Sari la conținut

stapana katy in constanta 0732952320


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

asta ne mai lipsea ,  mare fitza de sm din Bucuresti .

miine poimine ne trezim si cu amanda pe cap ,sa- i strice piata.

  

fix la asta ma uitam si eu de dimineata.....nu prea vad mai nicio recenzie in favoarea ei......

Aveti grija la strapon!:D
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

bai corinush , eu am o mare problema cu doamnele astea care nu au idee ce inseamna sadomasochismul  si se umfla atit in pene cum ca ele ar fi stapine si la sfirsit fac sex cu sclavii .

unde mai pui ca mai sint si grase si batrine si urite si deformate si uzate  si frustrate .

ar trebui sa se reprofileze si sa se transforme in sclave mai intii ca sa inteleaga sensul bdsm-ului.

pacat ca nu exista interes din partea fetelor mai tinere pentru sm , ar fi o adevarata placere sa fi abuzat de o domnisoara fresh si inteligenta , asa cam ca tine, sa-ti puna niste ventuze pe bot cu labiile pina te sufoci si sa bati in saltea ca la judo sa se opreasca.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

bai corinush , eu am o mare problema cu doamnele astea care nu au idee ce inseamna sadomasochismul si se umfla atit in pene cum ca ele ar fi stapine si la sfirsit fac sex cu sclavii .

unde mai pui ca mai sint si grase si batrine si urite si deformate si uzate si frustrate .

ar trebui sa se reprofileze si sa se transforme in sclave mai intii ca sa inteleaga sensul bdsm-ului.

pacat ca nu exista interes din partea fetelor mai tinere pentru sm , ar fi o adevarata placere sa fi abuzat de o domnisoara fresh si inteligenta , asa cam ca tine, sa-ti puna niste ventuze pe bot cu labiile pina te sufoci si sa bati in saltea ca la judo sa se opreasca.

Nu suntem pe topicul potrivit,dar in străinătate am invatat niste chestii soft privind dominarea.....si imi place ! :P
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...