Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
  • Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
710 raspunsuri in acest thread

#21 sangre

sangre

Golan inainte de moda

• Membru Premium
  • 3352 Postari:
  • Inscris la:
    23 September 2011
  • Reputatie: 4837

Postat 16 November 2012 - 03:05 AM

POZE reale, daca vrei un masaj bun, intr-un loc placut si discret, hai la noi, ai o ora intreaga de masaj, noua chiar ne place ce facem. Poze reale, recent str. Dr. Felix, Piata Victoriei, intra si pe site, 14 Nov 11:00
    0734.745.200/ 0741.741.529 Bucuresti
    site: www.amazoniamasaj.ro Pret: 100L h

Fisiere atasate

• 1
    Chacun sa mafia!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 wolverine0679

wolverine0679

VIP Member

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 28 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2011
  • Reputatie: 89

Postat 16 November 2012 - 03:18 PM

Salutari dragi confutaciosi,
    Eu sunt mare fan al acestui salon, dupa ce am ramas fara maseuza mea preferata de la salonul Confidential.
    Mie personal imi place foarte mult masajul erotic asa ca am fost de mai multe ori la acest salon. Pana acum am ajuns la vreo 3 dintre fetele de aici. Da este vorba despre salonul Amazonia masaj, cum a mentionat colegul si au si un site cu o harta si locatia exacta. Este chiar pe str. Dr Felix, langa spalatoria auto de acolo.
    Intr-adevar curatenia si iginena sunt la mare pret, primesti prosoape curate impecabile la inceputul sedinte si papuci textili de unica folosinta. Eu am cerut prosop curat si la al doilea dus ( primul fiind ud ) si nu a fost nici o problema. Pe paturi la fel se folosesc un fel de cearceafuri de unica folosinta care se arunca dupa terminarea sedintei.
    Sedinta nud de o ora este 150 RON ( pretul de 100 RON cred ca este doar pt topless ). Eu de obicei aleg o ora jumate si las 250.
    Toate fetele la care am fost se pricep la masaj si il fac foarte bine. Pozele sunt toate reale ( din cele 4 poze afisate in capul threadului eu am fost la 2 dintre fete si sunt absolut reale pozele, facute probabil toamna asta ).
    Baia este curata, in general sunt 2 geluri de dus disponibile. Fetele sunt foarte sociabile si comunicative. Tot ce se intampla este masaj de relaxare si masaj erotic. Sunt permise atingerile ( dar doar mangaieri, fara degete pe nicaieri :) ), eu nu am insistat la altceva pentru ca merg doar pt masaj, daca voiam altceva mergeam in alta parte :).
    Ah si ca sa ii raspund colegului fetele vin dupa ora 12.00 in locatie de aceea nu au raspuns.

Revenind la fete, eu am fost la Alina, poza din dreapta - jos.
    • Un corp superb de fetiscana, carnea tare pe ea. -Nota 10.
    • Fata 8
    • Masaj relaxare superb - nota 10 ( urmeaza cursuri pt asta ),
    • la erotic 8~9. sincer sa fiu depinde de ziua in care este. Uneori a fost fantastic, dar s-a intamplat de vreo 2 ori sa nu aiba chef si sa se grabeasca putin ( dar nu deranjant pt ca altfel nu mai reveneam ).
    • Atingerile sunt permise in limita bunului simt.
    Am mai fost la o colega Loredana - nu are poza sus -.
    • La corp - 9 ( un pic prea slaba pt gustul meu )
    • Fata - 9
    • masaj de relaxare ok, dar nu la fel ca Alina - 8
    • erotic - sa zicem ca nu e punctul ei forte - poate e la inceput, habar n-am. te lasa sa o mangai, dar sta ca o scandura si asteapta sa termini ce mesteresti tu acolo :). WTF nu m-am dus sa ma joc la jucarii, daca stai lemn nu prea e erotic. Asa ca fail. Nota 4
    Am mai vazut una din colegele de acolo si este din pozele de sus, dar nu stiu cum o cheama si cum e la masaj. O sa mai merg si revin cu detalii.
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 morrowind

morrowind

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 34 Postari:
    • Inscris la:
      08 July 2011
  • Reputatie: 63

