Sari la conținut

Cristina in vizita!!! sex anal !!!


Vizitator cristina730

Postări Recomandate

Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna tuturor, numele meu este Cristina si sunt in vizita pentru cateva zile in Pitesti, te astept  cu drag la mine sa-ti ofer servicii de calitate si totale , oral deep protejat-neprotejat (in functie de igiena), normal doar protejat in pozitiile preferate si un ANAL de vis doar protejat, si diverse fantezii in limita bunului simt, preturile sunt diversificate in functie de timp sau serviciul dorit , o-n-a 150 fin , iar ora 250 la fel o-n-a, preturile nu sunt negociabile pentru stiu ce ofer si iti garantez ca nu vei pleca dezamagit si iti va pare rau, despre mine se pot citi multe pe forum o sa atasez doar un link si apoi veti gasi recenzii pe mai multe orase https://nimfomane.com/forum/topic/67066-facem-o-vizita-cristina/  , va pupic si va astept cu drag 

post-133994-0-42548000-1464025763_thumb.jpg

post-133994-0-73299600-1464025776_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Da vizitat si eu domnisoara, confirm pozele sunt reale, facute in alta locatie, am vorbit la telefon, stabilit locatie undeva pe landa Spitalul Militar, langa un complex. Am optat pentru un numar, o+n+a totul protejat, lins oo fata se implica ceva interesat pentru un oras mic, am decartat 150 ron. Locatie curata sa aveti spor. :rax2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cristina730
Reputație: 0

Buna dragilor, vizita mea in Pitesti s-a incheiat , multumesc celor ce m-au vizitat si sper ca pe viitor sa mai revin , va pupic dulce.

Link spre comentariu

Te asteptam la Suceava cu bratele deschise si multumim pentru increderea acordata. Multumesc colegilor care au insistat sa revii . Mai ales ca suntem si multi pentru prima data . Discretie maxima si be free......Te asteptem cu drag

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...