Sari la conținut

masaj 0748861636


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Vino-la-masajSunt-maseuza-profesionista-cu-experienta-fac-masaj-pentru-dureri-si-prostaticerotic/7b0167777b6d6357.html

 

Noul anunț.In chef de relaxare am zis sa incerc, locația este diferită de cele zise de alți colegi.Zona liniștită, in casă deplorabil sincer, preferi sa nu te atingi de nimic, doamna la fel trecută de 40, fara nici o formă pe corp dar am zis că vin pentru masaj.Sincer am fost la multe saloane prin țară de profil și pot să zic că dânsa se apropie de ceea ce înseamnă un salon de masaj.Mai are totuși de învățat.In fine mă așez pe burtă și începe cu un masaj la spate urmat de picioare și un semireflexo la tălpi efectuat totuși corect și foarte relaxant, aproape adormisem.M a rugat să mă întorc și a trecut direct la junior, manual, nici nu riscam altceva.

Per total

Locație undeva între 1 și 1.01

Aspect fizic 3.5 se putea și mai rău

Atitudinea 9

Masaj relaxare 8

Finalizare 8

Halat 100

Nu recomand pentru pretențioși nu cred că revin sincer nici eu, dar în final am ieșit foarte relaxat și foarte mulțumit de acolo făcând abstracție de celelalte

Spor

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...