Postat 17 November 2012 - 04:12 PM

Salutari dragi confutaciosi,
    Eu sunt mare fan al acestui salon, dupa ce am ramas fara maseuza mea preferata de la salonul Confidential.
    Mie personal imi place foarte mult masajul erotic asa ca am fost de mai multe ori la acest salon. Pana acum am ajuns la vreo 3 dintre fetele de aici. Da este vorba despre salonul Amazonia masaj, cum a mentionat colegul si au si un site cu o harta si locatia exacta. Este chiar pe str. Dr Felix, langa spalatoria auto de acolo.
    Intr-adevar curatenia si iginena sunt la mare pret, primesti prosoape curate impecabile la inceputul sedinte si papuci textili de unica folosinta. Eu am cerut prosop curat si la al doilea dus ( primul fiind ud ) si nu a fost nici o problema. Pe paturi la fel se folosesc un fel de cearceafuri de unica folosinta care se arunca dupa terminarea sedintei.
    Sedinta nud de o ora este 150 RON ( pretul de 100 RON cred ca este doar pt topless ). Eu de obicei aleg o ora jumate si las 250.
    Toate fetele la care am fost se pricep la masaj si il fac foarte bine. Pozele sunt toate reale ( din cele 4 poze afisate in capul threadului eu am fost la 2 dintre fete si sunt absolut reale pozele, facute probabil toamna asta ).
    Baia este curata, in general sunt 2 geluri de dus disponibile. Fetele sunt foarte sociabile si comunicative. Tot ce se intampla este masaj de relaxare si masaj erotic. Sunt permise atingerile ( dar doar mangaieri, fara degete pe nicaieri :) ), eu nu am insistat la altceva pentru ca merg doar pt masaj, daca voiam altceva mergeam in alta parte :).
    Ah si ca sa ii raspund colegului fetele vin dupa ora 12.00 in locatie de aceea nu au raspuns.

Revenind la fete, eu am fost la Alina, poza din dreapta - jos.

• Un corp superb de fetiscana, carnea tare pe ea. -Nota 10.
    • Fata 8
    • Masaj relaxare superb - nota 10 ( urmeaza cursuri pt asta ),
    • la erotic 8~9. sincer sa fiu depinde de ziua in care este. Uneori a fost fantastic, dar s-a intamplat de vreo 2 ori sa nu aiba chef si sa se grabeasca putin ( dar nu deranjant pt ca altfel nu mai reveneam ).
    • Atingerile sunt permise in limita bunului simt.
    Am mai fost la o colega Loredana - nu are poza sus -.
    • La corp - 9 ( un pic prea slaba pt gustul meu )
    • Fata - 9
    • masaj de relaxare ok, dar nu la fel ca Alina - 8
    • erotic - sa zicem ca nu e punctul ei forte - poate e la inceput, habar n-am. te lasa sa o mangai, dar sta ca o scandura si asteapta sa termini ce mesteresti tu acolo :). WTF nu m-am dus sa ma joc la jucarii, daca stai lemn nu prea e erotic. Asa ca fail. Nota 4
    Am mai vazut una din colegele de acolo si este din pozele de sus, dar nu stiu cum o cheama si cum e la masaj. O sa mai merg si revin cu detalii.

