Sari la conținut

Ema 0724039454 Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
100 L
EMMA, Decebal, am 21 de ani, 1,70 m, bruneta, maseuza in artele masajului de relaxare si tonifiere, noua in domeniu pentru mai multe detalii contacteaza-ma. Poze reale. Rond Alba Iulia, 04 Apr 17:18

 "Bombonica" noua :)

post-84421-0-56974300-1459784973_thumb.jpg

post-84421-0-77276700-1459784980_thumb.jpg

post-84421-0-75768900-1459784989_thumb.jpg

post-84421-0-38288700-1459784996_thumb.jpg

post-84421-0-74088300-1459785002_thumb.jpg

post-84421-0-41089100-1459785008_thumb.jpg

post-84421-0-34334300-1459785017_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

100 L
EMMA, Decebal, am 21 de ani, 1,70 m, bruneta, maseuza in artele masajului de relaxare si tonifiere, noua in domeniu pentru mai multe detalii contacteaza-ma. Poze reale. Rond Alba Iulia, 04 Apr 17:18

 "Bombonica" noua :)

 

Da, nu arata rau deloc in poze.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A raspuns, in final! Dar...anuntul e valabil doar pentru...doamne!

Hahaha, cum vine asta?

 

Am fost eu, am sunat, a raspuns din prima si m-a indrumat spre Mosilor cu Calarasi, benzinaria Mol. De acolo m-a ghidat ea catre un bloc la bulevard. 

Ajuns in apartament am dat peste fata din poze, o fata slabuta dar nu schiloada, sani nr. 2 frumosi, simpatica si la fata, joviala. Varsta declarata 21, eu i-as da 25. Tariful 100/ 200h, oral doar protejat, finalizare doar corporala. Dupa declaratiile ei a lucrat pana acum intr-un salon de masaj si acum s-a mutat singura. Am optat pentru 1 finalizare si m-am dus la dus.

 

Dupa dus am mers in camera unde m-a intampinat dezbracata, dupa cum spuneam slabuta dar pe gustul meu. A inceput cu sarutari dar de la gat in jos, nici eu nu am insistat sa o sarut. A continuat cu un oral bun spre foarte bun, dupa care am trecut la normal unde s-a implicat cat de cat dar nu mi-a placut ca atunci cand am trecut pe la spate se tragea din pula fara sa dau foarte tare.

 

Si acum notele:

Locatie: 7, apartament curat, baia cam demodata dar curata.

Ea: 8 la corp, 7 la fata. Daca va plac fetele mai plinute o sa-i dati mai putin.

Oral: 8, destul de bun dar doar protejat.

Normal: 7

 

De revenit, da.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hahaha, cum vine asta?

 

Am fost eu, am sunat, a raspuns din prima si m-a indrumat spre Mosilor cu Calarasi, benzinaria Mol. De acolo m-a ghidat ea catre un bloc la bulevard. 

Ajuns in apartament am dat peste fata din poze, o fata slabuta dar nu schiloada, sani nr. 2 frumosi, simpatica si la fata, joviala. Varsta declarata 21, eu i-as da 25. Tariful 100/ 200h, oral doar protejat, finalizare doar corporala. Dupa declaratiile ei a lucrat pana acum intr-un salon de masaj si acum s-a mutat singura. Am optat pentru 1 finalizare si m-am dus la dus.

 

Dupa dus am mers in camera unde m-a intampinat dezbracata, dupa cum spuneam slabuta dar pe gustul meu. A inceput cu sarutari dar de la gat in jos, nici eu nu am insistat sa o sarut. A continuat cu un oral bun spre foarte bun, dupa care am trecut la normal unde s-a implicat cat de cat dar nu mi-a placut ca atunci cand am trecut pe la spate se tragea din pula fara sa dau foarte tare.

 

Si acum notele:

Locatie: 7, apartament curat, baia cam demodata dar curata.

Ea: 8 la corp, 7 la fata. Daca va plac fetele mai plinute o sa-i dati mai putin.

Oral: 8, destul de bun dar doar protejat.

Normal: 7

 

De revenit, da.

