Sari la conținut

MonaMassage 0723900600


Vizitator jejeje

Postări Recomandate

  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat-o iarasi pe Mona, la sfarsitul anului trecut, nu mai fac recenzie deoarece totul a decurs conform spuselor de mai sus. Ce vreau sa mentionez este faptul ca am ciocnit un pahar de sampanie .

 

Acum notele

Locatie - 10 curat ca de obicei
Aspect  - 9
Masaj   - 8.5
FK      - 8
decartat  - 150 RON

DE revenit - DA

Succes!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Cu respect,

Vizitat azi salonul. Detalii despre locatie nu mai dau , e aceasi . E a 3 a vizita la salon si spun cu regret...a fost un dezastru pe banii mei . Fata micuta , satena , sani medii dar foarte tari , corp frumos . Masajul a insemnat usoare atingeri pe corp si doar ultimele 5 minute o laba in stil alert . Restul de 25 de minute (30 min dupa ceas a durat tot) nu s-a atins de jucarie . Tot timpul se uita in alta parte..ma simteam atat de in plus ca am vrut sa plec. Sa o descrie cineva pe Mona...eu nu am vazut-o

Locatie 9

Fata 9 chiar arata bine

Masaj 3 si nu sunt aspru

Gfe...ce-i ala ?!?!?!

Erotic...2... niste tate pe spate si pe burta..dar nu pe zonele intime

Tarif 100...nemeritati deloc

De revenit ..NU , poate de evitat

E a 2a oara cand mona massage imi ramane datoare cu un masaj

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti

Mona... in decembrie era satena , tunsa scurt, 160-165 cm, cred ca are 60-65 kg,are ceva aripioare, dar placute, sanii micuti dar fermi, simpatica la fata, are si un tatuaj pe piciorul stang, pe gamba, aproape de glezna. Sper ca ti-am fost de ajutor. Eu numai cu ea am intrat, am mai vazut si 2 colege blonde dar , mai bine ceva sigur decat esec ca la tine. No offence  :innocent

Seara placuta!...ops.. mai bine zis : Noapte buna!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mona... in decembrie era satena , tunsa scurt, 160-165 cm, cred ca are 60-65 kg,are ceva aripioare, dar placute, sanii micuti dar fermi, simpatica la fata, are si un tatuaj pe piciorul stang, pe gamba, aproape de glezna. Sper ca ti-am fost de ajutor. Eu numai cu ea am intrat, am mai vazut si 2 colege blonde dar , mai bine ceva sigur decat esec ca la tine. No offence  :innocent

Seara placuta!...ops.. mai bine zis : Noapte buna!

precizare: la cca 28-30 ani; parca are o alunita pe fata

ea este cea mai veche acolo, ea este sefa; se poarta OK...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mona... in decembrie era satena , tunsa scurt, 160-165 cm, cred ca are 60-65 kg,are ceva aripioare, dar placute, sanii micuti dar fermi, simpatica la fata, are si un tatuaj pe piciorul stang, pe gamba, aproape de glezna. Sper ca ti-am fost de ajutor. Eu numai cu ea am intrat, am mai vazut si 2 colege blonde dar , mai bine ceva sigur decat esec ca la tine. No offence  :innocent

Seara placuta!...ops.. mai bine zis : Noapte buna!

Oameni buni , raspunsurile voastre acopera perfect intrebarea mea mai putin o chestie ...are un tatuaj si pe burta , partea dreapta , in zona apendicelui...poate o idee mai sus ? Daca da , are , atunci e fata cu care am intrat prima data . Dupa ce spuneti voi mai sus , cam ea este doar ca s-a recomandat Adela atunci . Ally...none taken....dar sincer am avut 2 esecuri nu unu :)) . Prima intrare , cu aceasta Adela care presupun ca e Mona de care vorbiti , a fost de vis . Mi-a aprins si lumina cand i-am zis ca nu o vad bine si as vrea . Varsta corespunde , kg corespund , sanii corespund, tunsoare de atunci nu , il avea mai lung , simpatica la fata - da si vorbareata...am ras cu ea toata sedinta . Chiar avusesem o zi de rahat si fata mi-a facut-o buna . Si varsta corespunde (Asterica- multumesc ) , mi-a zis ca are 26 ,  parca .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Va salut,

Am vizitat iar aceasta locatie si de data asta am rezervat-o pe Mona , chiar ea era , avand toate detaliile prezentate de colegii de mai sus. Adevarat , sociabila , draguta si se vede ca ea conduce . Locatia o stiu toti care au fost sau au citit forumul deci trec direct .

