Sari la conținut

Salon masaj erotic Karma - 0745520532


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutare oameni buni....

am fost zilele trecute pe la karma (din nou) dupa o lunga perioada de timplocatia este aceiasi dar in geamul de la strada era un afis cu "de vanzare" , asa ca nu stiu cat timp va mai fi acea locatie.

M-am programat telefonic, am ajuns. am fost intampinat de Ema. Ea era singura disponibila in acel moment. Ema are undeva la vreo 30 de ani, par scurt blond, este scunda (vreo 160 cred ca), sani mari lasati, fund maricel dar per total nu are un fizic urat. am intrat in camera unde sunt aceleasi paturi mari , a inceput cu un masaj de relaxare a spatelui foarte bine executat.. dupa vreo 15 min m-a rugat sa ma intorc pe spate si a inceput tehnicile de masaj erotic .... stie fata treaba , stie sa-ti frece penisul bine atat cu mainile cat si cu corpul. am avut o finalizare foarte reusita. Ema nu a vrut sa comunice prea mult fapt ce nu ma deranjeaza chiar de loc... la plecare am lasat 50 de lei. 

masaj bun, finalizare buna, pret buna.... am fost intrebat daca vreau sa fac dus dar fiind pe graba am plecat asa ca detalii despre baie nu cunosc... camera este curata, muzica ambientala, lumina mai putin (exact cata trebuie)... Ema a fost cu chiloti pe ea tot timpul

 o experienta buna

  • Like 1
Link spre comentariu

As vrea sa merg din nou la acest salon peste o saptamana. Stie cineva da si-a schimbat locatia sau numarul de telefon? Si cate fete sunt ca as mai merge cu un prieten si sa nu stam la coada unul dupa celalalt.

Nu, nu şi-a schimbat nici locaţia nici nr. de telefon.

Sună (de preferinţă cu o zi înainte) şi stabileşte toate detaliile.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua baieti. Am fost la Karma din nou in urma cu vreo 2 luni. Aceiasi locatie, acelasi nr de telefon. Mi-a deschis usa o fata noua un pic plinuta dar draguta la fata. Eu insa am mers pentru Ema..Despre Ema am scris putin mai sus. Am intrat in camera si am inceput actiunea cu Ema. De data asta a parut putin grabita insa masajul a fost buna.

O mai spun o data. La 50 de lei merita.

Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Salutare...am ajuns si eu la karma...programare rapida dupa 15 min am ajuns...una din gagici era deja ocupata cu un client si era o blonda cu parul scurt care a zis sa astept pana vine colega sa aleg...nu am vrut cu blonda nu imu plac fetele ca parul scurt:) apare inca o gagica nici de ea nu pot sa zic wow dar era ok!am.intrat in camera...dezbracat...ma pun pe pat...vine gagica doar in bikinei...nu am intrebat daca se poate si fara oricum doar la masaj mam dus...masaj de relaxare chiar bine executat...dar dupa ce mam intors nimic...ulei pe micutzu dai o frecare rapida si in 3 min ma terminat...dupa aia a mai continuat masaj de relaxare! per total nu se poate numi masaj erotic! Masaj de relaxare cu un handjob mai bine! Dar la 50 de lei chiar am fost multumit!

masaj relaxare nota 8.

masaj erotic nota 4 ca era doar in bikinei technica 0.

handjob nota 9:))chiar sa miscat repede...odata merita incercat! o sa ma mai intorc odata si la blonda!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures

Salutare! Am fost si eu la karma! Am facut programare si mi sa comunicat ca in 15 min pot sa merg! Ajung la destinatie in tudor imi deschide o fata mai slabuta si inauntu mai era inca una blonda cu parul scurt si am aleso pe cea blonda parca mia parut mai de treaba!! Intru ma dezbrac si intra blonda doar in bikini fara sutien pe ea!! A inceput cu un masaj de relaxare buna! Dupa ce mam intors a facut un masaj erotic bun!tariful a fost de 50 de lei!

Masaj de relaxare nota 8

Masaj erotic 8 daca era fara bikini era se 9 :-)

O sa mai revin cu siguranta sa vad fata mai subtirica cum se descurca!

Link spre comentariu

Salutare.

Se pare ca lucrurile s au schimbat la acest salon.Am fost de curand in vizita.Ema nu mai e.Pretul e de 70 lei pt. 30 min.

