Sari la conținut

In Vizita la Bihor 2 zile vreau orgasme multiple


Postări Recomandate

Reputație: 143
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

femeia e din Arad, ma indoiesc ca e in Oradea, mai ales ca nu apare nici un nr de contact. si inscrierea recenta....miroase a teapa sau s a plictisit cineva si in lipsa de altceva si a mai facut un cont fals.

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Parca am mai vazut anuntul asta mai demult. Nu era acelasi text, dar ca idee era cam la fel. Randunica respectiva chiar raspundea la telefon insa foooarte suspicioasa. Punea o tona de intrebari, te saturai de futut raspunzandu-i

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In pat cu picioarele desfacute😜
  • Oras:In pat cu picioarele desfacute😜

Salut! Vreau să-mi fac o programare.Îmi lași o modalitate de contact? Merci!

nr wathapp-0726065931 vb acolo vreau sa fiu linsa hard la punctul G. :laugh2  :pope

Link spre comentariu
  • Oras:In pat cu picioarele desfacute😜
  • Oras:In pat cu picioarele desfacute😜

Daca il gasesti pe ala sa iti linga punctul G... i-as putea face cunostinta cu vreo 3-4 femei...care ar plati bine manevra asta...

sunt foarte mulți care ling punctul G ,sug chiar si pule aici in Oradea Pt ca nu sunt bărbați ,sunt bulangii sugaci si rujati sa le fut rasa in gura de infecți !
Link spre comentariu
  • Oras:In pat cu picioarele desfacute😜
  • Oras:In pat cu picioarele desfacute😜

nu ești online

sunt la Hilton nu am timp sa stau online ,sunt ocupată cu orgasmele multiple !!!!va astept cu drag pe toți la lins miju sunt nesătulă !!!
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sunt foarte mulți care ling punctul G ,sug chiar si pule aici in Oradea Pt ca nu sunt bărbați ,sunt bulangii sugaci si rujati sa le fut rasa in gura de infecți !

Ai vrut sa zici ca vin altii sau altele(gen tu)in Oradea sa sugeti pulele la Oradeni,tu'ti rasa-n cur sa-ti fut de infecta!
  • Like 3
Link spre comentariu

avand in vedere, ca are asteptari de la voi s-o lingeti la "mij", tind sa cred ca este TIGANCA ! avand in vedere c-a postat altfel de anunturi, unde va duce gandu ? sincer, pe mine nu la ceva curat, nu la ceva serios, nu la ceva REAL.

atata timp cat nimeni nu i-a calcat pragu, decat bossu aka cristinel aka pisicuts .. care este putin mincinos si laudaros !

Link spre comentariu
  • Oras:In pat cu picioarele desfacute😜
  • Oras:In pat cu picioarele desfacute😜
avand in vedere, ca are asteptari de la voi s-o lingeti la "mij", tind sa cred ca este TIGANCA ! avand in vedere c-a postat altfel de anunturi, unde va duce gandu ? sincer, pe mine nu la ceva curat, nu la ceva serios, nu la ceva REAL.

atata timp cat nimeni nu i-a calcat pragu, decat bossu aka cristinel aka pisicuts .. care este putin mincinos si laudaros ![/quote. Țiganca sunt si sunt nebuna Nebuna dupa orgasme multiple dar tu nu ai nici o șansa sa ma lingi ca nu te vreau

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...