Fata 8- draguta , nu frumoasa

Gfe 5-6 prea protocolara

Masaj 8 , clar tehnica diferita fata de restul dar incomparabila cu prima mea fata in acest salon , Adela. Am intrebat si mi-a spus ca nu mai e cu ele din septembrie . Daca stie cineva ceva de ea...astept detalii

100 ron si 50 bonus ...e singura din locatie la care merita sa mergi

Va doresc experiente cat mai placute

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Astazi am bifat si eu Mona Masaj.

M-a intampinat o figura noua,presteaza de vreo 3 luni in acest domeniu dupa spusele ei,o fata de 23-25 ani,miniona,par lung,blonduta,nas mare,corp frumos.

Dupa dusul de rigoare,am fost poftit in camera,unde fix dupa 6 melodii puse (cam tare,dupa gustul meu)la CD player-ul regulamentar,s-a trecut la pozitia eu intins pe spate,ea intre picioarele mele,si...LABA FRATE!!

Tipa are corp frumos (de domnisoara),nu este sociabila,raspunde la intrebari doar prin "DA" sau "NU",nu accepta sa fie atinsa,nu degete in pizda,nu cunilingus,deci...nu bonus!Totul s-a terminat in 40 minute,fara placerea de dupa pe care o ofereau colegele ei in trecut.

Acum note:

10 ptr locatie si dus

4,5- masajul

decartat 100 ron,fara bonus,fiindca nu cred ca merita nici macar 2 lei!

De revenit?Cu siguranta,dar am sa o evit pe d.soara in cauza!

 

Bafta tuturor si ciocane tari si multe!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

         Va salut!Confirm cele spuse de colegul florineag am patit si eu un nefericit moment alegand-o pe distinsa domnisoara cu toate ca la telefon I-mi spunea ca suntem trei fete'eu fiind in apropiere si cand ajung spune sunt doar eu fetele sunt ocupate vrei sa ramai sau nu....direct si astea fiind si singurele vorbe pe care le-a depanat in toata sedinta de masaj ar zice ia dar nu are nicio legatura(masajul consta in frecare pe fata si spate si pe urma laba altceva nimic nici comunicare nici nimic)cand au devenit celelalte fete ocupate nu stiu trecusera doar 2-3 minute de cand mi-a spus ca sunt trei fete dornice de masaj,probabil e aruncata la inaintare de aici reiesi atitudinea ei 'ramai sau nu" in loc de buna ziua in concluzie salon neserios, circar eu nu mai comentez dar nici nu mai am ce cauta in acel loc...........M-AU CONVINS.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Un masaj cum se facea inainte la Mona se mai poate pe undeva in Ploiesti?

Eu pe unde am mai fost,am gasit numai "pseudo masaj",mai exact uns pe spate cu ulei si dat putin cu mana pe umeri,pe urma ma intoarce pe spate,imi trage frana de mana si....laba,sau in cazurile fericite o muie mecanica.

Deja m-am plictisit...nu mai sunt vremurile de altadata,nu?

