Sari la conținut

0734049574 - Alina moldoveanca, Dr.Taberei


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari confrati,

 

Manat de multitudinea recenziilor pozitive, sosit fiind in zona dupa o lunga calatorie, am zis sa profit saptamana trecuta de ziua cea frumoasa de afara si de dna cea interesanta din interior. Din interiorul unui apartament usor de gasit si generos in locuri de parcare. Programat estimativ pe whatsap, apoi la telefon am batut ora in cuie. Ajuns la locatie, am gasit exact ceea ce mi-am imaginat urmarind acest forum. Nu mai repet aceleasi detalii, pozele spun 80%. Restul de 20% tine de chimia dintre parteneri. Care a fost. A fost foarte bine, chiar ca la o amanta, cu care poti sa si schimbi o vorba, nu ca as fi eu mare amator de chat...

Multumesc Alina.

Nu stiu daca e cazul sa dau note ca pana acum, insa cu siguranta curatenia este un mare plus. Servicii ireprosabile, tot tacamul. Mai o pupatura, mai o imbratisare, un numar reusit (sper), mai o muzica si ceva vorba, nu stiu cand a trecut ora. M-am ambalat si am plecat cu gandul sa revin cat mai repede.

Lasat cadoul pe masa, 150 lei si am luat-o usor spre masina. Pacat ca nu mai fumez, mergea o tigara cu sete asa

 

Din nou multumesc Alina !

 

Poate am omis ceva, nici nu mai conteaza. Luati tot ce e bun din paginile anterioare, sigur e adevarat. Pentru 99% dintre noi, acum nu poti sa multumesti pe toata lumea, nu ?!

 

Te pup Alina, ne vom revedea !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Salutari confrati,

 

Manat de multitudinea recenziilor pozitive, sosit fiind in zona dupa o lunga calatorie, am zis sa profit saptamana trecuta de ziua cea frumoasa de afara si de dna cea interesanta din interior. Din interiorul unui apartament usor de gasit si generos in locuri de parcare. Programat estimativ pe whatsap, apoi la telefon am batut ora in cuie. Ajuns la locatie, am gasit exact ceea ce mi-am imaginat urmarind acest forum. Nu mai repet aceleasi detalii, pozele spun 80%. Restul de 20% tine de chimia dintre parteneri. Care a fost. A fost foarte bine, chiar ca la o amanta, cu care poti sa si schimbi o vorba, nu ca as fi eu mare amator de chat...

Multumesc Alina.

Nu stiu daca e cazul sa dau note ca pana acum, insa cu siguranta curatenia este un mare plus. Servicii ireprosabile, tot tacamul. Mai o pupatura, mai o imbratisare, un numar reusit (sper), mai o muzica si ceva vorba, nu stiu cand a trecut ora. M-am ambalat si am plecat cu gandul sa revin cat mai repede.

Lasat cadoul pe masa, 150 lei si am luat-o usor spre masina. Pacat ca nu mai fumez, mergea o tigara cu sete asa

 

Din nou multumesc Alina !

 

Poate am omis ceva, nici nu mai conteaza. Luati tot ce e bun din paginile anterioare, sigur e adevarat. Pentru 99% dintre noi, acum nu poti sa multumesti pe toata lumea, nu ?!

 

Te pup Alina, ne vom revedea !

Te pup si eu.   :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Buna dimineața dragii mei.

Astazi sunt aici pentru voi pînă la ora 17 00.

Daca doresti o programare o poti face telefonic.

Va pup dulce si astept telefonul vostru.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Buna dragii mei.

Vreau sa va reamintesc ca sa nu fiu intrebata mereu la tel.

Serviciile mele sunt.

Sex oral neprotejat daca igiena este corespunzatoare .cu fin orala....

Sex normal protejat.

Se accepta mici fantezii.

Nu fac sex anal nici contracost.

Programul meu este de la 10 la 22.

Nu fac programari prin sms trebuievsa vb la tel.

..

Pret 150 LEI ORA 100 LEI fin.numarul este postat mai sus la profil.

Link spre comentariu

Buna dragii mei.

Vreau sa va reamintesc ca sa nu fiu intrebata mereu la tel.

Serviciile mele sunt.

Sex oral neprotejat daca igiena este corespunzatoare .cu fin orala....

Sex normal protejat.

Se accepta mici fantezii.

Nu fac sex anal nici contracost.

Programul meu este de la 10 la 22.

Nu fac programari prin sms trebuievsa vb la tel.

..

Pret 150 LEI ORA 100 LEI fin.numarul este postat mai sus la profil.

Daca ai fii spus si zona ar fi fost ok,dar lasa ca o sa te sun sa primesc detali concrete

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Dar de ce sa mai tai din pret....

Daca tie nu îți plc ,nu înseamnă ca nici altii nu ma plac.

Si eu chiar cred ca merit banutii astia ca am copii de crescut nu fac meseria asta doar ca nu am cu cine sa fac sex.

Nu te obliga nimeni sa ma vizitezi dute la fete ieftine cu 50 lei ok?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare ! In urma cu o luna cred am vizitat o pe Alina dupa cateva incercari esuate ( nu ne-am sincronizat ) se pare ca este foarte cautata ) . Programare prin sms si ulterior am contact o telefonic . 

 

Locatia : 7 ( strictul necesar ) 

 

Aspect : 7,5 ( ok pentru varsta ei ) 

 

Comportament : 10 ( am decis sa completez cu aceasta rubrica pentru ca Alian are un compartament exemplar ; te intreaba cum vrei , nu te grabeste ; FK etc )

 

Oral : 8,5-9 ( neprotejat ; desi a fost scurt se vede ca are experienta si o tehnica buna ) 

 

Normal: 7.5-8 ( din pacata nu am fost intr o forma prea buna si fiindca durata a fost destul de scurta nu pot sa dau mai mult ) 

 

Pret: 100 ron / fin 

 

Concluzie : de revenit fiinda nu am incercat CIM :)) ; Daca doresti o MILF cu un comportament exemplar clar DA 

 

Steagul sus! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...