Sari la conținut

Ilona ( Rusia ) - Bd. Magheru 0730046110


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna,poti pune o poza cu pedichiura? sunt interesat sa ne vedem 2 ore pentru o fantezie

Buna, Tony! La mine manichiura si pedichiura intotdeauna sunt impecabile  :) . Banuiesc ca fantezia ta este pentru footjob. As fi incantata sa ti-o pot indeplini. Dar cred ca cel mai bine ar fi sa ne auzim la telefon. Te pup! 

post-208184-0-46068600-1511962436_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator tony.antonyo12
Reputație: 0

Buna, Tony! La mine manichiura si pedichiura intotdeauna sunt impecabile  :) . Banuiesc ca fantezia ta este pentru footjob. As fi incantata sa ti-o pot indeplini. Dar cred ca cel mai bine ar fi sa ne auzim la telefon. Te pup! 

da despre footjob este vorba.ai niste picioare incantatoare.o sa iti fac o vizita.te sun in ziua in care o sa te vizitez.totusi astept recenzii de la cei carora le-ai indelinit aceasta fantezie

Link spre comentariu

da despre footjob este vorba.ai niste picioare incantatoare.o sa iti fac o vizita.te sun in ziua in care o sa te vizitez.totusi astept recenzii de la cei carora le-ai indelinit aceasta fantezie

Stii vorba aia "la calendele grecesti" ? Atunci o sa vezi recenzii despre footjob

Link spre comentariu
  • Oras:Ãœberall
  • Oras:Ãœberall

   Salutare!

 Am revenit pentru recenzia promisa, cum imi place sa imi tin promisiunile mi-am facut timp. Scuze pentru intarziere!

Am vizitat-o pe Ilona la inceputul lunii. Modalitatea de contact fiind prin sms + apel telefonic pentru detalii...

Ajuns la locatie  pe Bd. Magheru un alt indiciu in apropiere de Hotel Scala. Ajuns la usa domnisoarei care se deschide usor, intru si dupa usa wow Ilona o Domnisoara blonda, frumusica, inalta... Imbracata gen business woman, o rochie mulata pe corp pantofi cu toc, are un corp de vis. Ne facem comozi, m-a intrebat daca doresc de baut cu alcool sau fara alcool am cerut un pahar cu apa plata aducand, o sticla sigilata de 0.5 si un pahar. Lasat pe masuta cadoul fara a mi se face vreo observatie in acest sens! Apartamentul este curat, aerisit. Gata cu prezentarile sa trecem la actiune!

Mers la dus pt igienizare, are cele necesare de la mai multe feluri de geluri de dus, apa de gura, pahar de unica folosinta  deh se respecta, mers si ea pt igienizare. Eu intre timp mers in living pt o tigara! Iesit mandra de la dus ma poftit in dormitor unde avea sa inceapa ostilitatile. :rockettes-1

 Incepem cu un french kiss intretinut de ea, masat soldatelul cu mana intre timp, ma invita in pat sa ma fac comod,  si incepe cu un oral bunicel, cu scuipat lins bilutele... i-am intors si eu acest serviciu pasarica curata fara nici un fel de mirosuri, epilata.

Dupa care cer montarea unui prezervativ, si incepem normal in pozitia misionar, gemete din partea ei dar false in fine ok si asa decat deloc, schimbat inca vreo 2 pozitii si umplut balonasul. Mers pt igienizare, fumat o tigara stat inca un pic de vorba si plecat.

Notele:

  • Locatie. 8
  • Ilona. 9
  • Oral. 9
  • Normal. 8,5
  • De recomandat. DA
  • De revenit. Nu, sunt in cautare de prospaturi.
  • Tarif. 100 euro ce ma uimit faptul ca a vrut sa-mi dea restul 50 roni! Binanteles ca am refuzat sa-i iau.

Pentru mine a fost o experienta frumoasa alaturi de Ilona.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Wonderland
  • Oras:Wonderland

Revin cu o rencezie usor intarziata. Chiar daca a fost 1 decembrie, ziua romanilor, eu am ales s-o petrec cu o rusoaica  :laugh2 . Mod de contact telefon, stabilit programare cu 2 zile inainte. Nu cred ca mai are rost sa intru in detalii pentru ca sunt aceleasi servicii, aceeasi locatie ( de data asta am gasit loc de parcare chiar in fata, tinand cont de faptul ca orasul a fost liber ). Dupa 3 ore si o sticla de vin terminata s-a incheiat si calatoria mea la scumpa domnisoara. Te pup, Ilona, sper sa ne mai vedem o data pana la sfarsitul anului, dar nu promit nimic! 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi am avut placerea sa o cunosc pe Ilona si imi pare rau ca nu am fost in vizita mai demult !

 

Locatia este pe Rosetti, usor de ajuns dar greu de parcat. Pentru mine a facut Dumnezeu o minune, asa de Craciun, si am reusit. De fapt, asta este singurul minus al intalnirii noastre.

 

 

Domnisoara este o femeie frumoasa si imbracata si dezbracata, miroase frumos, lipicioasa si pupacioasa :) . Dar partea cea mai tare la ea, zic eu, e cum vorbeste cu tine: desteapta, relaxata si foarte placuta. Eu as mai fi stat doar sa mai vorbesc cu ea ! Data viitoare o scot si la o cafea  :slap2

 

 

 

Actiunea a fost de nota 10 in mare parte pentru ca ne „imprietenisem” bine inainte. Nu imi place sa dau detalii dar stie ce face in pat si e tare lipicioasa.

 

 

Cadou 400 lei.

 

 

Concluzie: cine vrea doar sa f&*% o bunaciune probabil gaseste mai ieftin. Dar pentru cine conteaza si interactiunea cu donsoara, Ilona e ce trebuie. Eu sigur mai trec pe la ea.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...