Link spre comentariu
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti

Salutare dragi colegi!Eram decis sa ii iau apărarea salonului Mona dar am avut un esec magnific astazi. Am sunat in jurul prânzului pentru o programare. Ajuns in locatie ma intampia după usa Mona,care se scuza dar avea deja o programare asa ca a trebuit sa imi aleg o alta fata din cele doua figuri noi ake salonului. Fericit ca printre ele nu era nici o blonda (blonda din recenzia lui florineag). Aleg o brunetă, miniona , cu nas mare, 23 de ani...sigur era blonda acum vopsită brunetă! Fck ...ce țeapă mi-am luat zic in sinea mea. Ma primenesc in costumul lui Adam, dus după care ma predau oe saltea pregatit pentru un binemeritat nasaj. Apare si "bruneta" in costumul Evei, se ghemuieste intre picioarele mele si a inceput o miscare de dute - vino de la fese la gat. Sa fiu inteles doar isi plimba degetele de sus in jos..nici vorbă de masaj. Tot chinul a durat o melodie. Incepe melodia nr. 2. Vine in fața mea si reia miscarea dinainte dar acum de la gat la fese. Imuna la inceracarile mele de a purta o conversație. Nu cred ca a scos 5 cuvinte din gură pe parcursul sedintei. Praf fraților, PRAF.ok...se termină melodia nr.2 incepe melodia 3 isi unge bine sânii cu ulei si îi freacă de spatele meu.mecanic ca draq..fara pic de pasiune..moartea pulii mele. Melodia nr. 4 : ma intoarce pe soate si se aseaza in poziția 69 dar mi-am zis limbi nu vede de la mine. Diar cu degetul am frecat-o putin.am incercat sa il introduc de tot in pasarica dar a refuzat. .nu a zis nu dar a dat din cur...era greu sa spuna un simplu NU e voie acolo. Mai avea putin si imi reteza degetul...stateam apui sa il recuperez din pizda. Mda ...am inchis ochii. Ma gandeam ca sunt cu Mona si fuoa o LABA SFSNTA am finalizat la ea in palma..praf si pulbere. Apropo o cheama Alexandra. Igienizat lucul. Si imi spune: Cu plăcere! Nu mai puteam de nervi dar, fiind un gentleman am lăsat-o asa. Dushat decartat si valea. Promit solemn ca nu mai merg decât la Mona!

Notele

Locatie - 9 apartament curat, prosop curat , halat , papuci.

Aspect - 8 domnișoară bruneta acum 1.55 cm, 50 kg. Sâni frumoși, nas mare(de araboaica asa)

Masaj - 4 cu felicitări (praf) mai bine maseaza un cyborg.

GFE - 0 FARA A FI DELOC RAUTACIOS

DECARTAT -100 Ron (nu merită nici 10)

De revenit - doar la Mona.

 

Seara buna sa aveți, ops .. somb usor ca e târziu! Mai vedem mâine ce tzepe ne mai luam..sau poate nu :)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti

Scuzati va rog ortografia, am scris de pe telefon!

 

Salutare dragi colegi!Eram decis sa ii iau apărarea salonului Mona dar am avut un esec magnific astazi. Am sunat in jurul prânzului pentru o programare. Ajuns in locatie ma intampia după usa Mona,care se scuza dar avea deja o programare asa ca a trebuit sa imi aleg o alta fata din cele doua figuri noi ake salonului. Fericit ca printre ele nu era nici o blonda (blonda din recenzia lui florineag). Aleg o brunetă, miniona , cu nas mare, 23 de ani...sigur era blonda acum vopsită brunetă! Fck ...ce țeapă mi-am luat zic in sinea mea. Ma primenesc in costumul lui Adam, dus după care ma predau oe saltea pregatit pentru un binemeritat nasaj. Apare si "bruneta" in costumul Evei, se ghemuieste intre picioarele mele si a inceput o miscare de dute - vino de la fese la gat. Sa fiu inteles doar isi plimba degetele de sus in jos..nici vorbă de masaj. Tot chinul a durat o melodie. Incepe melodia nr. 2. Vine in fața mea si reia miscarea dinainte dar acum de la gat la fese. Imuna la inceracarile mele de a purta o conversație. Nu cred ca a scos 5 cuvinte din gură pe parcursul sedintei. Praf fraților, PRAF.ok...se termină melodia nr.2 incepe melodia 3 isi unge bine sânii cu ulei si îi freacă de spatele meu.mecanic ca draq..fara pic de pasiune..moartea pulii mele. Melodia nr. 4 : ma intoarce pe soate si se aseaza in poziția 69 dar mi-am zis limbi nu vede de la mine. Diar cu degetul am frecat-o putin.am incercat sa il introduc de tot in pasarica dar a refuzat. .nu a zis nu dar a dat din cur...era greu sa spuna un simplu NU e voie acolo. Mai avea putin si imi reteza degetul...stateam apui sa il recuperez din pizda. Mda ...am inchis ochii. Ma gandeam ca sunt cu Mona si fuoa o LABA SFSNTA am finalizat la ea in palma..praf si pulbere. Apropo o cheama Alexandra. Igienizat lucul. Si imi spune: Cu plăcere! Nu mai puteam de nervi dar, fiind un gentleman am lăsat-o asa. Dushat decartat si valea. Promit solemn ca nu mai merg decât la Mona!
Notele
Locatie - 9 apartament curat, prosop curat , halat , papuci.
Aspect - 8 domnișoară bruneta acum 1.55 cm, 50 kg. Sâni frumoși, nas mare(de araboaica asa)
Masaj - 4 cu felicitări (praf) mai bine maseaza un cyborg.
GFE - 0 FARA A FI DELOC RAUTACIOS
DECARTAT -100 Ron (nu merită nici 10)
De revenit - doar la Mona.

