Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

Eu sunt "fraierica" despre care vorbeste colegul mai sus :).

 

iata cum a decurs vizita:

 

Desi am citit pe forum lucruri mai putin bune despre doamna in cauza, am decis totusi sa ii fac o vizita :(. Am sunat am stabilit intalnirea in 30 min si fuga am luat un Uber sa ajung la locul cu pricina (Mosilor cu Eminescu). Am sunat si m a indrumat spre cuibusorul de nebunii. Ajuns acolo m a intampinat o doamna peste 35 ani imbracata destul de sexy. O sa sar peste aspectul doamnei fiindca il consider irelevant si parerea mea este pur subiectiva (pot spune doar ca pozele o avantajeaza mult).

Este destul de amabila. Am fumat o tigara timp in care am palavragit despre una alta, am cerut un prosop si m am indreptat spre baie.

Prima data mi a sarit in ochi jegul din cada (fire de par, si jeg pe sita de scurgere) apoi am inceput sa ma uit mai atent si fuck !!! totul e imbacsit: wc,masina de spalat , chiuveta. Are un sapun lichid si un gel mare de dus. Fiindca eram deja dezbracat (cred ca si de creier) am facut repede un dus ... dar repede si m am dus in dormitor cu prosopul infasurat in jurul corpului. Are un pat cu o lenjerie care nu a fost schimbata cred de pe vremea dacilor, pernele sunt pernele unei canapele ... nici vorba de fata de perna sau ceva.

Am simtit un miros de acreala ,de transpiratie  imbibata in lenjerie  de asta vara cred si am decis sa trec peste orice interactie intima. Am intins prosopul si m am asezat pe  burta si i am propus un masaj. Masajul a fost asa un fel de mangaiere cu alifie timp in care si gemea (nu am inteles de ce ).

In timp ce ma freca cu alifia aia m am hotarat sa o dezbrac ... o pizda rasa neglijent cu labii destul de mari dar de care nu am indrasnit sa ma apropii.

S-a frecat ea in timp ce eu mi am tras o laba (trista). 

 

Asta e povestea asa ca puteti sa imi spuneti "fraierica".

 

Nu o recomand si nici nu o sa mai calc pe la ea.

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 2013
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

A fost... odata... multi ani de atunci...

Sincer... n-as recomanda-o acum.

Cred ca nici ea nu mai stie ce/cum sa faca. La un moment dat, acum cateva luni, cand am vizitat-o pe Alina de la Sweet Pleasure, mi-a "prezentat-o" si pe noua colega. Ghici cine era???

Alba ca varu', stearsa, si cu un ranjet oarecum tamp...

Iertat sa-mi fie dar cred ca in prezent nu-i de recomandat...

Observ recenzii bune si proaste...dna e ok sau nu...

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe vremuri frate, pe vremuri... si cand zic vremuri, zic muuulti ani inainte.

Boss pupparo (iar ma inerveaza ca le stie pa toate☺) are dreptate (ca intotdeauna, de altfel).

Era pasionala gagica.

La corp (sanii mai ales erau lasati de cand o stiu) nu era belea (avea mereu poze bine facute) dar era ok la atitudine si servicii.

Eu am cunoscut-o atunci, de muuult cand activa intr-un "celebru" salon de "masaj", la Amzei, pe Mendeleev.

 

Btw, ca sa depan o amintire, dupa ce dansa a parasit stabilimentul, ptr ca sunam pe nr. de "centrala" sa ma programez, cand am aflat ca nu mai e, am fost invitat de o alta fata. Nu-mi mai amintesc cum o chema, dar era asa o bunaciune pe vremea aia... Bineinteles ca a disparut rapid.

 

Concluzie... nu ti-as recomanda-o in prezent. Ultima data am revizitat-o acum 3 ani cred (am zis sa revad cum mai e dupa 5-6 ani... deci iti dai seama de cand o stiu) si... nashpa rau la trup. Pielea lasata, parea batrana rau la corp si slaba tareee.

Am ramas doar in aminterea vremurilor dinainte. Parca imi era si mila...

 

Bafte

  Iti mai aduci aminte cine era ,,bunaciunea'',Cristina blonda sau Laura bruneta?Desi nu-si faceau mare reclama,la vremea respectiva erau cele mai tari curve de pe piata...

Link spre comentariu

Salut,

Eu sunt "fraierica" despre care vorbeste colegul mai sus :).

 

iata cum a decurs vizita:

 

Desi am citit pe forum lucruri mai putin bune despre doamna in cauza, am decis totusi sa ii fac o vizita :(. Am sunat am stabilit intalnirea in 30 min si fuga am luat un Uber sa ajung la locul cu pricina (Mosilor cu Eminescu). Am sunat si m a indrumat spre cuibusorul de nebunii. Ajuns acolo m a intampinat o doamna peste 35 ani imbracata destul de sexy. O sa sar peste aspectul doamnei fiindca il consider irelevant si parerea mea este pur subiectiva (pot spune doar ca pozele o avantajeaza mult).

