Sari la conținut

OFERTA DOAR AZI!!! 150 ora 100 finalizarea


Postări Recomandate

buna sunt o fata dulce si frumoasa fara fite si fara graba te astept la mine sa petrecem clipe frumoase si sa te relaxsezi frumos oral normal si alte fantezi la mine sau hotel 0752528580 acesta ie nr meu.

post-202266-0-31585600-1465395342_thumb.png

post-202266-0-24099100-1465395423_thumb.png

am fost azi la ea, am sunat si am cerut sa confirme ca e 150 ora si mi-a spus ca e 150 ora, cer adresa si merg la adresa in Dimb str. Paringului la parter, intru pe hol intuneric, intru in camera ea se aseaza pe pat si ma intreaba daca ramin, nu e fata din poze, dar daca sunt acolo am zis sa vad cum e si scot 150 inainte,  ma trimite  la dus cu toate ca eram curat dar ma conformez, baia vai de ea, apa pe jos, vana murdara cu un burete murdar in ea intru totusi pe calciie, fac rapid un dus cind ies prosopul era ud am renuntat sa ma sterg pe el, cind intru in camera fata era dezbacata pe pat grasuta da sinii merg are sfircuri mari, nu m-a lasat sa pun mina pe ea s-a asezat intre picioarele mele si a inceput sa-si plimbe sfircurile pe mine apoi a facut oral protejat dupa care a venit deasupra si a inceput actiunea m-a futut cu viteza dar am rezistat ca a inceput sa se excite si mia crerut sa termin, dupa am mers la baie sa ma spal si cind ies fata era inbracata si ii spun ca mai e pina la o ora iar ea spune ca 150 finalizarea si daca mai vreu sa mai dau100 n-am mai dat nimic si am plecat, in total am stat 33 mmin

fata un 7 ca are sfircuri mari

locatia un 6

baia 4

igena 8 

am decartat 150, 50 merita inceputul, iar 100 sa fie pomana pentru bunica, eu nu mai calc pe acolo si de acum inainte pe linga fata verific si baia inainte sa dau banii, eu nu recomand, dar fiecare face ce vrea

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...