Sari la conținut

Postări Recomandate

Dragilor confutaciosi,

Nu stiu daca mai tineti minte, dar erau cand langa Casa Mov, in apropiere de Transilvaniei niste dameze, care au lucrat si pe Lacul Rosu. Era acolo o fatuca, mai mica de inaltime(cand erau pe Lacul Rosu), nu mai retin exact cum o cheama, brunetzica, aprox 160 inaltime, nici grasa nici slaba, numa buna adica, sani ok, fund dragutz dupa parerea mea, picioare faine, fata draguta, tot ce ii posibil sa fi fost putin de etnie, foarte zambitoare, Se comporta frumos, facea oral protejat, normal protejat, totul la 50 de lei. Ea a mai lucrat si in Nufaru pe Jules Verne(sper ca am scris bine) si avea un obicei ca te pupa pe obraz dupa ce plecai de la ea. Stie cineva ceva despre aceasta, unde este, daca mai lucreaza, unde, etc.

Link spre comentariu

Vizitator apuci
Reputație: 0

Salut marius_or

 

Esti membru deja de 1 luni,timp suficient zic eu sa citest regulamentul. Ce ai scris tu,nu e o recenzie ci o intrebare. Locul potrivit era la intrebari si raspunsuri. Daca nu vrei sa fii sanctionat de moderatori,ar fi indicat sa citesti regulamentul,si sa faci postari conform cu ea.

 

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...