Sari la conținut

Locatii pt outcall


Postări Recomandate

  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

In Tudor, in spatele Facultatii de Mecanica, este Hotelul IL Primo. Un alt hotel ok ar fi in CUG, in fata intrarii de la Selgros. Hotel Senator se cheama.

 

Nu mai stiu nimic de preturi, dar camerele (cel putin la IL Primo) sunt ok.

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pretu e in jur de 80 ..ai putea incerca si varianta pensiune..pe turistinfo.ro..le ai dupa pret..si sa negociezi putin..spui la telefon ca vrei sa stai doar cateva ore..si s ar putea sa ai noroc sa dai doar 50 60..la senator e ok..da procedura de cazare e putin complexa..vb angajatu cu patronu sa anunte ca a venit x..si daca stie de rezervare cu toate ca locatia parea goala..sunt curios cine mai vine cu propuneri

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

As putea sa NU recomand o locatie; m-am intalnit cu o tipa care facea doar outcall la pensiunea Sans Rival de pe Metalurgiei, ea o recomandase, eu nu sunt din Iasi, cand am ajuns acolo au cerut act de identitate si 90 de lei pentru o camera, desi le spusesem ca e doar pentru 2-3 ore. Noroc ca a fata a fost de acord sa-si foloseasca actul ei de identitate, eu oricum nu iau niciodata nimic la mine cand plec in expeditii din astea, camera in sine este acceptabila, baia jalnica insa, fara sapun sau gel de dus, iar discretie nu exista practic deloc, receptia e in fata la intrare si treci chiar pe sub nasul lor cand intri si iesi, plus camere video pe holuri.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

As putea sa NU recomand o locatie; m-am intalnit cu o tipa care facea doar outcall la pensiunea Sans Rival de pe Metalurgiei, ea o recomandase, eu nu sunt din Iasi, cand am ajuns acolo au cerut act de identitate si 90 de lei pentru o camera, desi le spusesem ca e doar pentru 2-3 ore. Noroc ca a fata a fost de acord sa-si foloseasca actul ei de identitate, eu oricum nu iau niciodata nimic la mine cand plec in expeditii din astea, camera in sine este acceptabila, baia jalnica insa, fara sapun sau gel de dus, iar discretie nu exista practic deloc, receptia e in fata la intrare si treci chiar pe sub nasul lor cand intri si iesi, plus camere video pe holuri.

toti cer act de identitate..eu am incercat varianta .. ,,L am uitat ..chiar nu l am" si am mai plusat 10 lei ..la senator :)) pana la urma am fost inteles..intr adevar si chestia asta cu identitatea e delicata
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...