Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Naspeta?Cred ca o alinti!

E muci femeia!

Am fost acum 2 ani pe la ea cand statea vis-a-vis de McD Pta. Romana.Nu imi mai aduc aminte detalii legate de programare/pret/servicii dar nu am cum sa uit ca e expirata...carne fleasca si pizda cu floci teposi...mecla de bau-bau...daca tot m-am dus am dat un nr in scarba sa ma descarc de omuleti.

Nu m-as mai duce nici gratis!

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

E buna de ciocane matura?

Pe vremuri frate, pe vremuri... si cand zic vremuri, zic muuulti ani inainte.

Boss pupparo (iar ma inerveaza ca le stie pa toate☺) are dreptate (ca intotdeauna, de altfel😆).

Era pasionala gagica.

La corp (sanii mai ales erau lasati de cand o stiu) nu era belea (avea mereu poze bine facute) dar era ok la atitudine si servicii.

Eu am cunoscut-o atunci, de muuult cand activa intr-un "celebru" salon de "masaj", la Amzei, pe Mendeleev.

 

Btw, ca sa depan o amintire, dupa ce dansa a parasit stabilimentul, ptr ca sunam pe nr. de "centrala" sa ma programez, cand am aflat ca nu mai e, am fost invitat de o alta fata. Nu-mi mai amintesc cum o chema, dar era asa o bunaciune pe vremea aia... Bineinteles ca a disparut rapid.

 

Concluzie... nu ti-as recomanda-o in prezent. Ultima data am revizitat-o acum 3 ani cred (am zis sa revad cum mai e dupa 5-6 ani... deci iti dai seama de cand o stiu) si... nashpa rau la trup. Pielea lasata, parea batrana rau la corp si slaba tareee.

Am ramas doar in aminterea vremurilor dinainte. Parca imi era si mila...😕

 

Bafte

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa e frate Radu. Si eu tot din amintiri vorbeam despre ea. Eu am futut-o la ea acasa , in Dr. Taberei.Si intr-adevar se futea si in cur. Si inca bine. Dar cred ca sunt aproape 10 ani de atunci.Ultima oara am futut-o cred ca acum 4 ani la sediul din Romana , dar am dat un număr repede si am plecat gandindu-ma ce bine se futea in trecut.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Asa e frate Radu. Si eu tot din amintiri vorbeam despre ea. Eu am futut-o la ea acasa , in Dr. Taberei.Si intr-adevar se futea si in cur. Si inca bine. Dar cred ca sunt aproape 10 ani de atunci.Ultima oara am futut-o cred ca acum 4 ani la sediul din Romana , dar am dat un număr repede si am plecat gandindu-ma ce bine se futea in trecut.

Faza e ca tine la pret..

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Pe vremuri frate, pe vremuri... si cand zic vremuri, zic muuulti ani inainte.

Boss pupparo (iar ma inerveaza ca le stie pa toate☺) are dreptate (ca intotdeauna, de altfel😆).

Era pasionala gagica.

La corp (sanii mai ales erau lasati de cand o stiu) nu era belea (avea mereu poze bine facute) dar era ok la atitudine si servicii.

Eu am cunoscut-o atunci, de muuult cand activa intr-un "celebru" salon de "masaj", la Amzei, pe Mendeleev.

 

Btw, ca sa depan o amintire, dupa ce dansa a parasit stabilimentul, ptr ca sunam pe nr. de "centrala" sa ma programez, cand am aflat ca nu mai e, am fost invitat de o alta fata. Nu-mi mai amintesc cum o chema, dar era asa o bunaciune pe vremea aia... Bineinteles ca a disparut rapid.

 

Concluzie... nu ti-as recomanda-o in prezent. Ultima data am revizitat-o acum 3 ani cred (am zis sa revad cum mai e dupa 5-6 ani... deci iti dai seama de cand o stiu) si... nashpa rau la trup. Pielea lasata, parea batrana rau la corp si slaba tareee.

Am ramas doar in aminterea vremurilor dinainte. Parca imi era si mila...😕

 

Bafte

Chapeau frate! Multumiri si tie si fratelui Pupparo pentru detalii.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...