Sari la conținut

0734049574 - Alina moldoveanca, Dr.Taberei


Postări Recomandate

Un anunt mai recent:

"MOLDOVEANCA sexy 33 ani cu experienta in domeniu, atenta la dorintele tale te astept pe tine domn generos, pt. a petrece clipe de neuitat, loc Drumul Taberei pt. mai multe detalii suna-ma fara nr. privat kiss Alina, 20 Sep 11:00
0726.911.899/ 0753.783.028
Bucuresti  70L"

 

+Poze

 

post-1564-0-31217100-1379708946_thumb.jpgpost-1564-0-19549800-1379708956_thumb.jpgpost-1564-0-05554500-1379708966_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Buna seara da sunt fosta colega... dar tot mai lucram si impreuna daca cineva ne cere pe ambele pt show . stau foarte aproape si o vizitez mereu doar cind are timp nu mai vb cu mine nici la telefon ca e mereu ocupata  :( 

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

O singura remarca vreau sa fac asupra pozelor, sunt vechi daca nu chiar foarte vechi, au cel putin cativa ani vechime, o sa le caut in arhiva mea si o sa va spun cam de cati ani in urma sunt.

 

Oricum felicitari Lili (primul tau nume de scena) pentru postarea lor aici, chiar daca sunt destul de foarte vechi.

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Dupa cum se poate vedea pe fotografii este si data la care au fost facute.

Una singura este din 2004 celelalte sunt din 2008.

Lilisor draga, daca poti sa pui si una recenta ar fi grozav, sa nu uitam ca suntem in 2013, au trecut 5 (cinci) ani de cand au fost facute fotografiile puse de tine, in 5 ani se schimba multe, nici eu nu mai arat ca acum 5 ani.

Si eu mi-as dori sa mai arat ca acum 5 ani, ca vorba aia, ce dulau am fost si ce jigodie am ajuns.

Te :kiss3 si sper ca nu te-ai suparat ca am pus pozele de mai jos, cu data pe ele.

 

-poze sterse-

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

In primul rind vreau sa stii ca nu era aparatul foto reglat la data ..dar sunt facute in 2009 recunosc... dar nu vreau sa lasi pozele alea acolo te rog scoatele erau facute intimplator pe nepregatite si nu stiu de unde le ai. si am si poze recente daca te uiti mai atent

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Un anunt mai recent:

"MOLDOVEANCA sexy 33 ani cu experienta in domeniu, atenta la dorintele tale te astept pe tine domn generos, pt. a petrece clipe de neuitat, loc Drumul Taberei pt. mai multe detalii suna-ma fara nr. privat kiss Alina, 20 Sep 11:00

0726.911.899/ 0753.783.028

Bucuresti  70L"

 

+Poze

 

 

 

Un anunt mai recent:

"MOLDOVEANCA sexy 33 ani cu experienta in domeniu, atenta la dorintele tale te astept pe tine domn generos, pt. a petrece clipe de neuitat, loc Drumul Taberei pt. mai multe detalii suna-ma fara nr. privat kiss Alina, 20 Sep 11:00

0726.911.899/ 0753.783.028

Bucuresti  70L"

 

+Poze

 

 

poze recente in locatie la dr taberei 34

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Lilisor draga, nu stiu ce draci ai facut tu in setarile tale, ca nu pot sa iti trimit nici un PM.

 

Ti-am raspuns la PMul tau.

 

Te :kiss3 mos Dino.

 

Lilisor draga, nu stiu ce draci ai facut tu in setarile tale, ca nu pot sa iti trimit nici un PM.

 

Ti-am raspuns la PMul tau.

 

Te :kiss3 mos Dino.

Ia vezi acum poti  :girly

Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Bifat dameza acum cateva zile. Un cuvant ce caracterizeaza toata actiunea, CLASIC

Sunat la primul telefon din titlu, a raspuns, programare simpla si fara neplaceri.

Locatie simplu de ajuns, zona Timisoara. Este o cgarsoniera clasica, comunista si modesta, dar suficient de calduroasa pentru astfel de actiuni. Baie OK, prosop ok, nici eu nu sunt prea mofturos.

