Sari la conținut

0720 050 573 a fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am sunat eu, ca locatie a zis pe undeva pe rocada in zona rovine,preturile am retinut doar 50 una dintre ele ( oral sau normal) si parca 160 ora. am intrebat de poza si sustine ca este foarte reala. O cunoaste cineva?

 

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/ofer-sex-normal-in-pozitiile/12320218

 

 

post-60739-0-73640000-1465802797_thumb.jpg

Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

salut,

am fost eu. nu este cea din poze. Are 30 ani. 1 h = 160 lei in rovine.

Am sunat, m-a rugat sa ii iau o cafea, am urcat sus, o garsoniera comuna. M-a invitat in bucatarie sa fumeze o tigara si sa bea cafeaua ( eu nu fumez ).

Amabila. zicea ca nu este de aici, zicea ca a venit din germania, de loc din galati, cam 1.70 inaltime, sani potriviti, bine proportionata. I-am cerut si oralul protejat, s-a conformat, oralul mecanic, cu cateva gemete usoare. Dupa 3-4 min. i-am cerut sa treaca deasupra, se misca binisor, si cateva gemete vizibil false, dar nah intentia conteaza :) . Dupa 5 min am finalizat cu succes. A doua oara nu am mai putut, fiind dupa drum sunt cam obosit desi ea s-a straduit. De mentionat ca nu prea ii place sa te joci cu sanii ei, atragandu-mi atentia de cateva ori ca o dor.

 

Locatie: rovine, o garsoniera nu prea stralucita, 7

Oral: mecanic, 7

Normal: 8, nimic iesit din comun... cateva gemete false.

 

Sper sa fiti indulgenti deoarece nu prea am mai facut recenzii. Daca mai e ceva de completat imi spuneti si vin cu lamuriri.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...