Sari la conținut

Duplicitatea ca mod de viata


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Acum ce te-ai suparat asa?

 

Vrei sa o dam in explicatii si justificari?

 

Calu' tot la vecini il speli?

:)

 

N-am cum sã mã supãr pe tine, oricât mi-aș dori...e ceva ce mã reține, o forțã interioarã, gen :)

 

 

Calu' l-am dus la moșie, gârlã, multã verdeațã, pãsãrele...la iarnã îl mai bag în casã :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Ãsta de focul mata' o sã moarã, sã fiu nebun :)

 

I-ai futut vreo gagicã și nu știm noi?...cum pula mea sã fii atât de obsedat de un user, din culcare în sculare sã stai numai cu ochii pe gãoaza lui, s-o bãși, s-o pârțâi, cu stropi, fãr' de stropi...ai dã pulili noastre :)

 

 

Fereascã-ne Dumnezeu!

Asa ceva!

:)

La o asemenea postare ar trebui sa ma piconizez pentru a raspunde, insa nu o fac, pentru ca nu are rost.

Link spre comentariu

Cum te simti, cand prima postare de pe acest topic facea clar referire la tine, iar unii dinære cei care au apreciat-o sunt din habitatul tau?

Poate nu au curajul sa-ti spuna adevarul in fata...

 

FMM.

 

:)

Scurta precizare: personal ti-am dat punct din greșeală, am vrut sa vad cine a punctat si am apăsat aiurea, daca era sa îți dau punct ar fi fost negativ.

Link spre comentariu

Temerea mea onesta este ca mesajul meu va scoate la iveala doar extremele.

Pe de-o parte atarnatorii, majoretele masculine, acei baieti cu suflet mare care cauta o Maria Magdalena in orice tarf...aaa, pardon, curva.

Pe de alta parte, o sa apara "domnii", cei carora le gudura orgoliul la auzul apelativului "nea"...

 

Totusi, ambele categorii sunt legate intrinsec una de cealalta printr-o caracteristica definitorie, anume misoginismul latent, mascat sub manta duplicitara de cavaler protector.

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu

Pentru ca nu esti de acord cu mine sau pentru ca l-am tinit pe picon?

Postarea ta nu avea nicio legătura cu calitatea recenziilor de pe forum (asa cum mulți dintre cei care te-au punctat au crezut inițial), era doar un atac la adresa lui Picon. Si ca sa fii sigur ca înțelege toată lumea, ai venit la scurt timp cu a doua postare unde ai clarificat.

  • Like 2
Link spre comentariu

Postarea ta nu avea nicio legătura cu calitatea recenziilor de pe forum (asa cum mulți dintre cei care te-au punctat au crezut inițial), era doar un atac la adresa lui Picon. Si ca sa fii sigur ca înțelege toată lumea, ai venit la scurt timp cu a doua postare unde ai clarificat.

Si ai dat like, iar cand ti-ai dat seama ce-ai facut, retractezi.

 

Daca asta nu e duplicitate.

:)

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Si ai dat like, iar cand ti-ai dat seama ce-ai facut, retractezi.

 

Daca asta nu e duplicitate.

:)

 

Cultule-n cap, s-a punctat ideea comm-ului în sine, nicidecum aversitatea ta bolnava care o ai pentru Picon...nu este singurul user înaintat în vârstã, deci putea fi un oareșcare X-ulescu, dementule :))

  • Like 3
Link spre comentariu

Si ai dat like, iar cand ti-ai dat seama ce-ai facut, retractezi.

 

Daca asta nu e duplicitate.

:)

Ti-am explicat ca am apăsat din greșeală, postarea era mult prea transparentă ca sa ma inducă in eroare, eram doar curios cine a "muscat". Ca idee, tie nu ti-as da "like" pt ca nu găseasc nimic interesant in ce scrii, ca sa clarificam si treaba cu duplicitatea.

Link spre comentariu

Cultule-n cap, s-a punctat ideea comm-ului în sine, nicidecum aversitatea ta bolnava care o ai pentru Picon...nu este singurul user înaintat în vârstã, deci putea fi un oareșcare X-ulescu, dementule :))

*aversiune sau adversitate

 

Ia zi, de câte ori l-ati pomenit, urmarit si injurat, fara sa fi fost provocati, pe tovarasul vostru, @advanced?

 

Hai ca poti.

:)

Nu doar pe fruntea lui picon sta scris duplicitate.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ti-am explicat ca am apăsat din greșeală, postarea era mult prea transparentă ca sa ma inducă in eroare, eram doar curios cine a "muscat". Ca idee, tie nu ti-as da "like" pt ca nu găseasc nimic interesant in ce scrii, ca sa clarificam si treaba cu duplicitatea.

 

Dacã-i mai explici odatã,te scoate triplicitar...lasã-l =))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

*aversiune sau adversitate

 

Ia zi, de câte ori l-ati pomenit, urmarit si injurat, fara sa fi fost provocati, pe tovarasul vostru, @advanced?

 

Hai ca poti.

:)

Nu doar pe fruntea lui picon sta scris duplicitate.

 

Dacã ai ajuns sã-l aduci pe advanced în discuție, e clar, ești pe drumul cel bun...ține-o tot așa :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...