Am fost la o doamna bloda pe nume Ioana.Avea peste 35 ani dar la corp arata ok.Cica mai lucreaza inca 2 fete dar nu zilnic.

 

Masajul a fost peste asteptari cu implicare 100% din partea ei.Puteam s o mangai peste tot.A fost tot timpul in chiloti tanga dar nu si o dat o jos ca era pe ciclu.(s a vazut ob ul :-))asa ca nici nu am inssistat.Doamna a fost ft. draguta si comunicativa.M a intrebat de cateva ori daca mi place si sa i spun ce mai doresc sa mi faca.Finalizare cu mana cu sarutari pe bilute de inceput.Nu am incercat nici un fel de negociere.

 

Locatie 9

Masaj 10

Implicare 10

Doamna 7.5~8 la corp 10 pt. comportament.

Pe ansamlu un 9. Solid.

De revenit la ea...cu siguranta.

Link spre comentariu
  • Oras:Tg.M.
  • Oras:Tg.M.

Vad ca pe Sarah, toata lumea o ascunde de parca ar fii o comoara, pe care sa o pastrezi pentru tine.  :laugh2

Sa incep la inceput. Este o fata relativ nou la Kharma. Relativ noua, inseama aprox 3 luni vechime. Eu personal ma duc la Kharma doar cand e ea prezenta. Inalta, subtirica, fundul nota 10, sani.... medii. Fata draguta. E unguroaica. 

Prima vizita la ea sa intamplat in felul urmator: 

- Masaj erotic. Mai mult erotic decat masaj. Si dupa aia inveros, eu o masam pe ea. Ea find in perioada rosie a lunii, direct anal. Fara reclama, fara fite, am ramas surprins si cu gura casaca ca la dentist.  :laugh2

Dupa aia plecare. O fata de genul, merita un ciubuc, dupa care platit si la doamna de afara 70 de roni. Total 120, dar Sarah merita toti banii din punctul meu de vedere. 

Stiu ca e greu de gasit fete bune in oras la noi, dar ea e una dintre ele.

De restul fetelor nu stiu nimica, dacat ca Ema nu mai e.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg.M.
  • Oras:Tg.M.

Si ultima ,cum a fost?

Ultima. Saptamana trecuta am fost la Sarah, seara in jur de ora 7. Era deja putin obosita, dar zambea tot timpul. E vorbareata. Am facut putin 69, dupa aia misionar, si terminat prin oral. 

Eram si eu in greaba, dar ea nu ma grabit nici o data.O sa ma duc si saptamana viitoare.

Link spre comentariu

Vrei sa zici ca se face si altceva in afara de masaj? Patroana nu prea era pentru,sau nu stie.totusi sta cam tot timpul acolo,

Buna.Aveti dreptate....Patroana  nu este de acord cu asa ceva...asta este si motivul pt.care  numele  uneia dintre maseuze SARA apare in aceasta ,,denigrare,,.Va rog sa verificati acest cont nou ,,rauvoitor,,megduglak....se pare  ca in spatele acestuia se ,,ascunde,, maseuza care  a fost data  afara exact pt.acele lucruri pe care le invoca Sarei.Eu umblu de 12 ani de cand s-a  deschis  salonul dar.....si am vazut 80 % din fetele care s-au perindat pe aici....si pot sa va spun cu mana pe inima ca nu s-a intamplat nimic din ceea ce s-a enuntat aici de catre ,,contul fictiv,,ci dimpotriva Sara  arata bestial,vorbeste nemaipomenit,este curata  si DEMNA...lucruri care i-au lipsit cu desavarsire celeilalte maseuze,,penalizate,,de catre patroana.Nu interveneam dc.nu consideram ca este necesar in urma acestei ,,nedreptati,,.va recomand cu caldura sa ,,intrati pe mainile,,Sarei si va veti convinge de cele spuse de mine...Oricum rog ,,admin-ul,,sa verifice contul fals care da informatii eronate si denigratoare.O zi buna tuturora

