oral 10 Cuni 10. Sărut pe corp a fost imposibil se gadila oricum as fi facut si io zic ca ma pricep si am buze ok dar e ea mai copilaroasa. Normal 10. Atitudine 10.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Intradevar , fata are 17 ani. In august face 18 ani.

Nu este brazilianca , ci de etnie de la noi.

Mai are o prietena care sta in bucatarie si care nu presteaza ( prietena , matroana ..... cine stie).

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

N-am timp sa ma pregatesc in 2 zile.

Acum nu mai mergi la curve cum vrea pula lu' matale,trebe epilare totala,manichiura,pedichiura,crema de piele si alte alea.Crezi ca mergi la curve ca ghelbanul??

Si PROGRAMARE man,ca la RAR,coafor,medic,etc,doar Betty si Janetta mai primesc fara programare.
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:IN RAI
  • Oras:IN RAI

Si PROGRAMARE man,ca la RAR,coafor,medic,etc,doar Betty si Janetta mai primesc fara programare.

De compatibilitate si chimie nu zici nimic?N-ai vazut ca fara chimie nu mai pui mana pe o tata,de FK nici nu mai vorbesc.

Dar fara certificat autentificat de notar cu dimensiunile pulii crezi ca vezi anal?Canci daca nu ai dimensiuni sub 5 cm.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Intradevar , fata are 17 ani. In august face 18 ani.

Nu este brazilianca , ci de etnie de la noi.

Mai are o prietena care sta in bucatarie si care nu presteaza ( prietena , matroana ..... cine stie).

Normal ca nu e brazilianca dar asa arata si pana la urma asta conteaza pentru noi ca nu ne insuram cu ea.

Am mai fost odata dar era stresata ca vine proprietarul sa-i dea nu stiu ce bani si s-a comportat aiurea de tot . 

I-am zis sa stea linistita ca se rezolva toate dar s-a pierdut cu firea . Abia am smuls ceva bun dintr 20 min finalizare , ca numai la finalizare mai voia , in care a fost imposibil de finalizat ca nu am vrut sa o chinui. A venit proprietarul cand plecam eu si a plecat imediat adeverindu-se ce am zis ca trebuia sa stea linistita .In fine astea is avantajele si dezavantajele cu ncepatoarele lipsite de experienta.

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Normal ca nu e brazilianca dar asa arata si pana la urma asta conteaza pentru noi ca nu ne insuram cu ea.

Am mai fost odata dar era stresata ca vine proprietarul sa-i dea nu stiu ce bani si s-a comportat aiurea de tot . 

I-am zis sa stea linistita ca se rezolva toate dar s-a pierdut cu firea . Abia am smuls ceva bun dintr 20 min finalizare , ca numai la finalizare mai voia , in care a fost imposibil de finalizat ca nu am vrut sa o chinui. A venit proprietarul cand plecam eu si a plecat imediat adeverindu-se ce am zis ca trebuia sa stea linistita .In fine astea is avantajele si dezavantajele cu ncepatoarele lipsite de experienta.

chestiile astea nu se spun aici

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

chestiile astea nu se spun aici

Tu cand dau detalii din viata privata a fetetor cum este? El nici macar nu facut asta,a relatat atitudinea ei ...

Rade ciob de oala sparta,dar nu se vede ca e crapata !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Tu cand dau detalii din viata privata a fetetor cum este? El nici macar nu facut asta,a relatat atitudinea ei ...

Rade ciob de oala sparta,dar nu se vede ca e crapata !

Lasa-l ca s-a dus pe celelalte conturi sa se mai puncteze.

Revine imediat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Tu cand dau detalii din viata privata a fetetor cum este? El nici macar nu facut asta,a relatat atitudinea ei ...

Rade ciob de oala sparta,dar nu se vede ca e crapata !

Pt asta o sa postez o poza cu Liviu.Am luat.o de pe facebook.ul lui.Stiu ca nu e frumos ce fac,dar asta e!

 

post-199889-0-87891000-1469987950_thumb.png

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:da
  • Oras:da

Mi-am facut programare la Lily,care a si fost respectata pentru ora convenita.Dupa stabilirea serviciilor inca o data ca sa nu avem discutii,am mers amandoi la dus sa ne igienizam,intorsi pe campul de lupta fata a inceput cu un oral cum rar iti este dat sa vezi,cand zic deep este putin zis da cu buzele de burta ta fara nicio problema.Normalul pentru inceput a fost cu ea deasupra dupa care am trecut la missionar unde am si finalizat.Igienizat din nou ,socializat la o tigare moment in care i-am inmanat cadoul.

Locatie 8

Gfe 8 pacat ca nu saruta

Oral 9

Normal 8

Cadou 50/100

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Intradevar , fata are 17 ani. In august face 18 ani.

Nu este brazilianca , ci de etnie de la noi.

Mai are o prietena care sta in bucatarie si care nu presteaza ( prietena , matroana ..... cine stie).

Sora ei care nu presteaza

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

 

Am trecut azi pe la lily, la telefon a zis 60fin oral normal, am intrebat daca face si cim a zis ca da 150ora, la fata locului cim.ul s.a transformat contra cost +20lei, am zis pas, am terminat in prez. Ce nu a mai fost ok este ca in apartament erau vreo 10 persoane, pe jos era o mazga lipicioasa.

 

In concluzie oralul e punctul forte se baga in pl pana in gat, as revenii pt oral, normalul e standard nu ii place sa se urce in pl, face si anal in functie de marire contra cost.

 

Note

 

Locatie 1 cuib cu 10persoane, recomand sa se mute singura

Aspect 7 arata bine are curu misto, draguta la fata tinand cont ca nici nu era aranjata, par misto cret

Oral 8 face deep se joaca cu ea, ii dau 8 ca face cim contra cost

Normal 7 cam mecanic

 

In concluzie recomand pt oral cu cim o fin rapida

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

 

Am trecut azi pe la lily, la telefon a zis 60fin oral normal, am intrebat daca face si cim a zis ca da 150ora, la fata locului cim.ul s.a transformat contra cost +20lei, am zis pas, am terminat in prez. Ce nu a mai fost ok este ca in apartament erau vreo 10 persoane, pe jos era o mazga lipicioasa.

 

In concluzie oralul e punctul forte se baga in pl pana in gat, as revenii pt oral, normalul e standard nu ii place sa se urce in pl, face si anal in functie de marire contra cost.

 

Note

 

Locatie 1 cuib cu 10persoane, recomand sa se mute singura

Aspect 7 arata bine are curu misto, draguta la fata tinand cont ca nici nu era aranjata, par misto cret

Oral 8 face deep se joaca cu ea, ii dau 8 ca face cim contra cost

Normal 7 cam mecanic

 

In concluzie recomand pt oral cu cim o fin rapida

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...