Confirm cele mentionate de wolverine, eu merg de vreo 2 ani acolo si am fost de fiecare data multumit. Locatia - Piata Victoriei, pe strada Dr. Felix, capatul spre Mc Donald`s de la Buzesti. Fetele sunt ok, dragute, amabile, ai ce vorbi cu ele, locatia e curata, 3 sau 4 camere din ce mi-am putut da seama, baia curata, cada mare, papuci de unica folosinta si prosoape impecabile. Cearsafurile sunt de unica folosita. Ca pret - 100 lei pentru masajul topless - nu stiu cum e ca nu am incercat - 150 lei pentru masajul nud, iar sambata 120 lei pentru masajul nud, masajul nud dureaza o ora si include si masaj de relaxare. Cei care au sunat dimineata devreme sau seara tarziu, nu le veti gasi, programul e de la 12:00 zua pana pe la 9 seara, nu stiu sa aiba program de noapte. Fiecare fata as recomanda-o pentru altceva, eu am fost cu 4: Alina - pentru atitudine, e foarte comunicativa, Denisa e foarte calda si simpatica, Silvia are un corp frumos si face un masaj de relaxare super bun (m-am dus intr-o seara cu spatele intepenit si m-a ajutat masajul ei), si last but not least Delia, o gasiti mai greu dar merita, e frumoasa si desteapta, nu doar ca ai ce vorbi cu ea, dar pentru mine e genul girlfriend, as scoate-o si in oras :) Din punctul meu de vedere e cel mai bun salon de masaj la care am fost acum raportat calitate-pret, sunt constient ca mai exista si locuri luxoase in care platesti 200-250 lei pentru un masaj, dar mie unul mi se pare mult pentru ca de banii aia sunt destule fete pe piata care fac mai mult decat masaj. Sper ca v-am fost de folos. Bafta!
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 kristi2222

kristi2222

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 711 Postari:
    • Inscris la:
      21 January 2011

Postat 18 November 2012 - 11:14 AM

nu se indura nimeni sa uneasca threadurile astea?

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 sangre

sangre

Golan inainte de moda

• Membru Premium
    • 3352 Postari:
    • Inscris la:
      23 September 2011
  • Reputatie: 4837

Postat 18 November 2012 - 02:21 PM

Si dupa cum am spus aici : http://nimfomane.com...victoriei/��(ar trebui unite totusi) ca o sa dau o recenzie, am fost chiar in acea zi mai pe seara, am sunat pe la ora 14, am facut programare pt ora 18.30 cu tipa blonda din pozele de mai sus atasate tot de mine , Silvia, zis si facut am ajuns in zona am sunat , am urcat si chiar ea mi-a deschis usa , m-a poftit in camera, a aranjat salteaua de lucru , i-am dat banii si am asteptat sa intru la dus.Singurul minus in locatie ar fi acesta , ca e o singura baie, in rest sunt destule camere din ce-am observat , pe fete nu le-am vazut , se auzeau usi si mici zgomote , dar Silvia m-a ferit in asa fel sa nu ma intalnesc nici cu vreun client , nici cu vreo colega de-a ei, explicatia fiind ca daca faci rezervare la una din ele , cu ea ramai, normal, dar putea totusi sa mi le prezinte la sfarsit pe restul colegelor, daca erau libere.S-a eliberat baia, am intrat mi-a dat un prosop alb mare, ca la hotel , facut sul, apoi a intrat ea , deci dupa calculele mele se dusese juma de ora lejer cu toata asteptarea si am intrebat cum e cu timpul aici, iar ea nelamurita totusi mi-a raspuns calm , sa stau linistit ca ora incepe din momentul in care incepe masajul de relaxare, deci un mare plus fata de alte saloane, unde in ora sau in sedinta de 3 sferturi de ora sunt incluse si dusurile.

Actiunea propriu zisa a inceput cu un masaj de vreo 15 minute la talpile picioarelor, n-am mai intalnit nicaieri atata rabdare, apoi masajul propriu zis cu tot ce trebuie si finalizarea abundenta exact dupa ce a trecut ora cand o colega a batut in usa , asa se anunta ele de obicei si nu doar la acest salon.

Note: Locatie :10, misto amenajata pt un salon de masaj, exact cum am inteles si de la altii, papuci de baie noi, desfacuti din tipla, asternuturi la fel , de unica intrebuintare.

Fata : 10, teen , 20 de ani , super fresh , calma, posesoare uneia dintre cele mai frumoase perechi de sani vazute de mine.

