Sari la conținut

♡Alina ♡ Noua in oras. 0721902004


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

''rechinule'' iar ne atati ? nu e frumos din partea ta. ..oricum are recenzii doar nasoale, pacat ca arata ispititor de buna :)

plm cand ii vad fundu ala nu mai gandesc cum trebuie :doggystyle  asa.i cum zici........pacat ca nu ii ok mandra...........da io unu tot mas risca o data,as intra in cel mai intunecat loc al ei :sexanal  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Io am intrat și a fost maxim. Strâmtă, curată și îi plăcea și la ea, doar atât că are figuri în program. E maxim să vezi pizduca micuța când o futi în cur în poziția misionar. Deci Alina,,,, te primim cu drag.... Cel puțin eu

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

N am mai fost de mult timp pe la domnite, dar pot spune ca de la Antonia n a mai fost in Oradea o mandra natural de frumoasa ca aceasta...pacat ca serviciile ei nu sunt ok, dar odata as incerca. La felul cum arata nici nu ma intereseaza recenziile.

Link spre comentariu
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

N am mai fost de mult timp pe la domnite, dar pot spune ca de la Antonia n a mai fost in Oradea o mandra natural de frumoasa ca aceasta...pacat ca serviciile ei nu sunt ok, dar odata as incerca. La felul cum arata nici nu ma intereseaza recenziile.

In doua minute te-ar termina :)

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Daca ar oferi si servicii de calitate, ar fi prea mult, toata lumea s-ar inghesui la ea, deci isi permite fata sa ceara cat vrea muschii ei.

Daca sunt donatori , nu e de vina ea... :)

e adevarat ce spui tu...acuma sincer, in Arad toate sunt varza murata, in Oradea este una care are cele mai multe recenzii, care ofera servicii foarte bune, dar eu capul nu intorc dupa acea fata pe strada...in schimb in ceea ce o priveste pe Alina, sunt convins ca 99% dintre noi si ar dori o iubita/sotie care sa arate ca ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...