Sari la conținut

Travestita liza sexy jucausa si perversa


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu pe la ea / el ... Se pricepe destul de bine , este activa pasiva .

II place mult sa fie supta . Am incercat .. Si da , da o muie de toata frumusetea 

Anal - nu am incercat pentru ca eram pe graba , dar face orice fantezie posibila si imposibila 

De revenit

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost si eu pe la ea / el ... Se pricepe destul de bine , este activa pasiva .

II place mult sa fie supta . Am incercat .. Si da , da o muie de toata frumusetea

Anal - nu am incercat pentru ca eram pe graba , dar face orice fantezie posibila si imposibila

De revenit

Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Ai nevoie de o gurita calda si un fundulet sexy si umed? Atunci ai gasit persoana potrivita !! Lasa de-o parte inhibitiile si prejudecatiile si vino sa petreci alaturi de mine momente magice 

Ofer sex oral deepthroath adanc si foarte umed ,sex anal hard sau soft diverse pozitii , activ sau pasiv , anilingus , saruturi si limbute perverse peste tot ...dotare 16 17 centimetri ,poze 100% reale recent facute in locatie nu raspund la mesaje si beep-uri cer si ofer seriozitate si discretie ma poti contacta la nr de telefon 0749687743

 

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/Travestita-Liza-sexy-jucausa-si-perversa/7b0f657f7b6d625f.html

 

Vreau si eu detalii ca ajung in arad si nu stiu ce sa fac! 

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Ok ms corina... totusi posturile sunt prea vechi parerea mea pentru a fii bagate in seama! Astept ceva confirmari sau infirmari noi!

 

O poti cauta pe FB (Eli Elizabeth Elizabeth) si discuta acolo, pare o persoana OK si placuta.

Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Gogu21sex daca ii faci o vizita, astept cu interes recenzia ta...... chiar imi place, arata bine......

 

Spre norocul tau man m am gasit cu domnisoara! Eliza se prezinta, m am intalnit cu ea la mare neasteptat! Foarte comunicativa dar retinuta ptr ca nu venise la mare sa presteze. M am inteles destul de repede cu ea la telefon am stabilit ce si cum . Am luat eu locatie rapida destul de ieftina si am mers sa o iau! Problema la prima vedere este ca m am intalnit in public si nu era "echipata" corespunzator dar trasaturi frumoase are oricum! Am ajuns in locatie si in 20 de min a fost gata pregatita iar aici pot spune ca setul meu de poze adaugat sunt reale 100% fata nu e fake. Adora ce face eu fiind partea activa 100%, actiunea a durat vreo 2 h de cand am luat o si cand am terminat povestea si am platit 200 de lei! Este comunicativa si nu zice niciodata nu ! Mai aveam si a 2 varianta cu o colega de a ei gen 3some male+tv+girl pentru 100 lei in plus dar nu m a tentat ;) ! Apelati cu incredere la ea ptr ca e super fata!

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Spre norocul tau man m am gasit cu domnisoara! Eliza se prezinta, m am intalnit cu ea la mare neasteptat! Foarte comunicativa dar retinuta ptr ca nu venise la mare sa presteze. M am inteles destul de repede cu ea la telefon am stabilit ce si cum . Am luat eu locatie rapida destul de ieftina si am mers sa o iau! Problema la prima vedere este ca m am intalnit in public si nu era "echipata" corespunzator dar trasaturi frumoase are oricum! Am ajuns in locatie si in 20 de min a fost gata pregatita iar aici pot spune ca setul meu de poze adaugat sunt reale 100% fata nu e fake. Adora ce face eu fiind partea activa 100%, actiunea a durat vreo 2 h de cand am luat o si cand am terminat povestea si am platit 200 de lei! Este comunicativa si nu zice niciodata nu ! Mai aveam si a 2 varianta cu o colega de a ei gen 3some male+tv+girl pentru 100 lei in plus dar nu m a tentat ;) ! Apelati cu incredere la ea ptr ca e super fata!

Merci de recenzie..... ai zis: "pot spune ca setul meu de poze adaugat sunt reale 100% fata nu e fake". Nu am vazut pozele, poate ai uitat sa uploadezi. Poti reveni cu poze?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Buna dragule, in final am decis sa-mi fac si eu cont pe acest forum.in primul rand pentru a-ti putea multumi pentru recenzie si in al doilea rand pentru a putea tine legatura mai usor cu cei care sunt dornici sa ma cunoasca :*

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...