Servicii : masaj de relaxare , body , erotic, nota 8.5, fara alte picanterii, gfe destul de scazut din cauza asta si un minus pt ea la finalizare este destul de reticenta, mi-a dat impresia ca nu prea stie sa-si foloseasca mana in momentele alea, dar masajul este bun.

Preturi: 100lei - 30 de minute nud.

100lei - ora topless.

150lei ora nud, sambata este 120lei.

Restul nu m-a interesat , la dublu , frisca , ciocolata , sampanie , etc ...

Varianta aleasa de mine a fost 100 lei topless , am vrut relaxare si asta avut , spunea Silvia ca au bagat o noua oferta 40 de lei 20 de minute masajul cu ulei de argan si inca un masaj anti-imbatranire care banuiesc sunt detaliate tot pe sait.

Salutari.

• 4
    Chacun sa mafia!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 kristi2222

kristi2222

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 711 Postari:
    • Inscris la:
      21 January 2011

Postat 25 November 2012 - 09:43 PM

am fost si eu cu silvia,de curand,si trebuie sa spun ca am fost destul de dezamagit,in ceea ce priveste prestatia
    Aspect 10(teen,fresh,ochi frumosi,corp frumos,piele fina etc) dar masajul ,mai ales partea de erotic, e slabut,insista foarte mult pe masajul picioarelor, pt a face sa treaca timpul, parte de body si erotic e modesta,simplista,mecanica
    GFE foarte scazut
    decartat 120 lei pt o ora de masaj
    ca look e in ton cu standardele salonului, ca masaj , in scimb, e loc de mult mai bine(se pozitioneaza in asa fel incat sa ti lase libertate scazuta de miscare, isi fereste sanii, nu face acel body masaj de exceptie intalnit la denisa sau alina)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 be2be

be2be

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 19 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2012
  • Reputatie: 35

Postat 10 December 2012 - 02:13 PM

Fost si eu de 5 ori. Confirm

Igiena 10+

fetele pe toate gusturile

locatia 10 si foarte accesibila + loc de parcare in zona gasesti la orice ora

Nu ma intrebati de fete cu care si ce... cacia am un virus de genul sa nu tin minte numele fetelor care sunt platite pu meserie...

Recomand si revin ori de cate ori am vreun musafir venit in Bucuresti

Bafta si se merita din plin pentru cei ce cauta doar masaj

• 1

Sus   :hihat   si trafic lejer, daca o fi unul hard, :feet sa fie doar in pat !!!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 crew

crew

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      06 December 2012

Postat 12 December 2012 - 11:31 AM

am fost si eu cu silvia,de curand,si trebuie sa spun ca am fost destul de dezamagit,in ceea ce priveste prestatia
    Aspect 10(teen,fresh,ochi frumosi,corp frumos,piele fina etc) dar masajul ,mai ales partea de erotic, e slabut,insista foarte mult pe masajul picioarelor, pt a face sa treaca timpul, parte de body si erotic e modesta,simplista,mecanica
    GFE foarte scazut
    decartat 120 lei pt o ora de masaj
    ca look e in ton cu standardele salonului, ca masaj , in scimb, e loc de mult mai bine(se pozitioneaza in asa fel incat sa ti lase libertate scazuta de miscare, isi fereste sanii, nu face acel body masaj de exceptie intalnit la denisa sau alina)

SILVIA este cred din greseala pe acolo nu stie nimic si iti mai strica si ziua.......................DACA ar fii toate ca ALINA SAU DENISA ASI FACE ABONAMENT.O zi buna 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 kristi2222

kristi2222

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 711 Postari:
    • Inscris la:
      21 January 2011

Postat 12 December 2012 - 01:25 PM

Am fost din nou, de data asta cu Catalina, si trebuie sa ma felicit pt alegerea facuta.....