Dameza, undeva la 40 ani, intretinuta corect, spalata si aranjata, putin miniona, corp OK, sani cam micuti. Isi arata varsta datorita machiajului si coafurii adoptate. Volubila, discutiile preliminare au decurs OK. Este aceiasi cu pozele din acest topic.

Solicitat un mic dus, primit prosop curat. Ea cred ca era deja dusata deorece am gasito deja un pat dezbracata.

Actiunea a inceput cu un oral nep. corect, adanc, atentie la zonele adiacente zi ceva gemete si gafaieli. Nu oboseste la oral. Pus cauciucul, am trecut si la normal, cu ea deasupra, intr-o pozitie cu ea pe vine si miscandu-se cu tot corpul sus jos. Pozitie ce cred ca pe oricine ar obosi instant, dar aici nu a fost cazul. Nu dadea semne de oboseala dar am solictat eu pe la spate. Continuat in caprita, se misca si primeste bine miscarile, trecut eu la marginea patului in picioare si ea in pat, finalizat oral. A mers la baie unde a decartat stramosii.

Dus eu, achitat cei 70 lei, un pret corect as spune, foarte putina discutie de dupa si la revedere.

Note: 

Oral: 9.5 ca nu foloseste prea multe artificii

Normal: 8 

Aspect dameza: poate fi de 10 conform standardelor de acum ceva vreme, sau de 8 conform standardelor actuale.

Anal nu face

Locatie: 9 chiar daca are aspect comunist e curat si decent, locuri de parcare garla.

Ca si concluzie, este de revenit prin prisma pretului si mai ales a zonei foarte accesibile unora. Prestatia in sine este clasica si m-a facut sa-mi aduc aminte de damezele bune de pe vremea dinozaurilor in zona 1 mai si Basarab.

 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti sect 6
  • Oras:Bucuresti sect 6

Bifat dameza acum cateva zile. Un cuvant ce caracterizeaza toata actiunea, CLASIC

Sunat la primul telefon din titlu, a raspuns, programare simpla si fara neplaceri.

Locatie simplu de ajuns, zona Timisoara. Este o cgarsoniera clasica, comunista si modesta, dar suficient de calduroasa pentru astfel de actiuni. Baie OK, prosop ok, nici eu nu sunt prea mofturos.

Dameza, undeva la 40 ani, intretinuta corect, spalata si aranjata, putin miniona, corp OK, sani cam micuti. Isi arata varsta datorita machiajului si coafurii adoptate. Volubila, discutiile preliminare au decurs OK. Este aceiasi cu pozele din acest topic.

Solicitat un mic dus, primit prosop curat. Ea cred ca era deja dusata deorece am gasito deja un pat dezbracata.

Actiunea a inceput cu un oral nep. corect, adanc, atentie la zonele adiacente zi ceva gemete si gafaieli. Nu oboseste la oral. Pus cauciucul, am trecut si la normal, cu ea deasupra, intr-o pozitie cu ea pe vine si miscandu-se cu tot corpul sus jos. Pozitie ce cred ca pe oricine ar obosi instant, dar aici nu a fost cazul. Nu dadea semne de oboseala dar am solictat eu pe la spate. Continuat in caprita, se misca si primeste bine miscarile, trecut eu la marginea patului in picioare si ea in pat, finalizat oral. A mers la baie unde a decartat stramosii.

Dus eu, achitat cei 70 lei, un pret corect as spune, foarte putina discutie de dupa si la revedere.

Note: 

Oral: 9.5 ca nu foloseste prea multe artificii

Normal: 8 

Aspect dameza: poate fi de 10 conform standardelor de acum ceva vreme, sau de 8 conform standardelor actuale.

Anal nu face

Locatie: 9 chiar daca are aspect comunist e curat si decent, locuri de parcare garla.

Ca si concluzie, este de revenit prin prisma pretului si mai ales a zonei foarte accesibile unora. Prestatia in sine este clasica si m-a facut sa-mi aduc aminte de damezele bune de pe vremea dinozaurilor in zona 1 mai si Basarab.

:girly  :girly  :girly  :hug1 APROPO AM 38 ANI NU 40   :no2  DAR MS ORICUM...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...