Sari la conținut

0758453724


Postări Recomandate

Mai  demult am trecut pe la domnisoara. Tipa nu este un model de lux dar este ok.

Am trecut pt o jumatate de oara, pentru care am cotizat 150, si din plin am epuizat timpul la maxim.

Dommnisoara a fost ok, nu a comentat la schimbari de pozitii, ci participa la actiune din plin.

Dupa parerea mea merita Vizitata.   

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Mai  demult am trecut pe la domnisoara. Tipa nu este un model de lux dar este ok.

Am trecut pt o jumatate de oara, pentru care am cotizat 150, si din plin am epuizat timpul la maxim.

Dommnisoara a fost ok, nu a comentat la schimbari de pozitii, ci participa la actiune din plin.

Dupa parerea mea merita Vizitata.   

O locatie aproximativa?

Link spre comentariu

Da,am vizitat_o pe domnisoara saptamana trecuta.contact telefonic(drept am insistat),a spus ca numai dupa amiaza poate ,urmand sa revin pt adresa cu 10 min inainte.Sun la ora stabilita raspunde imi da adresa aproximativa iar cand eram in ariavei de vizualizare a dat blocul si apartamentul.urcat sus deschide o tipa placuta la vedere 1,65 m.vreo 62 kg.era in prosop invelita..intru stabilim programul 1 nr 30 min 150 ron iar daca mai vreau pot prelungi .intre timp am pipaut o putin pe sub prosop,apoi trecem la treaba ,ne punem in pat unul langa altul trec incalzire,permisiva in timp ce sugeam sfarcurile si ma jucam cu sani cealalta mana era la pasarica introduc un deget apoi 2 si incep sa ma joc se umezeste natural fara mirosuri curata.ma intreaba daca punem prez,zic da si apoi dai frate bataie,geme usor umeda schimbat 2poziti ,terminat prezervativ.facut numai normal nu prea sant fan oral.sters cu servetele apoi un dus si plecat multumit.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...