Sari la conținut

Amy 0735015167 0735025141


Postări Recomandate

Ha,ha,ha,ha,ha...Hai,Sictir!!Jegule!!O Èšigancă borâtă nu poate da clasa nimănui deci implicit nici mie!!ADvocatule,ce am mai râs...Sărăcuțul de tine ..😃😄😄Nu mă roade nimic...Mă distrează tare țigăncile borâre din București ce vin de la 70lei să se îmbogățească in Ardeal...Nu era vb de latura. Financiară ..Aceasta borâtură face oricum pt pește banii...😃😃😄😄Bărbosule ,te ai trezit???Ha,ha,ha,ha...Mortăciune!!...In al 2lea rând banii nu se fac de pe Nimfo ,mortăciune..Aici sunt amărâții negociatori cu 100-200lei...Aici doar show,Fătălăule Maxi Taxi...😃😃😃😃😃😃

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Faptul ca nu faci Total NEPROTEJAT este demn de apreciat divo! Intrebarea e:Tu mai faci sex?, sau ma rog chestia aia cand cineva iti baga pula prin gura si apoi in pizda? Ca sex e mult spus:) acelui dans ce-l faci tu. Nu te mai da prestatoarte in locatii de lux ca te-a 'demascat' mark prin ce cocini prestezi! Te laudai ca te retragi din polemici si vad ca ti-a dat clasa amy:). Divo esti doar o pizda proasta ce se 'hraneste' din scandalurile de pe nimfo! Asta in timp ce altele fac bani pe aci. Asta te roade de fapt? Chiar esti o rusine a speciei umane!

Maximus,iti multumesc pt interventie dar las-o asa ca oricum nu ai cu cine te intelege.Frustrarea e la ea acasa,asa ca....no comment.

💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Să mă pupi în Kuku ,Bărbosule de 40+...😃😃😃😃Dupa ce merg dimineața la toaleta să vii sa mi faci puțin Rimming ...Mi a plăcut barba ta,imblanitule abject ...Sa nu uiți sa i ceri bani țigăncii pt ca ai aparat o in instanța ...Hai ,Sictir !!Putoareo !!Că ...ule 😃😃😃😃

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Hai sa-ti explic ceva ca vad ca fraza de mai sus cu meduzele iti da foarte mare incredere in tine,in primul rand eu nu fac total neprotejat,am facut doar analul o perioada,(si asta doar pt a lua o boala si a o transmite cat mai departe incat sa ajunga la tine),in al doilea rand poti sa ma jignesti cat vrei,nivelul tau este mult sub -infinit si tu doar atat poti,sa jignesti!

Esti pur si simplu frustrata!

Link spre comentariu

Corect ,Prințeso!!Deci ,la culcare !!!😄😄😃😃😃..😄😄😄😃M am distrat tare de tot astăzi pe topicul destinat ție..Ma plictiseam ....Spre deosebire de tine eu m am revigorat la Ștrand in acest week end si in loc de Mr Bean am vizionat si comentat pe topicul tău...😄😄😃😃😃😃Somnic si vise frumoase !!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Pe țiganii Hoți .Da ,trebuie jigniți ..O specie despre care aș putea spune doar că este păcat ca mai exista pe fata pamântului ..Voi ,țiganii nu aveți leac...Nu degeaba vorba Èšiganul tot Èšigan este...😃😃😃

