Sari la conținut

.


Vizitator carina_

Postări Recomandate

Vizitator carina_
Reputație: 0

buna! numele meu este Carina, am 20 de ani, 1,68 si 50 kg, ma adresez in special domnilor cu bun simt, seriosi si manierati care isi doresc o companie placuta... cum nu imi place sa aburesc oamenii si cum sexul se face in 2, reusita unei partide se imparte in mod egal, ce pot sa garantez ? ca sunt cel putin o persoana interesanta.. din mai multe puncte de vedere , dar asta o sa descoperi tu daca-ti doresti..

 

 Servicii :

   

 * oral protejat/neprotejat in functie de igiena

 * normal protejat

 * CIM , COB 

 * hand job

 * cunnilingus, 69

 * FK (french kiss) in functie de igiena

 

 Preturi:

 

 * 150 lei o finalizare (40-45 min)

 * 250 lei doua finalizari (70-75 min)

 

 Altele:

  

 * accept femei

 * accept cupluri (fata,baiat)

 * la cerere pot sa fiu usor submisiva

 

 Mod de contact: 

 

  Momentan singura modalitate de contact o sa fie prin PM deoarece o sa fiu o scurta perioada in Bucuresti (26-29.05)

  Locatie centrala.

 

  Daca ti-am starnit interesul catusi de putin imi poti trimite un mesaj cu alte curiozitati,

 

      Multumesc!

 

 

 

  • Like 104
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ati vazut unde are adresa....in ,,Purgatoriu,, am dat de dracu....este normal nu poti vorbi la telefon cu cineva care

locuieste in Purgatoriu...Dar PM ce dracu inseamna.... mesaj privat... mai buna este o adresa de mail.

Link spre comentariu
Reputație: 16661
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Cu siguranta ceva deosebit !

Calitate deosebita a pozelor si mie imi place si prezentarea textului. 

Cat despre persoana din fotografii nu am decât  :clapp

De acord cu tine.

Si mai interesant este timpul alocat pt o fin si pt ora ,ceva iesit din tipar,adica 40-45 pt o fin si 70-75 pt o ora ,nu pot decat sa :clapp :hihat pt initiativa ei.

  • Like 6
Link spre comentariu

Bravo Carina,atat pentru poze cat și pentru anunt. Poate vrei un numar limitat de vizitatori si de aceea ai stabilit porogramari cu pm.Eu îți respect decizia,imi doresc insa si astept cu nerabdare inca o modalitate de contact.

Link spre comentariu

Bravo Carina,atat pentru poze cat și pentru anunt. Poate vrei un numar limitat de vizitatori si de aceea ai stabilit porogramari cu pm.Eu îți respect decizia,imi doresc insa si astept cu nerabdare inca o modalitate de contact.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A dat cineva PM si a vizitat dsra?

E in Bucuresti? Ca suntem deja in interval... :)

Eu am inteles ca va fi available doar de vineri pana duminica.

 

Din pacate, nu o pot prinde...

Link spre comentariu
Vizitator carina_
Reputație: 0

A dat cineva PM si a vizitat dsra?

E in Bucuresti? Ca suntem deja in interval... :)

Încă nu suntem în interval , 26 este mâine.. iar legat de: "dacă a dat cineva PM" .. sa știi ca au dat , programări exista pentru data respectiva .. iar dacă domnii o sa fie amabili o sa împărtășească experienta și atunci se poate spune ca da,"a fost cineva la dsra" dacă nu ,rămâne secretul nostru ! Pana mâine în schimb nici nu aveau cum sa ma viziteze ..
  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator carina_
Reputație: 0

Buna Carina.

 

Eram pe calendarul meu 'gregorian', nu suntem pe interval :)

 

Inteleg cu programarile - atunci da, probabil vor fi doar cativa care vor fi facut programare, intrucat nu toti avem PM. Cred ca si tu o sa ratezi atunci cateva ocazii faine :(

 

R.

Probabil ca ai dreptate .. o sa ratez , dar prefer sa dau tot ce pot sa-i mulțumesc pe acei câțiva care au dat pm .. prefer sa nu aleg cantitatea și probabil dacă totul decurge ok o sa și revin .. cândva . Oricum poți sa mergi pe premisa ca nu pierzi nimic ..zic și eu .

  • Like 10
Link spre comentariu

Carina, my point era ca nu toti cei care au PM inseamna calitate, in detrimentul celor care chiar nu au aceasta comanda in acest forum. Asa cum sunt eu, si poate si altii.

 

Cand ti-am vazut pozele, am facut un click in minte, am urmarit postul in fiecare zi, poate vei pune ceva ca modalitate de contact.

 

My last comment on this topic. Succes.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...