Mosilor cu Calarasi!?!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721132293
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721132293
  • Oras:Bucuresti

este de cateva luni. in bucuresti dupa spusele i. am fost la ea mai demult undeva langa sanador de la alba iulia sau spring timeca il stiti mai bine. acuma ma indrep iara catre ea si voi revenii cu recenzi de indata ce ajung acasa.

spor la ciocaneala.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alta "dulceata" pe care o aveam pe lista. Nu am profitat vineri 22.04 (vorbisem dimineata sa revin seara pe la 6, dar nu a mai raspuns la telefon desi am asteptat-o pana la 8 in oras, sunand-o din 10 in 10 minute). Am ajuns la 9 acasa si ma suna ea (ma dezbracasem). Mi-a motivat ca a fost la salon (primul "job"). A ramas pe sambata 23.04 sa o sun, dar nu am facut-o (din pacate), fiind ocupat cu treburi casnice. Revin duminica 24.04 cu telefonul, dar de atunci "numarul e scos din uz"...

 

A trecut "trenul"...

Link spre comentariu
Reputație: -434
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Am vizitat-o pe dra Ema in urma cu cateva zile, dupa ce imi atrasesera atentia pozele din anuntul de pe AT. Mi-a facut cunoscute cu amabilitate oferta si locatia, am stabilit o programare si purces la drum. Intrucat nu postase poze cu fata si nu reusisem sa gasesc nicio informatie despre ea, recunosc ca am avut cateva mici emotii pana am intalnit-o. Dubiile mele s-au dovedit nefondate, din fericire; fata chiar este cea din poze (tatuajul de pe mana e al ei), frumoasa la fata - trasaturi placute, un aer usor sobru, blonda (nu stiu din ce motiv, dar eu ma asteptam sa fie bruneta :)), spre 1.70m inaltime, un bust generos dupa cum se vede si din poze. Intalnirea in sine a fost una foarte placuta pentru mine, fata e amabila, orientata spre client, o idee timida - din spusele ei, practica sportul de vreo doua luni (si din cate am inteles, doar temporar pana strange bani pentru un proiect). Din scurtele discutii de la inceput si din pauza, mi s-a parut o fata inteligenta si care stie ce vrea, inclin sa cred ca e o companie extrem de placuta in viata de zi cu zi.

Si inainte de a ma suspecta ca m-am indragostit de ea sau ca-i fac reclama neconditionat, as vrea sa mentionez si cateva aspecte nu tocmai grozave: fata fumeaza - destul de mult din spusele ei, deci asteptati-va la miros de tigara in apartament; nu s-a putut abtine de la a butona telefonul de cateva ori (nu deranjant, dar totusi nu e ceva care sa te extazieze); nu am reusit sa ma dumiresc pe deplin in legatura cu varsta ei reala, ea mi-a spus la telefon ca are 19, eu i-as fi dat in jur de 22-23 (desigur, e absolut posibil sa ma insel); faza interesanta e ca am intrebat-o de varsta la telefon deoarece in poze imi parea prea tanara :laugh2 .

M-am cam lungit la vorba, asa ca trecem la note:

-aspect fizic: 8.5-9 (sorry, Ema, doar Charlize Theron ia 10 :))

-locatie: 9 (ordine in camera si in baie, pat confortabil, prosop mare si curat, minus pentru mirosul de tigara)

-igiena: 10 - nimic de reprosat

-oral: 9 - facut cu simt de raspundere, nu exagereaza cu folosirea manii, accepta finalizare orala, cost extra 50 lei

-normal: 8.5 -9, te intreaba cum vrei, se adapteaza, dupa cum spunea chiar ea 'sa se simta bine clientul'

-atitudine: 9.5 - minus pentru faza cu mesajele

Tarif: achitat 200lei pentru o ora, plus 50 pentru finalizarea orala

Numar telefon: 0724039454 / 0724.039.454

Desi personal nu prea repet, pe ea sunt tentat sa o mai vizitez macar o data, sa o vad cum e fara usoarele retineri inerente unei prime intalniri.

post-184877-0-85198300-1464641790_thumb.jpg

post-184877-0-12151300-1464641808_thumb.jpg

  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Cam ciudat.. La numarul asta de telefon apare un SRL din Campina !!!

 

SO DIF........ IMPEX SRL

Judet: Prahova   Localitate: Campina
 Adresa: STR. B........, Nr. ...

 

 Localitate: Campina

 Judet: Prahova

 Ţara: Romania

 Cod postal: 10.......

 Telefon: 0724039454

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

 

Cam ciudat.. La numarul asta de telefon apare un SRL din Campina !!!

 

SO DIF........ IMPEX SRL

Judet: Prahova   Localitate: Campina
 Adresa: STR. B........, Nr. ...

 

 Localitate: Campina

 Judet: Prahova

 Ţara: Romania

 Cod postal: 10.......

 Telefon: 0724039454

 

 

O fi SRL. Cere bon fiscal, să poți participa la loteria bonurilor fiscale !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...