Sari la conținut

anunt masaj 7b0f6173706f6756.html


Postări Recomandate

  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Salut,

Sunt nou pe site am urmarit discutiile purtate fara sa ma inregistrez pana azi, am trecut si eu pe la cateva dameze si am trecut si pe la domnisoara Andreea zicea ca o cheama si este maghiara,asta s-a intamplat de 2 saptamani greu am reusit sa fac o programare dupa multe telefoane 

Locatie: Dambu usor de gasit ofera indicatii

Aspect :nota 8 /varsta zicea ea 38 de ani/fizic ok /slabuta/sani ok/blonda/Fund ok

Prestari:masaj terapeutic cu finalizare sau fara/se face nud/fara contact sexual doar prin masaj /Nu vrea nici in ruptul capului sa faca altceva cu cat ca am insistat

Tarif cel precizat in anunt

Azi am sunat din nou a raspuns am programat la 14;20 dar nu a mai ridicat telefonul la programare

Din cate am inteles este receptionera si lucreaza mult si este obosita

Poate acesta este motivul

Daca am formulat gresit ma scuzati scriu pt prima data nu cunosc modalitatea corecta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara, am reusit relativ usor sa dau de doamna Andreea.

Am sunat-o pe la 16:00 si m-a programat pt ora 18:20, am ajuns m-ai devreme putin, dar m-a primit.

Locatie : Dambu, foarte curata locuinta. Nota 10

Aspect: 10 sunt fan 35+ slim. In jur la 1.65, 45-48 kg , in jur la 34-39 de ani, draguta.

A inceput cu un masaj de relaxare care a durat in jur la 40 de minute, dupa care masaj erotic inca vreo 40 de minute, in total am stat 1h si 20min, nici nu mi-am dat seama cum a zburat timpul!

Intradevar este vorba de masaj erotic cu finalizare prin tehnici de masaj fara contact sexual, dar se merita vizitata. E sociabila, si nu cred ca vreuna de aici se compara cu ea in privinta atitudinii. Nota 10 pt atitudine.

De revenit ? Absolut :D

Decartat 60 lei + un mic bonus pe care l-a meritat.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Masaj-erotic/7b0f62747c606354.html

''Doamna ,draguta 30 de ani,slabuta,experta in arta masajului,ofer madaj de relaxare,erotic cu finalizare prin arta masajului,doar la domiciliul meu.
Masaj fara finalizare -50 ron
Masaj cu finalizare prin masaj -60 ron
PS: va rog nu insistati pentru altceva inafara de masaj!''

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Masaj-erotic/7b0f62747c606354.html

''Doamna ,draguta 30 de ani,slabuta,experta in arta masajului,ofer madaj de relaxare,erotic cu finalizare prin arta masajului,doar la domiciliul meu.

Masaj fara finalizare -50 ron

Masaj cu finalizare prin masaj -60 ron

PS: va rog nu insistati pentru altceva inafara de masaj!''

post-68173-0-06988400-1472035169_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

 

Accepta si mai multe?

 

....."'Doamna 30,micuta,slabuta cu experienta in domeniul masajului,ofer masaj de relaxare,anticelulitic,sportiv si oriental,erotic, cu sau fara finalizare prin arta masajului, la domiciliu meu, 1 ora 50 lei fara finalizare si 60 cu finalizare (DOAR PRIN TEHNICI DE MASAJ) daca nu raspun lasati un SMS si va resun.FARA MAIL,FARA NUMAR ASCUNS !!! Rog pe cei ce doresc mai mult decat masaj sa nu ma deranjeze !!!''....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare.

Am vizitat-o pe doamna aceasta intr-una din serile trecute.

Locatie 7 in Dambu, garsoniera curata, baia ok, lumanari, din pacate cam frig de aceea am scazut nota. Este usor de ajuns acolo, indicatii clare din partea doamnei.

Aspect 7, undeva la 35 de ani sa zicem, mica de statura, slaba, simpatica la fata.

Masaj de relaxare 10+ chiar se pricepe, are forta in maini, tehnica foarte buna.

Masaj erotic 8 decent

Gfe 9 vorbareata, destul de lipicioasa.

De revenit clar da in special pentru masajul de relaxare, ar trebui insa sa dea drumul la căldură in casa.

Din recenziile colegilor vad ca nu accepta mai multe, nici nu am deschis subiectul am lasat-o sa-si faca treaba. O sa încerc data viitoare, oricum la prima vizita nu cred ca accepta.

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Salutare.

Am vizitat-o pe doamna aceasta intr-una din serile trecute.

Locatie 7 in Dambu, garsoniera curata, baia ok, lumanari, din pacate cam frig de aceea am scazut nota. Este usor de ajuns acolo, indicatii clare din partea doamnei.

Aspect 7, undeva la 35 de ani sa zicem, mica de statura, slaba, simpatica la fata.

Masaj de relaxare 10+ chiar se pricepe, are forta in maini, tehnica foarte buna.

Masaj erotic 8 decent

Gfe 9 vorbareata, destul de lipicioasa.

De revenit clar da in special pentru masajul de relaxare, ar trebui insa sa dea drumul la căldură in casa.

Din recenziile colegilor vad ca nu accepta mai multe, nici nu am deschis subiectul am lasat-o sa-si faca treaba. O sa încerc data viitoare, oricum la prima vizita nu cred ca accepta.

Ne spui si pretul platit?

Masajul erotic a fost cu finalizare manuala? Fara alte artificii?

Link spre comentariu

  • Membru Premium

Eu am incercat in mai multe ocazii, in zile diferite (nu consecutive) si nu a raspuns nici macar o data. De fiecare data sunam de mai multe ori, la ore diferite.

I-am trimis si mesaj in care am intrebat-o cand o pot suna si nimic.

Dupa mesaj, si-a inchis telefonul.

As propune trecerea ei la inactive, desi tot posteaza anuntul pe publi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...