Sari la conținut

Diana 0799343582


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Wow!! Nu pot sa cred ! Si baieti "rautaciosi" ! Ma scuzati dragilor,dar am uitat sa anunt ca am fost plecata si tocmai de aceea telefonul este inchis ! Revenim maine cu forte noi 😉

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

A si sa nu uit xtravagant nu am nici 50% gene gipsy si nu sunt nici 50% din bucuresti ! Faza cu sala...sunr foarte multumita de cum arat! Si daca cineva nu ma place asa este ok poate sa mearga in alta parte! 😘 Te pup ! Apuca-te de fumat 😂😂😂

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Chiar nu cred ca ma faceti neserioasa! Am specificat intr-un mesaj ca nu ma simt bine! Imi pare rau daca ati sunat si eu nu eram disponibila! Va voi lasa un mesaj cand il voi deschide ! 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar nu cred ca ma faceti neserioasa! Am specificat intr-un mesaj ca nu ma simt bine! Imi pare rau daca ati sunat si eu nu eram disponibila! Va voi lasa un mesaj cand il voi deschide !

Pana la ce ora lucrezi, Diana?

Link spre comentariu
  • Oras:Uniunea Europeana
  • Oras:Uniunea Europeana

Pe voi va tâmpit căldură ? Dacă fata nu are chef sa fie disponibila înseamnă ca nu e serioasa ? Dacă își închidea telefonul după ce stabilea ceva cu voi înțelegeam . Și văd ca aia cei mai agresivi sunt fix paraziții forumului care nu aduc nici o contribuție.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Revin de maine! Voi fi zilnic de la 11:00 pana la 22:00 ! Si nu am fost pe stop! Am spus de "N" ori nu m-am simtit bine! Va pup!

Am sunat azi dar în zadar. Diana, anunta-ne si pe noi ești disponibila.Multumim.
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Diaponibila sunt , dar si foarte ocupata! Imi este greu sa raspund tututor ! Imi pare rau! Imi puteti lasa mesaj pentru a stabili o programare! Va pup ! Ne vedem maine 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost azi la Diana, pot să spun așa: Locație: 10, garsonieră spațioasă dotată cu AC, primit prosop curat, la baie 10 feluri de gel, O NP: 10+, N: 10+, GFE: 10+, Schimbat pozitii: 69: 10+, finalizat CIM: 10+, duș la plecare. O recomand cu încredere. Tarifele sunt cele menționate în anunț. Eu cu siguranță o să mai revin dacă mă mai primește. Mulțumesc Diana

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Diaponibila sunt , dar si foarte ocupata! Imi este greu sa raspund tututor ! Imi pare rau! Imi puteti lasa mesaj pentru a stabili o programare! Va pup ! Ne vedem maine

Ti-am lăsat mesaj pe telefon, aștept răspunsul tău.Mersi!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...