  • Minus 1
Link spre comentariu

Maxi Taxi ,ai terminat Razboiul Rece cu Haroun sau Borcea cum l ai numit tu?Vad ca ai înviat ..Cred ca nu te a fu... Nevasta astăzi si te răzbuni pe Nimfo..,Probabil a realizat dupa mulți ani ce bărbos Găuăzar și a luat drept ,,soț,,...Daca te poți numi așa...😃😃😄😄Apropo de Mătkulețul și cocina sau cotețul nostru ...N am înțeles care este problema ta😄😄Că eu am coteț cu troacă ,super lux ,fără pat si apa potabilă ,apa este la fântâna din grădina...Ce te doare capul pe tine ca eu si Mărkuleț ne distram in coteț sau cocina ??Daca acolo ne place lângă troaca ,fără pat ??Esti invidios ,,,Ciuri-BUri???Hai,Sictir !!😄😄😄😄Eu și Mărkuleț ne distram foarte des și pe fân in căpița nu doar in coteț..Nu este mai bine în natura și foarte sănătos ca omul sa fie apropiat de natura ..??..PULIFRICIULE !!😄😄😄 In loc sa l provoci pe Ciucurel la duel ,Maxi Taxi te ocupi de cotețul meu ,troaca mea si căpița unde am ÃŽntâlnirile cu Mărkulețul??Dar cu apa calda din Oradea mai ai treaba ??Ca ne povesteai in toamna lui 2016 cum ii pute pi..a Prințesei XYZ pt ca Bolojan nu da apa calda...Te a angajat Bolojan cumva pe post de consilier si poți gestiona tu situația??Fătălăule!!😄😄😃

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Diva, eu ți-am mai zis, puțină diplomație nu ți-ar strica. Câte o dată trebuie sa mai lăsăm de la noi și sa nu intram în atâtea polemici fără rost. Pace!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Diva, eu ți-am mai zis, puțină diplomație nu ți-ar strica. Câte o dată trebuie sa mai lăsăm de la noi și sa nu intram în atâtea polemici fără rost. Pace!

:iagree  :clapp  :innocent  :beex2  :hmmm  :drool

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Divo te-am vazut pe strada,ce bine ca nu m-am riscat sa-ti fac o vizita.La ce fața ai si la ce fizic,ai putea trece linistitä la sectorul travestiți ,te-ai incadra perfect. Fraților e nasoala rau,dar oricum cred ca stie si ea.Nu puşca deloc pozele cu realitatea.

  • Like 1
Link spre comentariu

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :bow  :bow  :bow  :bow  :bow Esti cumva Fish -ul celei de mai sus????Ce am mai ras !!!!Daca nu ,,pusca ,, de unde ai stiut ca sunt eu???Corect ,sunt travestit...Am avut operatia de schimbare de sex acum vreo 10 ani... :laugh2  :laugh2 Fish-ule,te zbati pe uscat... :boob 

  • Minus 1
Link spre comentariu

:rax2  :rax2 Pot sa-ti recomand si tie medicul unde mi-am facut eu operatia pt schimbarea de sex....Poate ai nevoie si tu sa-zi puna in loc de pi... pe care o detii ,un penis frumos....Eu mi-am vandut penisul acum multi ani si am devenit Diva....Hai ,Sictir!!! :laugh2 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ce bine ca nu mi-ai facut o vizita !!!!Poate primeai si doua picioare in cur si peste mutra de cabalina pensionara... :laugh2  :laugh2 Stii ,eu nu fac sex....Doar dansez si rad de fatalaii ca tine....Hai ,Sictir !!!! :laugh2  :boob  :baby2  :urgay  :sweeping  :drool  :chainsaw  :stiletto  :stiletto  :bad 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Sant fishul lu mäta.Ziceam ca realitatea cu pozele alea aranjate nu puşca. Deci inchipuițivă asa un dulap pe tocuri,sau pe Silvester Stalone pe tocuri cu 2 degete de make up pe față si ăla culori stridente ca semaforu,va zic naspa maxim.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu ,un Che Guevara pe tocuri...N-ai observat ca am barba exact ca Che Guevara ???Si tot 1,86 cm ca Che Guevara ....Deci ,fatalaule ...Sa ma c... pe tine in ziua mortii tale....Hai ,Sictir!!! :laugh2  :urgay  :urgay  :urgay  :sweeping 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu ,un Che Guevara pe tocuri...N-ai observat ca am barba exact ca Che Guevara ???Si tot 1,86 cm ca Che Guevara ....Deci ,fatalaule ...Sa ma c... pe tine in ziua mortii tale....Hai ,Sictir!!! :laugh2  :urgay  :urgay  :urgay  :sweeping 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Normal ca nu faci sex,in dulap pui haine ,te ascunzi ,una alta nu faci sex cu dulapu.

