Sari la conținut

Cel mai bun sex oral din Bucuresti 0737439019


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ideea ESTE că nu îmi place să mă cert! Așa că mai bine ignor... Asta trebuia să fac demult,dar nici acum nu ESTE târziu :*

Nu trebuie nici sa te certi , nici sa ignori . ....mai bine virezi elegant si cu sarm , fara sa pui la suflet orice tampenie  , daca aceasta este clar indreptata in a face rau :kiss2

  • Like 23
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Nu trebuie nici sa te certi , nici sa ignori . ....mai bine virezi elegant si cu sarm , fara sa pui la suflet orice tampenie  , daca aceasta este clar indreptata in a face rau :kiss2

Invitația rămâne valabilă, oricând ești binevenit să bem un pahar de vin împreună ;)
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Ideea ESTE să suni în timp util și să stabilim o eventuala programare la a mea locație (doar) ;) dacă nu răspund,te-aș ruga sa revii asupra apelului ulterior,dat fiind faptul că s-ar putea sa fiu ocupată cu altă programare!

O sa te sun din timp si o sa stabilim o intalnire maine.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ideea ESTE că nu îmi place să mă cert! Așa că mai bine ignor... Asta trebuia să fac demult,dar nici acum nu ESTE târziu :*

Corect ....nu dispera , unii sunt facuti doar ptr. cearta .

 

Invitația rămâne valabilă, oricând ești binevenit să bem un pahar de vin împreună ;)

Am sa tin cont si ti-am explicat cum sta treaba  :kiss2

  • Like 19
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Corect ....nu dispera , unii sunt facuti doar ptr. cearta .

 

 

Am sa tin cont si ti-am explicat cum sta treaba  :kiss2

Treaba stă foarte bine,și gândești ca un om ce are școala vieții clădită in timp cu maximă acuratețe ;)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Miky sa-i faci recenzie, daca cedezi dorintelor ei, dar impartiala!

Nu mai purta altora grija :)))) mai bine te-ai apuca tu de Recenzii! Nu ești băiat rău dar te strică gura... Pardon tastatura!
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miky sa-i faci recenzie, daca cedezi dorintelor ei, dar impartiala!

Nu fac de fel niciuneia , m-am saturat sa las loc de interpretari , cum de altfel vezi ca se tot intampla zi de zi  si la tot pasul .

Pe multe fete le-as sfatui sa-si vada de "meseria" lor in continuare  fara sa se rezume la partea asta cu Recenziile care sincer eu nu le vad rostul , ca de altfel multi altii ca si mine.. Daca isi practica meseria corect , anumiti clienti daca se simt multumiti vor continua sa le viziteze in continuare . Mai repede merge treaba pe recomandari intre baieti decat pe Recenzii de toata jena , uneori chiar false.

 

Ultima "interpretare" de acum 6 ani , cand mi-a adus si banarea contului ...timp in care mi-am cam bagat ceva in Cloaca de pe site-ul acesta si am vizitat fete linistit de pe AT , pana anul trecut cand m-am inregistrat din nou. Oare ce am avut in cap ?  :)

  • Like 20
  • Minus 8
Link spre comentariu

Nu fac de fel niciuneia , m-am saturat sa las loc de interpretari , cum de altfel vezi ca se tot intampla zi de zi  si la tot pasul .

Pe multe fete le-as sfatui sa-si vada de "meseria" lor in continuare  fara sa se rezume la partea asta cu Recenziile care sincer eu nu le vad rostul , ca de altfel multi altii ca si mine.. Daca isi practica meseria corect , anumiti clienti daca se simt multumiti vor continua sa le viziteze in continuare . Mai repede merge treaba pe recomandari intre baieti decat pe Recenzii de toata jena , uneori chiar false.

 

Ultima "interpretare" de acum 6 ani , cand mi-a adus si banarea contului ...timp in care mi-am cam bagat ceva in Cloaca de pe site-ul acesta si am vizitat fete linistit de pe AT , pana anul trecut cand m-am inregistrat din nou. Oare ce am avut in cap ?  :)

 

recenziile ajuta sa le excluzi din start pe multe tzepare ordinare.

in majoritatea situatiilor e relativ usor sa-ti dai seama daca recenzorul are interese ascunse

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

recenziile ajuta sa le excluzi din start pe multe tzepare ordinare.

in majoritatea situatiilor e relativ usor sa-ti dai seama daca recenzorul are interese ascunse

Noapte buna! E și mâine o zi ;)
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...