Seara buna sa aveți, ops .. somb usor ca e târziu! Mai vedem mâine ce tzepe ne mai luam..sau poate nu :)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Un masaj cum se facea inainte la Mona se mai poate pe undeva in Ploiesti?

Eu pe unde am mai fost,am gasit numai "pseudo masaj",mai exact uns pe spate cu ulei si dat putin cu mana pe umeri,pe urma ma intoarce pe spate,imi trage frana de mana si....laba,sau in cazurile fericite o muie mecanica.

Deja m-am plictisit...nu mai sunt vremurile de altadata,nu?

mergi la miky are topic deschis la masaj,,e super din toate punctele fe vedere,cred ca a lucrat si ea la Mona dar nu se compara cu niciuna din ploiesti
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: for_you_only1982
  • Oras:Ploiesti

Revizitat salonul saptamana acesta.

 

Nu fac recenzie, doar reimprospatez notele pentru Mona:

 

Locatie – 10  

Aspect – 9 
Masaj – 9
Decartat - 120 RON

 

Un sfarsit de sptamana placut va doresc!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Stie cineva ceva de Adela , cea descrisa de mine aici                                                                                                                                                   "  Postat 18 juli 2013 - 10:19

salutare colegi de suferinta
acum am plecat de la salon. e prima data când mă duc. numărul este cel de aici. ajuns la destinaţie aleg una din fete,toate bune si drăguțe. fără are un tatuaj pe burta foarte sexy. sânii super mărime medie si tari, fermi. un bronz perfect. ca si masaj e nota mica dar ca erotic e maxima fata. a facut atmosfera si finalizarea de 10
note locatie 9
gfe 10
masaj si finalizare 10
chitanta pe 100 ron dar a meritat 50 in plus .
dacă mai e ceva de spus corectez cu placere dar acum si conduc
merita sa revin. sa o bage in ele toate știu dar sa te excite asa putine se descurca "
Tare mult as vrea sa o gasesc . Am intrebat-o pe Mona de ea , pe nume Adela , si mi-a spus ca nu mai e la ele din septembrie 
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

 

Stie cineva ceva de Adela , cea descrisa de mine aici                                                                                                                                                   "  Postat 18 juli 2013 - 10:19

salutare colegi de suferinta

acum am plecat de la salon. e prima data când mă duc. numărul este cel de aici. ajuns la destinaţie aleg una din fete,toate bune si drăguțe. fără are un tatuaj pe burta foarte sexy. sânii super mărime medie si tari, fermi. un bronz perfect. ca si masaj e nota mica dar ca erotic e maxima fata. a facut atmosfera si finalizarea de 10

note locatie 9

gfe 10

masaj si finalizare 10

chitanta pe 100 ron dar a meritat 50 in plus .

