Sari la conținut

Brebeanu-gara


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Tatiana, dar tu parca erai suparata pe amicul cliff...! Ce faci tu acum cu principiile tale? Nu te supara, cliffenger, doar voiam sa atrag atentia ca Femeie, Usuratate e numele tau! Stiu ca ati avut, voi doi, o disputa cu ocazia faptului ca Tatiana renuntase la a mai face finalizare orala..., iar tu ai zis ca daca nu mai face aceasta prestare, nu mai vii la ea. doamna a zis ca special te tine minte pe tine si ca nu o sa te mai primeasca.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Tatiana, dar tu parca erai suparata pe amicul cliff...! Ce faci tu acum cu principiile tale? Nu te supara, cliffenger, doar voiam sa atrag atentia ca Femeie, Usuratate e numele tau! Stiu ca ati avut, voi doi, o disputa cu ocazia faptului ca Tatiana renuntase la a mai face finalizare orala..., iar tu ai zis ca daca nu mai face aceasta prestare, nu mai vii la ea. doamna a zis ca special te tine minte pe tine si ca nu o sa te mai primeasca.

Nu cred ca am specificat undeva clar ca "o sa-l tin minte si nu o sa-l mai primesc". Cred ca exagerezi. Ca el a facut afirmatia ca daca am renuntal la finalizare orala nu ma mai viziteaza, e dreptul lui sa isi aleaga unde merge si ce face, dar asta nu inseamna ca eu nu il mai primesc. Eu si cu el , daca avem ceva de impartit ne spalam rufele in pm-uri , nu public, dar personal nu am nimic personal cu el. 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Mulțumesc Tatiana,cred că am lămurit situația în pm,dar lumea nu știe,și e mai bine.

Nu ai ptr ce. Mie asa imi place sa rez anumite probleme in privat nu public. Nu efrumos ca toata lumea sa citeasca anumite mici divergente, care se pot rez printr-o comunicare in privat.

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Ei, uite-asa-mi place si mie... cand oamenii... se iubesc...!!!

Scuze cliffenger si Tatiana, eu retinusem doar controversa aceea dintre voi de asta-vara parca. Daca voi doi, intre timp, ati avut lamuriri suplimentare in particular, eu n-aveam de unde sa iau la cunostinta despre o atare situatie reconcilianta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...