ASPECT foarte frumoasa la fata, nota 10, bruneta, ochi superbi, corp nota 8, sani micuti dar tari si placuti la atingere,sfarcuri erectile,

PRESTATIE nota 10, masaj body si erotic excelente, schimbari de pozitii, finalizare prin stmulare cu labiile, in stilul denisei

ATITUDINE 10, SOCIABILA, DORNICA SA MULTUMEASCA, COMUNICATIVA,RELAXATA

150 LEI, PT O ORA DE MASAJ, ACCEPTA SI A DOUA FINALIZARE, LA MINE N A FOST CAZUL

RECOMAND

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 crew

crew

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      06 December 2012

Postat 16 February 2013 - 11:55 AM

SUPER salon toate fetele de nerefuzat...............daca  esti client vechi se poate si mai mult decat un simplu masaj.BAFTA

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 JackBlack

JackBlack

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1362 Postari:
    • Inscris la:
      11 June 2010

Postat 16 February 2013 - 12:52 PM

Mai este un topic deschis pentru acest salon. Si poate dai mai multe detalii despre "mai mult decat masaj" pentru ca eu din cate stiu asa ceva era interzis cu desavarsire la Amazonia si am fost client fidel.

Am toleranta 0 (zero) la prostie si nesimtire!

#32 crew

crew

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      06 December 2012

Postat 16 February 2013 - 03:43 PM

Asa este vorba ca este INTERZIS .....NOI FACEM NUMAI MASAJ AICI.............Dar daca bagi mana in buzunar mai adinc se rezolva :rax2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 JackBlack

JackBlack

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1362 Postari:
    • Inscris la:
      11 June 2010

Postat 16 February 2013 - 06:30 PM

Asa este vorba ca este INTERZIS .....NOI FACEM NUMAI MASAJ AICI.............Dar daca bagi mana in buzunar mai adinc se rezolva :rax2

Mai concret se poate? Cand, cum, cat, cu cine? Pt ca altfel am impresia ca nu vrei decat sa denigrezi si nu prea e frumos.
    Am toleranta 0 (zero) la prostie si nesimtire!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 maxxx80

maxxx80

iubaret membru

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 762 Postari:
    • Inscris la:
      08 October 2012

Postat 17 February 2013 - 10:06 AM

SUPER salon toate fetele de nerefuzat...............daca  esti client vechi se poate si mai mult decat un simplu masaj.BAFTA

salutare @crew, dupa cum spune si confratele jack ar fi mai bine sa faci o recenzie regulamentara, altfel interventia ta poate fi considerata o reclama( pozitiva sau negativa) . deci asteptam.........Salutare si spor

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 chaos

chaos

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 17 Postari:
    • Inscris la:
      27 August 2012
  • Reputatie: 14

Postat 21 February 2013 - 02:20 AM

s-au mai schimbat din fete.... Catalina nu mai este.

Am fost in decembrie cu Maria, ok per total cu unele lacune la GFE. Aspect fizic: draguta, slim, nota 9. Masaj relaxare 8, masaj body si erotic 8, GFE 7. Atitudine buna, amabila, atenta.

Mai recent cu Denisa, cred ca cea mai buna experienta pt mine. Draguta, calda, comunicativa, relaxata, masaj excelent. Nu intru in detalii, dar cred ca este una din cele mai bune maseuze. Ca si note dau 10 pe linie. O fata deosebita, inalta, bine proportionata. Pozele de pe site reflecta exact realitatea. Tariful e acelasi mentionat prin acest thread, 120 sambata si 150 luni-vineri. Program 11-22 zilnic insa duminica inchis.

Eu recomand acest salon pt cei ce cauta doar masaj, raport pret/calitate excelent.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 kristi2222

kristi2222

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 711 Postari:
    • Inscris la:
      21 January 2011

Postat 21 February 2013 - 04:24 PM

chaos,detaliaza putin minusurile Mariei in privinta GFE ului, pt ca era pe lista mea.......nu permite atingeri?finalizarea a fost o simpla laba?

merci

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 chaos

chaos

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 17 Postari:
    • Inscris la:
      27 August 2012
  • Reputatie: 14

Postat 22 February 2013 - 06:41 PM

chaos,detaliaza putin minusurile Mariei in privinta GFE ului, pt ca era pe lista mea.......nu permite atingeri?finalizarea a fost o simpla laba?