dacă mai e ceva de spus corectez cu placere dar acum si conduc

merita sa revin. sa o bage in ele toate știu dar sa te excite asa putine se descurca "

Tare mult as vrea sa o gasesc . Am intrebat-o pe Mona de ea , pe nume Adela , si mi-a spus ca nu mai e la ele din septembrie 

salut colegu am gasit.o eu pe adela si m.am bucurat enorm sa o regasesc si eu . este inapoi la mona nu stiu cat o sa stea acolo dar dute cu o gasesti fa programare cu ea ca altfel te primeste "viespile" alea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Bifat si de mine salonul.

Sunat, programat, ajuns in locatie. 

Locatie curata dotata cu ce trebuie pentru astfel de activitati.

Intampinat de Mona, cred, explicat retetarul, ales varianta cu doua fete pentru 150 lei. Ea cu inca o tipa care era in locatie si tocmai ii pleca un musteriu.

Mona - aspect placut, putin cam slim pentru mine.

Cealalta fata - putin mai corpolenta, numa' buna.

 

Dus eu, dus si el.

Masajul inceput cu Mona, celalata fata a mai intarzit putin, am fost deacord, nu m-a deranjat ca eu ma hotarasem pe ultimul moment cu doua

Masaj erotic foarte bun, stapanesc bine tehnicile amandoua. Nu prea exista un masaj propriu zis de relaxare ci doar erotic, cu sanii,. se unduiesc, iese bine.

Finalizare manuala unde nu se grabesc.

 

Note>:

Fetele - 9

Masaj erotic - 10

Finalizare - 10

Masaj de relaxare - na

Locatie - 10

Pret - acceptabil.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat iar salonul . Adela s-a intors . Erotismul atinge iar cote maxime 

Mentionez ca mi-a luat ceva timp sa o prind , este foarte ocupata . 

Salonul il stie toata lumea , nota 9

Fata - exact cum o stiam de prima data . Tot un zambet si o voie buna , corp frumos , sani perfecti - 10

Masajul - 10 ( ce tine de masaj erotic....e in top pentru mine ) 

Pretul - 100 ( dar merita , ca si timp ....e singura de la salon care nu te grabeste , nu termina sedinta mai devreme doar sa scape , desi am prins-o pe la sfarsitul programului cand era obosita )

A se retine , e a 2-a recenzie pozitiva care o fac acestui salon , prima fiind tot cu aceasta fata . 

GFE - 10 , te cunoaste de o viata si ai cea mai placuta conversatie 

De revenit....clar . Dar doar la ea ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Imi  propusesem o sedinta de relaxare "eroica" zilele astea, asa ca m-am hotarat sa merg la Mona Massage.

Pt ca mai fusesem la Mona si intaratat de relatarile pozitive facute de Negativ la adresa Adelei, am sunat si am fost programat la Adela.

Ajuns la locul faptei, primit de Adela. O prezenta simpatica, placuta, blonda, frumusica, cca 1.68 / 65 kg, bine facuta, sani medii obraznici.

Igienizat pe rand amandoi; a inceput efectiv sedinta de masaj, dupa tipicul obisnuit: uleiuri, frecat eu pe burta dupa care pe spate, de ajungi sa iti doresti trecerea la 69....:)

Finalizat in mod placut in mainile Adelei, dupa care putin masaj de relaxare, igienizat, platit si plecat catre alte activitati.

 

LOCATIE: 8 - curatenie, ordine, baie OK, utilata cu cele necesare
ASPECT: 8.9 aprox 1.68 / 60, frumoasa, blonda, sani medii obraznici, cu sfarcuri erectile, fundulet numai bune de ....prelucrat, bine conturat,
MASAJ: 8.5, de mine s-a ocupat corespunzator, profesional.
ATITUDINE: 8.5 - placuta, comunicativa, inteligenta
HALATUL: 80 RON -pt o jumatate de ora door to door, la sfârșit, plus un bonus din partea mea
 

 

Acum, datorita Simonei si lui Adela : de revenit !

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...