Sari la conținut

Salon masaj erotic Karma - 0745520532


Postări Recomandate

Cine nu e corect? Pt ca zic ca e smechera patroana ca e pusa pe adunat bani.Am fost si iarna era rece inauntru ,fetele imi ziceau ca patroana face economii,ca sedinta ba ca e 40 minute,ba 30.ca uleiul folosit uneori e slsb calitativ(de vreo doua ori m a usturat pula ,capul de la uleiul lor,sun si zic ca ajung la ora respectiva si las o marja de eroare de 5 minute imi spune ca nu pt ca fata trrbuie sa prinda sutobuzul,minciuna ,Maseuza a zabmit cand i am spus de autobuz ,ba chiar mai mult fupa mine mai avea client de econimia de piata.iar daca facem acuzatii berlin777,nu cumva esti fiul patroanei prea seamana cuvintele tale cu ale patroanei,hmmm

Link spre comentariu

Vad ca sunteti extrem de ,,activ,,si acid.Ca  sa va linistesc va pot spune sigur ca nu sunt nici fiul sau fiica sau ce-o fii avand d-na de la  salon.Eu sunt pe  acest forum de foarte mult timp doar ca mi-am pierdut parola la vechiul numar si nu am mai reusit sa-l activez nu stiu din ce motive.Am stat de multe ori de vorba cu patroana  salonului legate de anumite chestii.Mi-a  spus ca ,,face economii,,pt.a nu creste  exagerat pretul biletului cum sunt peste tot in lume la  saloanele de masaj.Dc.si la Benta la un masaj clasic e 50 de lei eu zic....ca este un procent rezonabil.Fetele mi-au spus ca sunt angajate ,ulei ,caldura ,etc....Astea  cred ca toate au un pret.Nu?iar de multe ori am vazut ca unele  fetye sunt extrem de ,,risipitioare,,lumina,hartie  etc.....lucru care poate o deranjeaza pe patroana  si eu as fii deranjat.cat despre minciuni ....Nu trebuie sa credem intodeauna  maseuzele  sau administratorii...Advevarul este undeva la mijloc intodeauna asa cum ati spus.oricum mie mi-i se pare  decent raportul pret si servicii.la ce fata este acum acolo.....iar fetele niciodata cel putin sara nu a  facut ,,mofturi,,in ciuda ,,calitatii precare,,a unor clienti....asa cum nu cred ca  a facut patroana.dar la urma urmei nu stiu de fapt cam ce doriti sau ce vreti sa demonstrati atata timp cat mergeti acolo.....Eu nu pot  sa vorbesc  de nimeni urat sau frumos in maniera negativa sau pozitiva  tata timp cat nu am avut astefl de experiente.Nu prea  am fost la  alte saloane  ca  atare nici nu pot  sa spun alte lucruri negative  sau pozitive .Vreau sa fiu obiectiv.Eu nu tin partea nimanui doar ca  nu-mi place  cand  cineva  este  atacat fara temei.Oricum am sa merg luni la  salon....oricum nu am mai fost de ceva timp si vreau sa-i arat d-nei de acolo mesajele de pe acest forum...poate  ,,identifica,,personajele din acest ,,film,,.Sunt curios  in ce categorie  va  incadrati ca  si client...in cea  de care spuneam  anterior sau cea  care  are valoare pt.a  emite pretentii.O zi buna

Link spre comentariu

Ce vrei sa zici ca fetele fac risipa,sa inchida centrala sai dea drumul 10 minute in timpul masajului.sa puna uleiul pe siba sa fie mai vilatil,sa rupa servetelele in doua unul sa l foloseasca la un client alta jumatate la urmatorul.Totul depunde de fete ele atrag clienti nu salonul.Berlin777 tu esti tot la gradinita sa mergi sa părasti la doamna educatoare,Dc acum cateva luni era o singura maseuza ,de prea bine ce le era ,era flashul plin de anunturi de angajare la salon.Fii realist,daca vb asa zi ce id aveai si au pietdut parola.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Ce vrei sa zici ca fetele fac risipa,sa inchida centrala sai dea drumul 10 minute in timpul masajului.sa puna uleiul pe siba sa fie mai vilatil,sa rupa servetelele in doua unul sa l foloseasca la un client alta jumatate la urmatorul.Totul depunde de fete ele atrag clienti nu salonul.Berlin777 tu esti tot la gradinita sa mergi sa părasti la doamna educatoare,Dc acum cateva luni era o singura maseuza ,de prea bine ce le era ,era flashul plin de anunturi de angajare la salon.Fii realist,daca vb asa zi ce id aveai si au pietdut parola.