merci

Nu vreau sa fiu excesiv de critic insa este usor distanta iar partea de masaj erotic e simplista(nu chiar o simpla laba dar ...). Totusi as zice sa incerci, poate va fi mai ok in cazul tau.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 mafci

mafci

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 170 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2012
  • Reputatie: 405

Postat 11 March 2013 - 09:51 AM

Salutare!!! Saptamana trecuta am ales sa merg la Amazonia unde intotdeauna serviciile au fost super ok, dar din pacate fetele nu-s de nota 10, dar ma rog, presupun ca nu se mai poate ca totul sa fie 10 (cand sunt fete frumoase .. serviciile lasa de dorit).

Am mers devreme pe la ora 13 si din pacate era o singura fata la aceea ora … Andreea..

Locatia: Dr Felix, etaj 2, curat si de apreciat cearceafurile care sper ca au ramas in continuare de unica folosinta.

Detalii: Programare cu 30 min inainte, mi-au spus de la inceput ca dar Andreea este disponibila, intrat, dus si inapoi in camera …

Aspectul fetei: cred ca-i satena, inalta, cam 1,75 cu tocuri, varsta aprox. 25 ani, si fara sa  vreau sa o jignesc, seamana putin cu tonciu, in general  draguta la fata, sani medii, foarte curata. Atitudine placuta, relaxata si face tot posibilul sa te simti bine …

Detalii locatie: camera curata, sici un misros suspect in schimb la baie nu ai de ce sa agati dusul … support rupt …. Nasol

Detalii despre serviciile prestate: masajul de relaxare nota 10 , inceput cu talpi pana la gat .. Andreea fiind foarte atenta la reactiile tale, nefiind necesar sa-I spui mai tare sau mai incet …

Masajul erotic : si aici dau nota 10 …. In mod special pentru finetea si grija cu care a fost executat fara pic de graba … ca la carte … singurul lucru lipsa … niste sani mai mari … ca sa fie totul perfect …

La Amazonian u a batut nimeni la usa sa zica ca a trecut ora si per total, cu dus cu tot am stat cam 1.20 h.

Tarifare: 100 RON topless

Note:
    Locatie: 9 – baie curate in general dar lipsa suportului pentru dus ar trebuii depunctata mai mult .. costa 4-5 lei …
    Aspect fizic: 8
    masaj erotic: 10
    masaj relxare: 10

Recomand in primul rand pt ca ai parte de un masaj de nota 10, pentru aspect fete .. nu-s manechine.

Succes!

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 wolverine

wolverine

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 107 Postari:
    • Inscris la:
      27 February 2013
  • Reputatie: 13

Postat 16 April 2013 - 08:09 PM

Am fost acum cateva saptamani la acest salon si am fost impresionat si de locatie si de Maria. Salonul este in spatele Mc Donald's-ului intr-o viluta. Am mers pt prima data aici(sambata) si cand am sunat mi-au spus ca doar Maria este disponibila. Cum nu cunosteam nici o fata din locatie am decis sa merg si am facut rezervare. Maria este o fata cam la 160-170 destul de slabuta(nu sardina), f draguta la fata, curata si comunicativa. Masajul de relaxare a fost chiar f ok, iar cel erotic a fost super. Se permit atingeri discrete +/- dupa caz. Eu unul am avut un + si m-am simtit excelent. Recomand salonul si cu siguranta voi reveni. Numai bine

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 Incepator(Virgin)

Incepator(Virgin)

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 40 Postari:
    • Inscris la:
      15 April 2013

Postat 17 April 2013 - 09:47 PM

M-ati facut curios. Sn, aranjez ceva si va anunt.
    Multumiri

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: Amazonian Massage, masaj erotic, masaj de relaxare, body massage, masaj erotic bucuresti, salon masaj, salon masaj bucuresti, salon masaj erotic bucuresti

6 useri citesc topicul

0 membri, 5 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)