Sari la conținut

Carina de mâine în Deva!


Postări Recomandate

  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

Bună dragilor de mâine voi fii activa în Deva. Numărul de telefon la care pot fi contactata vi-l las puțin mai târziu. Va pup și va aștept sa ne cunoaștem!

Link spre comentariu
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

Ajung pe la 9 în Deva, și nu fac deplasări.

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Bună dragilor de mâine voi fii activa în Deva. Numărul de telefon la care pot fi contactata vi-l las puțin mai târziu. Va pup și va aștept sa ne cunoaștem!

A ”uitat” să posteze numărul de telefon. Și a și plecat :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

Ce sa fac și eu , sunt mai amețita de fel ... ðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Activa, câteva zile ! Nr : 0756341033 ; +40799248444 .

Buna , la hotel te deplasezi? Nu sunt din oras si ma cazez la hotel si daca raspunsul este afirmativ care ar fi tariful? Multumesc!
Link spre comentariu
  • Oras:... langa tine
  • Oras:... langa tine

Am fost la ea zilele trecute si pot spune ca fata este foarte draguta, zambareata, primitoare si nu in ultimul rand... foarte serioasa. Pozele sunt reale (poate putin mai plinuta in realitate). Locatie in Deva, zona Dorobanti, impreuna cu o alta colega (care parea destul de ok la o privire aruncata in trecere - chiar ma gandesc sa incerc o "deplasare" si la ea).

Nu intru foarte mult in detalii, nefiind un expert in ale sexului - dar nu sunt nici chiar un novice - iar domnisoara mi-a facut un ON de nota 10 (cum rar mi s-a facut in ultima perioada de timp) frumos exectuat cu incercari de deep, fara graba. A urmat ea deasupra, iar eu am lasat-o sa-si faca treaba si am admirat privelistea.

Telefon:  0799248444

Locatie: 9 - usor de gasit, loc de parcare, apartament curat (poate putina dezordine, dezordinea o pun pe seama faptului ca fetele sunt in deplasare si...)

Aspect:9 - la fata ii dau 9+ , sani, fund, picioare 8,5-9 (recunosc ca imi plac domnisoarele "nu foarte skinny")

Igiena: 10  - epilata, curata, parfumata

Atitudine: 8 – vorbareata doar cat e necesar, lipsita de atasament, punctul forte este ca nu te grabeste

Atmosfera: 7 - televizorul mergea pe ceva canal gen Discovery de iti taia tot cheful, fara muzica ambientala, etc.
GFE:9 - sarut pe buze, pe corp, pe sani. 
ON: 10  -  150 RON - deep, atentie la zonele adiacente, nu am simtit dintii

OP: nu stiu, nu am facut

NP: 9 - geme, se implica, te atinge (plus... privelistea, de nota 10)

AN/AP: am inteles ca nu face 
Pret: 100 RON/finalizare cu OP

        150 RON/finalizare cu ON

         200-250 RON/ora in functie de ON/OP
Timp petrecut: maxim 20 de minute
De recomandat : da
De revenit: CU SIGURANTA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:... langa tine
  • Oras:... langa tine

Am fost o singura data la ea, dar parerea mea este ca acesta domnisoara este cu cateva clase peste tot ce gasesti in momentul de fata in Deva. Cum am mai spus si ma repet... parerea mea. Cred ca o sa profit sa mai merg o data la ea inainte sa-si ia "zborul" din Deva.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am fost o singura data la ea, dar parerea mea este ca acesta domnisoara este cu cateva clase peste tot ce gasesti in momentul de fata in Deva. Cum am mai spus si ma repet... parerea mea. Cred ca o sa profit sa mai merg o data la ea inainte sa-si ia "zborul" din Deva.

profita cat poti ca ii ok tipa,spor sa ai :doggystyle  :feet

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Intrebare: merita sa-mi rapesc din timpul si banii mei cu... colega? Sau mai bine fac o "reeditare" la Carina, de care am fost foarte multumit?

 A scris cineva de ea, dar, nu mai gasesc, oricum nu de bine ! De colega zic !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...