Sari la conținut

Salon masaj erotic Karma - 0745520532


Postări Recomandate

Asculta-ma Berlin 777, eu nu stiu cine este acest "eros 18" sau "megduglak" sau altcineva mai stiu eu cine, eu doar va relatez ce am reusit eu. Daca doriti sa ma credeti e bine, daca nu, treaba voastra! Eu zic doar sa nu-i mai luati apararea aceste-i curvistine pentru ca nu merita. V-as spune eu mai multe dar deja pierd prea mult timp discutand pe aceasta tema. Si mie, sincer sa fiu, povestea acestui " eros 18" imi pare cusuta cu ata alba, deoarece e "putin" diferit de ceea ce stiu eu!  Mie , pana sa mi-o suga, a trecut ceva vreme, iar de futut , a trebuit sa merg 6 luni acolo, de aceea , faptul ca, zice ca asa direct oral si apoi futut direct, imi suna a minciunica!

Dar cine sunt eu sa le stiu pe toate, nu?

Oricum, ar trebui aici discutate alte aspecte: curatenia de acolo, igiena de acolo, pretul si respectarea timpului..etc

Spor tuturor.

Link spre comentariu

Imi pare rau dar am studiat cele spuse de eros 18 si realizez ca baiatul spune adevarul. Imi retrag cele spuse anterior si spun ca eu il cred in ceea ce spune.

Asa ca , baieti , care v-ati simtit bine acolo si nu ati futut-o inca, dar ati fost foarte incantati, de ceea ce v-a oferit sa stiti ca aveti inca vreme ! Fata face si acolo si la domiciliu dar nu cu oricine, asta e clar! 

Pana la urma, ceea ce se intampla acolo este prostitutie mascata si poate ar trebui sa o lasam mai moale sa nu ne trezim ca se sesizeaza organele in masura si sa avem si probleme! Berlin 777 , tu stii cel mai bine....! nu? 

Link spre comentariu

Fratilor, chiar nu stie nimeni cine este aeasta fata ?Care este trecutul ei in profesie? A mai lucrat sau nu la vreun salon de masaj? 

Cum o cheama de fapt?

Unde locuieste?

De unde este?

Face ceea ce se spune pe aici?

Incalca sau nu regulile profesionale ale salonului ? Deoarece eu nu mai inteleg nimic!

Daca face ceea ce se spune as vrea si eu....nu-mi spuneti cam cat ar trebui investit ca sa apuc si eu la ea , ca e buna rau fata, as vrea sa o fut si eu!

Va rog impartasiti din cunostinte ca sa putem beneficia toti!

Ms in avans si spor tuturor. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cred ca se poate schimba titlul topicului in "Sara-masaj erotic si poate alte servicii?!". Lăsând gluma la o parte, se pare ca fata asta a zăpăcit mintile multora de aici...e de inteles la cum arata si cum se poarta. Din respect pentru ea nu o comentez mai multe ca nu are rost.

Sara, sau cum te-o fi chemand, daca chiar te da afara de la mizeria aia de salon nu-ti face probleme. Ti-am sugerat inca de la inceput sa te apuci pe cont propriu de masaj si ce mai vrei tu sa prestezi. Succes!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Sunt un tip care o cunoaște de ceva vreme pe fata asta. E o fata deosebita, inteligenta, educata . Am petrecut momente frumoase cu ea de-a lungul timpului . Toți frustrații ăștia care in zilele anterioare și-au bătut joc de ea sunt niște reduși mintali! A gentleman never tells! Îmi e sila ca sunt compatriot cu astfel de personaje! Sara, dacă pleci de la salon , faci foarte bine, poți mult mai mult. Al tău prieten ....

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Are nevoie, dar nu merita o fata de calitate.

Dovada e comportamentul multor utilizatori.

Spre exemplu, pe unul in urma cu cateva postari il freca grija sa-i stie trecutul, numele adevarat, locul de unde este si unde locuieste.

Cu astfel de oameni, Muresul merita doar fetele de pe Calea Sighisoarei si petarda de tiganca de pe Muncii.

Link spre comentariu

Eu ii recomand cu tarie sa plece si sa-si vada de viata ei deoarece poate mult mai mult ! Un astfel de loc nu este pentru ea ( chiar daca i-ar placea) ! Meseria asta este pentru o alta tipologie de oameni. Mult succes!  

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

UMBRELA.sa sti ca Muresul chiar are nevoie de o fata ca ea .

Da,  este foarte adevarat !.....Sara este o fata deosebita (din toate punctele de vedere) !!!.

(...si nu inteleg atitea rautate ?(poate concurenta,...poate frustrari , ...e foarte trist.)

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Eu ii recomand cu tarie sa plece si sa-si vada de viata ei deoarece poate mult mai mult ! Un astfel de loc nu este pentru ea ( chiar daca i-ar placea) ! Meseria asta este pentru o alta tipologie de oameni. Mult succes!  

Sara este o fata deosebita!  Targu Muresul  are nevoie de ea . Eu ii recomand sa ramana aici  !!!

Link spre comentariu

Buna ziua tuturor.

