Sari la conținut

Carmen - 0734260864


Postări Recomandate

  • Oras:hasta la vista
  • Oras:hasta la vista

Eu o știu pe Carmen din copilărie. Îi știu și primul prieten, de la grădiniță, Raul îl chema. Se iubeau mult. Iubirea lor a durat până în clasa a 8-a, când o colegă i l-a suflat. In baie, la propriu. Dezamăgită, a ales un liceu tehnologic, pe profilul sudură. În acest liceu l-a cunoscut pe Dumitru, un profesor de sudură cu carbid, cu care a început o relație amoroasă, până a aflat nevastă-sa care a păruit-o de i-a scos și sudura din cap. Așa a ajuns la 18 ani, fără loc de muncă și s-a apucat de cea mai veche meserie din lume.

(Bazat pe povesti adevărate. Din respect pentru victime, unele nume au fost schimbate)

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Carmen este din Motru.

Ce face sau nu face Carmen nu este un mister, este viatza ei si sa o lasam in pace.

Un mister este "Raluca bruneta irezistibila din Calea Lipovei".

A disparut ca magarul in ceatza la mijlocul lui Noiembrie si nu se mai stie nimic de ea. 

Link spre comentariu

Teoteo dacă tot ai spus sa o lăsăm în pace nu ar trebui sa mai scrii despre ce face ea.e treaba ei.nu am stat la hibernare ci merg pe concepția k pe cine trag eu pe... Nu mă pun sa scriu nimic despre ele.rămâne intre mine și ele.Cum ar fii dacă sar fi pus și Carmen sa scrie despre noi intimitati aici.nu cred k ar conveni nimanui.

Link spre comentariu

Poate dacă o vezi pe strada si stai la o vorba cu ea ,poate poate faci de o întâlnire!

Nu de alta , eu o vad des pe strada dar nu pot opri ca sunt cu viitoarea nevasta (am ceva ghinion cand o vad ca nu sunt singur mai deloc)😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...