Este destul de amabila. Am fumat o tigara timp in care am palavragit despre una alta, am cerut un prosop si m am indreptat spre baie.

Prima data mi a sarit in ochi jegul din cada (fire de par, si jeg pe sita de scurgere) apoi am inceput sa ma uit mai atent si fuck !!! totul e imbacsit: wc,masina de spalat , chiuveta. Are un sapun lichid si un gel mare de dus. Fiindca eram deja dezbracat (cred ca si de creier) am facut repede un dus ... dar repede si m am dus in dormitor cu prosopul infasurat in jurul corpului. Are un pat cu o lenjerie care nu a fost schimbata cred de pe vremea dacilor, pernele sunt pernele unei canapele ... nici vorba de fata de perna sau ceva.

Am simtit un miros de acreala ,de transpiratie  imbibata in lenjerie  de asta vara cred si am decis sa trec peste orice interactie intima. Am intins prosopul si m am asezat pe  burta si i am propus un masaj. Masajul a fost asa un fel de mangaiere cu alifie timp in care si gemea (nu am inteles de ce ).

In timp ce ma freca cu alifia aia m am hotarat sa o dezbrac ... o pizda rasa neglijent cu labii destul de mari dar de care nu am indrasnit sa ma apropii.

S-a frecat ea in timp ce eu mi am tras o laba (trista). 

 

Asta e povestea asa ca puteti sa imi spuneti "fraierica".

 

Nu o recomand si nici nu o sa mai calc pe la ea.

Succes altadata!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este obosita rau femeia, parca am avut o tentativa acum vreo 2 ani tot pe la mosilor in spate la pizza hut era zbarcita rau la fata si batrana tare. Am vb cu ea putin ne-am depanat din amintiri pe cand a stat pe la romana si apoi prin dr taberi i-am multumit si am plecat. Femeia imi spunea de atunci ca are deja clintii ei fideli care vin si fac si dreg dar pana mea cred ca fabula pt ca este zbarcita rau rau de tot.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este obosita rau femeia, parca am avut o tentativa acum vreo 2 ani tot pe la mosilor in spate la pizza hut era zbarcita rau la fata si batrana tare. Am vb cu ea putin ne-am depanat din amintiri pe cand a stat pe la romana si apoi prin dr taberi i-am multumit si am plecat. Femeia imi spunea de atunci ca are deja clintii ei fideli care vin si fac si dreg dar pana mea cred ca fabula pt ca este zbarcita rau rau de tot.

 

 

As vrea sa ii fac o vizita, si stiu ca am fost si eu pe la o matura pe acolo pe Calea Moșilor si am fugit rapid, ca m-am speriat. As fi vrut sa stiu daca este aceeasi persoana... Poti sa imi spui te rog daca locația se afla in blocul cu Centrul De Analize Regina Maria si daca accesul se face prin gangul acela dintre Centrul De Analize Regina Maria si Stanley Game Word??

Link spre comentariu
  • Oras:female
  • Oras:female

 

As vrea sa ii fac o vizita, si stiu ca am fost si eu pe la o matura pe acolo pe Calea Moșilor si am fugit rapid, ca m-am speriat. As fi vrut sa stiu daca este aceeasi persoana... Poti sa imi spui te rog daca locația se afla in blocul cu Centrul De Analize Regina Maria si daca accesul se face prin gangul acela dintre Centrul De Analize Regina Maria si Stanley Game Word??

nu, e in spatele blocului cu kfc si pizza hut. stabley game world e pe diagonala, peste intersectie.

Link spre comentariu
  • Oras:female
  • Oras:female

Mersi frumos colegu!

Ai vizitat-o, ce imi poti spune despre ea?

 

am fost pe la ea in trecut, da. depinde ce cauti. are in jur de 40, isi arata varsta, dar are un mare plus la capitolul comportament. pare genul de femeie care te asteapta linistita si primitoare acasa cand ai chef sa te relaxezi dupa o zi de munca. am vizitat si alte tipe mai tinere care aveau o atitudine efectiv impietrita. una mi-a zis : hai, te iau ca la doctor, stai aici si eu ti-o sug. alta: hai zi cum vrei oralul. alea nu merita nici 10 lei/ora. de genul asta de femei am fugit. catalina nu a fost deloc asa. repet, depinde ce cauti.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost pe la ea in trecut, da. depinde ce cauti. are in jur de 40, isi arata varsta, dar are un mare plus la capitolul comportament. pare genul de femeie care te asteapta linistita si primitoare acasa cand ai chef sa te relaxezi dupa o zi de munca. am vizitat si alte tipe mai tinere care aveau o atitudine efectiv impietrita. una mi-a zis : hai, te iau ca la doctor, stai aici si eu ti-o sug. alta: hai zi cum vrei oralul. alea nu merita nici 10 lei/ora. de genul asta de femei am fugit. catalina nu a fost deloc asa. repet, depinde ce cauti.

Mersi frumos colegu, o sa bag si eu o fisa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...