Link spre comentariu

Da,si eu merg la acest salin de vreo 12 ani.Am f cu multe fete si de acea spun ca patroana nu ar fi de acord cu sexul la salon.Am auzit ca ar fi fost una care facea dar eu unul nu am f cu ea.Desi acum vreo catva ani buni am intrat cu o maseuza am mers chiar departe cu masajul si cred ca daca io trageam nu se opunea( nu dau numele maseuzei)mam oprit eu (nu fac fara prezervativ,si nu aveam la mine).Am ajuns departe cu masajul.Despre Sara,da e frumoasa,se vede ca face masaj are experientaA lucrat sau lucreaza inca la un salon masaj erotic din oras) iam dat 20 lei si a facut masajul nud,nu am insistat mai mult poate facea si altceva,piate data viitoare am sa incerc.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Vad ca pe Sarah, toata lumea o ascunde de parca ar fii o comoara, pe care sa o pastrezi pentru tine.  :laugh2

Sa incep la inceput. Este o fata relativ nou la Kharma. Relativ noua, inseama aprox 3 luni vechime. Eu personal ma duc la Kharma doar cand e ea prezenta. Inalta, subtirica, fundul nota 10, sani.... medii. Fata draguta. E unguroaica. 

Prima vizita la ea sa intamplat in felul urmator: 

- Masaj erotic. Mai mult erotic decat masaj. Si dupa aia inveros, eu o masam pe ea. Ea find in perioada rosie a lunii, direct anal. Fara reclama, fara fite, am ramas surprins si cu gura casaca ca la dentist.  :laugh2

Dupa aia plecare. O fata de genul, merita un ciubuc, dupa care platit si la doamna de afara 70 de roni. Total 120, dar Sarah merita toti banii din punctul meu de vedere. 

Stiu ca e greu de gasit fete bune in oras la noi, dar ea e una dintre ele.

De restul fetelor nu stiu nimica, dacat ca Ema nu mai e.

Cred ca multi n-au fost la salon pentru ca nu se asteapta decat la masaj erotic, nu la o tipa care face anal cu 50 lei.

 

Buna.Aveti dreptate....Patroana  nu este de acord cu asa ceva...asta este si motivul pt.care  numele  uneia dintre maseuze SARA apare in aceasta ,,denigrare,,.Va rog sa verificati acest cont nou ,,rauvoitor,,megduglak....se pare  ca in spatele acestuia se ,,ascunde,, maseuza care  a fost data  afara exact pt.acele lucruri pe care le invoca Sarei.Eu umblu de 12 ani de cand s-a  deschis  salonul dar.....si am vazut 80 % din fetele care s-au perindat pe aici....si pot sa va spun cu mana pe inima ca nu s-a intamplat nimic din ceea ce s-a enuntat aici de catre ,,contul fictiv,,ci dimpotriva Sara  arata bestial,vorbeste nemaipomenit,este curata  si DEMNA...lucruri care i-au lipsit cu desavarsire celeilalte maseuze,,penalizate,,de catre patroana.Nu interveneam dc.nu consideram ca este necesar in urma acestei ,,nedreptati,,.va recomand cu caldura sa ,,intrati pe mainile,,Sarei si va veti convinge de cele spuse de mine...Oricum rog ,,admin-ul,,sa verifice contul fals care da informatii eronate si denigratoare.O zi buna tuturora

Eu, din cate vad, tu esti cel cu contul nou. Megduglak vad ca este inscris inca din februarie, iar tu de astazi.

Link spre comentariu

Citind ce e mai sus,dar si faptul ca am fost azi ,stau si meditez.le as da dreptate la amandoi .Adevarul e la mijloc.Da patroana nu accepta relati intime la salon dar a crescut pretul iar banul e ochiul dracului mai lasa si ea (clienti putini).iar maseuza cred ofera mai mult decat masaj.parerea mea

Link spre comentariu

Are o scoala in ea.mama mama

Avand in vedere pretul practicat in alte parti nu pare chiar atat de profitoare.Chiar eu i-am indicat de multe ori sa scumpeasca biletul pt.a putea ,,inlatura,,pe cei  fara respect,imputitii si toate lichelele care mai ajung pe  acolo...astfel se mai face o triere.Iar dc.sunteti nemultumit de serviciile  astora nu vad de ce o faceti ...va contraziceti.Eu dc. nu-mi place pe undeva  sa merg ..nu merg si gata....si oricum nu vad rostul  unor  astfel de discutii pe  acest  forum...dar nici sa nu fim obiectiv sau corecti nu este indicat.Pana una  alta spor tuturor la ,,agatat,,.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...