:urgay  :clapp  :sweeping  :clap2  :onloo  :onloo  :138x  :stiletto  :jackass  :ylsuper  :ylsuper Ia o pauza ,peste mic.... :gun2  :gun2 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Te oftici? Imi pare rau ca nu ti -am facut poza sa vada lumea dulap machiat pe tocuri cu doua plase ,cum gaureai asfaltu in centru Clujului.Dupa tine puteam planta ceapa lejer , asa umbli

  • Like 1
Link spre comentariu

Te oftici? Imi pare rau ca nu ti -am facut poza sa vada lumea dulap machiat pe tocuri cu doua plase ,cum gaureai asfaltu in centru Clujului.Dupa tine puteam planta ceapa lejer , asa umbli

Ce tare .....Asta mi -a placut... :laugh2  :boob  :pope Hai sa plantam ,draga....Poate aveam ceapa in plasa.La asta nu te-ai gandit ??Poate vroiam s-o plantez  cu tine in centrul Clujului ..De ce n-ai venit sa ma ajuti???Nu stii ca un travestit femeie trebuie ajutat la nevoie??Bunul simt ,vezi???Mai am plase pline cu diverse .Sa vii sa-ti dau una ,Fish-ule....Esti Fish din Bucuresti sau Cluj....Dupa dialect as spune ca esti de pe Valea Somesului ..Taran simplu... :laugh2  :onloo  :onloo  :onloo  :onloo Direct in gura ta... :onloo  :onloo  :onloo 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

du-te-n plm de MUTANTA ce esti:)))))))). in afara de a face Fish pe toata lumea mai stii ceva boratura dracului? eu ti-am mai zis pizda proasta ce esti ca ti-am bagat pula prin gura la propriu :))))))))). mi-am satisfacut curiozitatea de a da muie unei mutante. in rest ma pis pe tine jidanca imputita! nu vezi ca toata lumea zice ca esti urata cu spume. ce plm mai cauti p'aci? intre pozele postate de tine pe publi24 si realitate e o diferenta de ani lumina. de fapt tu niciodata de ai arata ca in acele poze pizda mincionoasa. photoshopul a facut minunile. ca tu tot o vaca imensa ai fost . poate nu asa urata si sperietoare ca acum. esti buna de intarcat copii in plm de scursura ce esti. cum plm sa nu stie lumea cine esti? esti o MUTANTA! toata lumea te recunoaste!

P.S. Ma pis pe tine vaca dracului!

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :bow  :bow  :bow  :bow  :bow Esti cumva Fish -ul celei de mai sus????Ce am mai ras !!!!Daca nu ,,pusca ,, de unde ai stiut ca sunt eu???Corect ,sunt travestit...Am avut operatia de schimbare de sex acum vreo 10 ani... :laugh2  :laugh2 Fish-ule,te zbati pe uscat... :boob 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Hai,Sictir ,Bărbosule!!Fix la fel ma pis si eu pe fata ta de Gibon bărbos ðŸ˜ðŸ˜„😄😃😃😃😃..Ma c.c ,pardon!!😄😄Nu fac pe toată lumea Fish..Acest site este in proporție de 70%populat de Fish -i ...Datorită Fish-Ilor exista si parașutelor ,bineînțeles ...Bărbosule ,nu este problema ta ceea ce fac eu ...Dispari ca puți ,retardatule schizofrenic ...Ieșit de la Pavilionul 9 ,Secția Psihiatrie ...Èši am mai spus eu că esti foarte frustrat că nu te mai fu.. nici nevasta când vede ce îmblănit de 40+ nefericit și-a luat ...Mai bine mutant /mutanta decât schizofrenic ca tine ...😄😄😄😄😃😃

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...