Am vizitat salonul Karma in decursul acestui an, de multe ori. Am mers acolo la recomandarea celor care scriu pe acest site.Am intrat la masaj doar cu Sara( doar pe ea am gasit-o acolo), bazandu-ma pe ceea ce au scris ceilalti referitor la ea. Intradevar fata face meseria asta cu placere . La salon am incercat sa fac sex cu ea dar nu a vrut , sustinand ca nu e ok si ca nu face etc. Eu cred ca fost doar o strategie de-a ei pentru a ne intalni in cadru privat. Ulterior ne-am intalnit la domiciliul ei unde am facut sex oral neprotejat si normal protejat. Fata asta se pare ca a sucit mintile multora de pe aici .  Toate bune si frumoase dar la un interval de cateva saptamani m-am trezit cu un streptocop de tip B, de care sincer sa fiu, nu stiu daca mai scap vreodata( asta mi-a zis medicul) precum si niste bacterii , de al caror nume nici nu stiam ca exista!!! Sunt la a doua runda de antibiotice  si alte medicamente pentru astfel de situatii , care imi afecteaza ficatul, stomacul etc. Fratilor asta este grav!! De tot!

Acum, judecand cu mintea de pe urma, imi dau seama de faptul ca, locul ala este o infectie unde colcaie bacteriile si sincer sa fiu nu ma mai mir de nimic. pai cum altfel sa fie. Fata isi pune mana la pasarica, apoi pe tine , apoi pe ulei , ejaculam ne ridicam punem mana pe clante pe gelul de dus! Eu nu am vazut nici un dezinfectant pe acolo, nimic de genul ala. Toti isi freaca pula de zona ei intima , de curul ei! Uffffff!Ce sa mai zic! Constat ca aici de fapt este un bordel mascat , ca se face sex in mod obisnuit si cu multi, inclusiv sex anal, care nu este putin lucru.

Parerea mea sincera este ca, ar trebui trimis acolo Sanepidul sa ia probe si analize pentru a verifica salonul si pe fata asta  deoarece , din punctul meu de vedere este o sursa de infectie iar Politia sau stiu eu cine sa ia masuri deoarece asta este prostitutie, nu masaj!

 

Va stau la dispozitie cu orice intrebare ati avea

Link spre comentariu

Sunt realmente socat de ce spune noul coleg! Daca este adevarat si pare adevarat, multi dintre noi care am facut sex cu fata asta , suntem nevoiti sa mergem la un laborator de analize pentru a vedea daca suntem si noi afectati sau am avut noroc. In cazul meu voi merge azi sau maine, urmand ca , in cazul in care am ceva de genul asta, sa o reclam la ...nici nu stiu unde , iar salonul il dau in judecata.

Cititi va rog despre acest streptococ, unii zic ca nu mai trece si poate duce la ....nici nu va zic , mai bine cititi voi!!!!!

Deci , ASTA CRED CA PUNE CRUCE SAREI SI SALONULUI KARMA!  daca am ceva eu , pe cuvantul meu ca fac urat!

Dumnezeule, nici nu-mi vine sa cred!

Link spre comentariu

Sunt din nou Sara, pe ultima data aici, lumea ma acuze de diverse lucruri. Intradevar am gresit fata de salon si pentru asta platesc ca sunt data afara. Dar sa scrieti ca am dat boli e o mare minciuna. Am analizele si pot demonstra acest lucru. Daca un barbat umbla la mai multe femei poate lua de la mai multe parti. Nu am vrut sa fac rau pentru nimeni si nu am vrut sa iasi asa de urat, eu oricum termin cu Tg Muresul. Mie rusine de oamenii care m-a angajat si sa comportat bine cu mine si eu am inselat incredere, mi-e scarba de persoanele care macuza si de lucruri neadevarat.

 

Ennyi volt, nem adok több magyarázatot.

Link spre comentariu

Sara, daca tot e momentul adevarului, haide sa fim toti sinceri pana la capat!

Trebuie sa recunosti cu cati barbati ai facut sex la salon si apoi cu cati ai facut acasa( dintre clientii racolati de la salon, restul nu e treaba noastra)! Daca nu spui adevarul , voi solicita Sanepidului si Politiei sa faca un control serios acolo. Cred ca Berlin nu are nevoie de asa ceva, mai ales de o vizita a ultimei Institutii amintite( stie el de ce)!

Si eu am analize  dar sa stii ca  persoanele de sex feminin sunt doar purtatoare ale streptococului de tip B, in cazul vostru nu devine activ! In cazul nostru poate duce la cancer de prostata!!!!

Astept un raspuns azi altfel lucrurile degenereaza !

Daca ti-e rusine sincer si ai de ce.... acum fiecare cu viata lui!

PS: Adevarul ne elibereaza.

Link spre comentariu

Mai masajul erotic are riscul lui,dar daca fata face duș se intretine riscurile sant mai mici.Eu de cate ori am fost niciodata nu mi sa cerut sa fac dus,iar fetele cred ca nu fac igienizare dupa fiecare client.De aici și pretul 50 ron apoi 70 accesibil tuturor.O data am patit si eu dupa un masaj la cateva zile am început niște mâncarimi pe penis dar au trecut,am dat vina pe ulei chiar intreband la urmatoarea vizita ce ulei folosesc.Deci Sara chiar ai facut sex acolo?Berline ziceai ca nu se face sex acolo?

Link spre comentariu

Draga, eu nu te urasc, dar m-ai pus intr-o situatie a carei gravitate se pare ca nu o constientizezi!! Eu te rog , spune adevarul altfel iasa foarte urat, nu povesti si depanari de amintiri pe acest site! Realitate.

Tredbuie sa se stie : cu cate persoane ai facut sex la salon? respectiv cu cate persoane cunoscute la salon ai facut sex la domiciliu?

Si te rog din nou, stiu foarte multe, nu te juca cu focul ca te arzi si se ard si altii!

Te rog frumos spune adevarul gol golut sa terminam odata cu scandalul asta!

PS: Eu stiu multe lucri despre tine, te rog nu complica situatia si sa spun aici ......detalii!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...