Sari la conținut

Postări Recomandate

New entry, am inteles, dar ar prinde bine si niste poze pe site!

Si parca am inteles ca ar mai fi o colega noua... dar nu am retinut numele

Au scris pe site, a plecat Angela si au venit doua noi:

 

"Angela nu mai este in echipa Amazonia insa avem 2 colege noi foarte dragute Clara, satena, creata, 1.65 si Bianca, bruneta, 1.72. In curand vor aparea si poze."

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

am fost cu Daria, de cuarand

 

ASPECT : skinny, blonduta, draguta(fara a fi o frumusete deosebita),

 

MASAJ DE RELAXARE SI BODY : tehnica f buna, cu rabdare, atingeri suave              10

MASAJ EROTIC &GFE : aici nu va asteptati sa "rupa norii ",,,,se fereste de FK, dar si de sarutari pe gat,pe obraji, ca de fierul incins(intoarce imediat capul,sa n-o atinga vreun pupic).......nu stiu de cunni, dar n-as crede.....          7,5

 

a AVUT RABDARE SI PT A DOUA FINALIZARE , DAR IN PRIMA FAZA A INCERCAT SA SE FOFILEZE.....

 

Impresii amestecate.....tehnica buna, dar  dupa o schema  prestabilita, din care nu iese....permite atingeri in zona intima si ceva sarutari pe sani, desi da semne ca "se gadila "(vechea poveste )

 

250 lei/90 minute, 2 finalizari

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

 

Si pentru a nu lasa vreo amazoana nevisitata (no stone unturned cum zice fratele American), am dat o tura si la Clara.

 

 

 

 

Scunda, skinny, fund frumos sani mici (dar nu inexistenti) frumosi, fata intereseanta nu neaparat frumoasa. 7.5

 

 

Este sociabila si cu niste GFE ridicat fata de multe maseuse.

 

Masaj de relaxare a fost un pic pe repede inainte pentru gustul meu – mai ales partea inferioara a corpului si mai spre frectie decat masaj. Nu foarte rau sau in bataie de joc, dar nu mai mult de 7

 

 

 

Masaj erotic fara prea mult body masaj, cu multe sarutari pe corp. Finalizarea laba dar una relative ok. 7.5

 

Ca notat permisivitate foarte ridicata, cam cea mai ridicata intalnita de mine pentru cine cauta asa ceva, incercat cuni de test, semipenetrare cu degetele.

 

 

 

Per total a fost interesant, dar personal prefer ca masajul sa fie un pic mai masaj.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Corina, o altă fată drăguță pe care am întâlnit-o la Amazonia, îmi place pentru că e comunicativă și foarte implicată în ceea ce privește masajul erotic. A încercat tot timpul să fie atentă cu mine. GFE la nivel minim, dar vă asigur că nu e o fată arogantă. La capitolul erotism nu e, deocamdată, așa cum prefer, pentru că este destul de cuminte :) Totuși e firesc să fie la salon fete foarte diferite ca stil, sigur nu toți clienții caută fete mai îndrăznețe precum Clara sau Daria 😋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Vizitat si Corina, conspiratie Amazonia sa ma puna la cheltuiala cu toate fetele astea noi

 

 

 

Per total pentru mine o experienta mai nereusita, dar cum a spus colegul anterior, varietate de experiente …

 

 

 

Fata e destul de incepatoare.

 

 

 

Fizic arata bine spre 1.7, 21 de anisori, slim, fund micut dar frumos, sani mici dar frumosi, piele neteda corp tanar, fraged etc. Chiar frumoasa la fata. 8.5

 

 

 

Masajul de relaxare a fost ciudat. Destul de lung – poate un pic cam lung – si destul de inconstant. Presupun ca in timp o sa se imbunatateasca. Per total destul de soft, monoton ca tehnica si cu unele stangacii. A petrecut de exemplu relative mult timp la talpi, de parca ezita sa mearga mai sus. Diferente intre timpul petrecut pe o coapsa si timpul pe cealalta. Etc. 7

 

 

 

Masaj erotic/body destul de ok dar cu permisivitate mai redusa decat celelalte amazoance. Pentru mine masajul nu a fost ceva special. 7 - 7.5

 

De revenit? Eu nu cel puti cateva luni. De recomandat? Cine vrea o incepatoare frumusica si tanara, eventual sa si contribuie la experienta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Vizitat salonul si nu am fost incantat. Exista foarte multe diferente de atitudine fata de ce era in trecut.

Din fetele prezente doar Irina isi mai da interesul. Le-am incercat pe toate  in cautarea momentelor placute traite acolo.

Programari amestecate si frectie nu masaj!

Nu este in regula!

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

As vrea sa înțeleg și eu ceva..

La salaoanele de masaj erotic in afara de masaj se mai întâmpla ceva?

Adică termini? Sau e doar masaj..

Nu spune nimeni lucrurilor pe nume iar eu încă nu am ajuns la unul.

Link spre comentariu

As vrea sa înțeleg și eu ceva..

La salaoanele de masaj erotic in afara de masaj se mai întâmpla ceva?

Adică termini? Sau e doar masaj..

Nu spune nimeni lucrurilor pe nume iar eu încă nu am ajuns la unul.

Termini daca vrei - dar numai prin asa-numitele "tehnici de masaj". Adica, te termina maseuza cu mana, cu sanii.... Nu oral, nu vaginal

Link spre comentariu
  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

As vrea sa înțeleg și eu ceva..

La salaoanele de masaj erotic in afara de masaj se mai întâmpla ceva?

Adică termini? Sau e doar masaj..

Nu spune nimeni lucrurilor pe nume iar eu încă nu am ajuns la unul.

Nu citesti tu cum trebuie, in fiecare recenzie se vorbeste de finalizare...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Permisive depinde de persoana si ce intelegi prin asta. La Amazonia nu e cu sex deci nu oral nu normal. Nu mai precizeaza nimeni pentru ca e arhicunoscut. Oricum daca era cu sex ar fi fost note despre asta in recenzii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...