Sari la conținut

Duplicitatea ca mod de viata


Postări Recomandate

  • Oras:amanta
  • Oras:amanta

Hmmm...Chestia asta cu Vanessa este deja fumata. O admir pe aceasta femeie pentru curajul de a intra pe forumuri de acest gen si pentru inteligenta ei. Am avut privilegiul s-o cunosc, insa doar atat. Nu cred ca s-ar combina cu mine sau cu oricare altul de pe forum. Poate la un moment dat va calca si ea stramb. Dar nu va sti nimeni de aici. 

Cat despre lectii.. sunt prea batran sa mai merg la scoala. Orice scoala, chiar si a lui Picon.

Niciodata sa nu spui niciodata,pentru mine ar fi o provocare,.....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ubicuuu

Nu îmi amintesc prea multe despre acest cuvant😕

  • Minus 1
Link spre comentariu

Cred ca topicul merita revigorat, pentru ca nivelul dublului standard atinge cote dezgustatoare.

 

Sunt vreo 2-3 trompetisti pe aici, printre ei nelipsitul picon, corifeul curvelor si promotorul fara voie al proxenetilor, care il acuza pe alt user, @rinan, de **spam editat**.

Lasand la o parte faptul ca unii (poate) doar il troleaza, sunt convins de faptul ca ura si aversiunea lui picon fata de rinan sunt cat se poate de reale si genuine.

 

Nu dezbat aici adevarul sau calomnia provenind din aceasta acuzatie, insa remarc si marturisesc greata, pe care o simt, cand aceleasi personaje viziteaza tarfulite de 18-20 de ani, cu ochi albastri, de care "sa te indragostesti".Platesc o suma infima unei copile, care este mai in varsta cu maxim 5-7 ani decat proprii lor copii(fiice)

 

Pana unde merge duplicitatea asta, Gogule?

 

Imi amintesc de un episod definitoriu pentru gandirea romanului, episod petrecut in 2004, in timpul inchizitiei PSD impotriva MISA.

 

Tin sa mentionez ca nu dezbat aici veridicitatea acuzatiilor impotriva MISA si lui Bivolaru.Cred ca in timpul emisiunii lui Tuca a scos omul o carte editata de MISA, cu pasaje din tantra si erau ceva poze nud, la care un preot invitat in studio mai sa-si faca cruce, normal, fiind in asentimentul milioanelor de crestini din fata televizoarelor.

La care tipul de la MISA, Catrina cred ca il chema, le-a atras atentia, lui Tuca si milioanelor de crestini din fata televizoarelor, ca in acelasi timp o tara intreaga dezbate daca doi participanti la Big Brother(transmis de PRO TV) au facut sex.

 

Apoi i-a intrebat, pana unde merge duplicitatea, domnilor?

 

Dupa aproape 15 ani, nivelul dublului standard nu s-a schimbat.

 

Culmea, acelasi segment de varsta isi poarta duplicitatea drept model de viata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...