Cred ca ai intuit tu bine, ca berlin777 o fi in legaturi cu patroana, din moment ce el singur declara ca luni se prezinta la madam sa-i dea raportul cu ce se scrie aici.

Poate primeste un masaj gratuit de la patroana daca arata ca este un bun informator. Ca maseuze nu vor mai fi daca le da afara pentru ca presteaza extra.

Oricum, am vazut in vara ca firma nu mai era si avea anunt de vanzare. Tine la pret de nu l-a vandut inca sau nu gaseste pe nimeni care sa cumpere la pachet cu afacerea?

Link spre comentariu

Cine,patroanasa faca cadou o sedinta nu cred mai bine nar minca o zi.Zice ca sant angajate nu cred ,daca stau numai cateva luni nu le angajeaza ,pai ar cere fetele simaj atunci.Si daca ar fi angajate ar trebui sa le plateasca taxe la stat care nu sant mici,si atunci ea ce ar castiga.sa ramana cu ceva in mana dupa taxe,plata fete,consumuri, darile la stat pt firma.Iar daca fetele fac prada (hartie,apa ,ulei )mi mila de ea si de Berlin777,zuc sa facem i cgeta sa nu pierdem salonul.Cred ca a fost primul din oras,mama ce buna a fost prima maseuza dar si apoi au fost cateva care chiar isi meritau locul.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna.Aveti dreptate....Patroana nu este de acord cu asa ceva...asta este si motivul pt.care numele uneia dintre maseuze SARA apare in aceasta ,,denigrare,,.Va rog sa verificati acest cont nou ,,rauvoitor,,megduglak....se pare ca in spatele acestuia se ,,ascunde,, maseuza care a fost data afara exact pt.acele lucruri pe care le invoca Sarei.Eu umblu de 12 ani de cand s-a deschis salonul dar.....si am vazut 80 % din fetele care s-au perindat pe aici....si pot sa va spun cu mana pe inima ca nu s-a intamplat nimic din ceea ce s-a enuntat aici de catre ,,contul fictiv,,ci dimpotriva Sara arata bestial,vorbeste nemaipomenit,este curata si DEMNA...lucruri care i-au lipsit cu desavarsire celeilalte maseuze,,penalizate,,de catre patroana.Nu interveneam dc.nu consideram ca este necesar in urma acestei ,,nedreptati,,.va recomand cu caldura sa ,,intrati pe mainile,,Sarei si va veti convinge de cele spuse de mine...Oricum rog ,,admin-ul,,sa verifice contul fals care da informatii eronate si denigratoare.O zi buna tuturora

Pe care maseuza a dat-o afara? Am fost de mai multe ori la salon in ultima vreme. De obicei Sara si Ioana erau acolo, ocazional si cea plinuta, blonda si tunsa scurt (nu stiu cum o cheama).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

La Benta cu 50 iti face masaj nu gluma,o mangaiere pe spate .Ia fa tu o vizita la BV la kristina,la CJ la Cleo,sau in MS la Andreea. mai era in MS o maseuza am puerdut numarul facea undeva pe bega pe o strada laterala .si fa o comparatie

Unde este Benta? Un nr de telefon se poate?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

O,Benta nu e un salon.e un centru unde se face masaj terapeutic,bai cu apa sarata,strand ,hotel etc

Statiunea Baile Sarate Sangeorgiu de Mures=Apollo Wellness Club (Atractia Centrului Spa este Hammamul adica masajul – baia turceasca)

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures

De altcineva vorbea ,Sara si Ioana lucreaza iar Ema nu stiu daca mai lucreaza,.

acum e 70,sara era ocupata si nu am mers,as merge daca ar accepta macar limbi ,mia mai zis cineva ce e super da nu face altceva,ce sa mai cred?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...