Sari la conținut

Bruneta sexy


Postări Recomandate

Sunt bruneta si taree jucausa... Ma caracterizez a fi draguta . Imi ofer servicile domnilor pofiticiosi si pretentiosi ...! Pozele mele sunt Reale si Recente .. Diverse pozitii si mici fantezii...!! Sunt completa, servicile mele include ON -NP (DIVERSE POZITII) fara graba !!!! Imi rezerv dreptul de a imi selecta clientii !!! cer si ofer maxima igiena!

pozele le-a sters din acest anunt curva, dar e aceiasi fata din acest anunt cu alt nr de tel

 

Ma numesc Patricia !! POZE REALE

Esti obosit si vrei sa te relaxezi alaturi de o tanara simpatica fara fite si fara graba,atunci te astept in compania mea pentru a petrece clipe de placere si relaxare cu mine! contacteazama garantez revenire , nu raspund la numar-privat !!!

post-202266-0-50982600-1465552118_thumb.png

post-202266-0-50872100-1465552162_thumb.png

post-202266-0-95140600-1465552208_thumb.png

post-202266-0-72956900-1465552261_thumb.png

post-202266-0-80436500-1465552369_thumb.png

Am fost cu ea aseara, o cheama Alesya am sunat am intrebat pretul, spune 200 ora dar nu are locatie, eu spun ca +100 licatia e mult si atunci spune 150 ora, am inhiriat o camera la o pensiune si vine, la fata e draguta si inaltuta ceva peste 1,70, dar zdravana, merge la baie sa se dezbrace, eu spun sa se dezbrace in camera sa o vad nu vrea si merge in baie se dezbraca si vine acoperita cu prosopul, ii spun sa lase prosopul si nu vrea ca are un pic de burtica, trag de prosop si ramine goala, apai pozele sunt una si fata alta, grasa cu burta care atirna, tite lasate, un cur mare lat plin de cosuri sau ce-o fi, celulita la greu, o piele urita, camera era deja inchiriata asa ca am mers mai departe, a iceput cu oral foarte incet apoi un pic mai repede dupa vreo 10 min se pune capra si o fut pina ma plictisesc de curu ala plin de cosuri si-i spun sa stea pe spate si dau mai departe si vreau sa iau sfircurile in gura si nu ma lasa spune sa mai dau 50 asa ca renunt si bag viteza sa termin, dupa merg la baie cind ies ea inbracata, ii spun ca mai e pina la o ora, spune ca merge pina la receptie si vine in 5 min, dau drumul la televizor si dupa un timp ma uit la ceas trecuse 15min am stiut ca nu mai vine si am plecat

fata 5 ca e draguta la fata

op 6

np 7 ca se excita si da contre

decartat 150+80 camera

eu sigur nu mai revin poze false, nu inchiriati camere pina nu vedeti fata sa nu va para rau dupa, spor la futut fete faine nu gunoaie ca asta

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...