Sari la conținut

Travestita liza sexy jucausa si perversa


Postări Recomandate

Salutare colegilor. Am fost si eu la această frumoasă tipă si vreau să vă spun k a meritat fiecare bănuț investit. Mă mir că citind topicul ei văd atât de puține recenzii având în vedere cât de dulce e si ce gfe ridicat oferă. În fine,hai să vă relatez cum au decurs lucrurile. Sunat ,răspunde o voce caldă de femeie,stabilit ora si mă prezint la locație. Ajuns acolo surpriză: după ușă mă aștepta o tipă înaltă( fără tocuri) foarte frumoasă si super sexy. Mă invită in dormitor unde după 2-3 minute de povesti,nu m am mai putut abține și am început să o sărut ,la care ea îmi răspunde cu un Fk de toată frumusețea. După vreo alte câteva minute în care ne am încins bine am trecut la dezechipare( menționez că am venit dușulit de acasă) si începe cu un On super,cu deep cu speet și alte fantezii care au fost super incitante. Apoi m a pus pe burtâ si a înveput cu un anilingus prelungit care m a excitat maxim. I am întors favorul si am făcut un 69 super ,apoi am trecut la normal unde totul a fost la superlativ. Se vede că îi place,se implică si îți oferă și ție ca partener o senzație frumoasă. În timp ce îi dădeam la buci ea își freca penisul cu pasiune până a finalizat. Apoi am continuat si când mi a venit să termin am întrebat o unde i ar plăcea: mi a șoptit k în guriță si mi a făcut un Cim exploziv apoi am continuat să ne sărutăm . La final am mers la baie pt igienizare,am mai stat vreo 10 minute la povesti si am plecat foarte mulțumit de ceea ce am primit de la Liza. Acum notele:

On-10 cu deep si speet plus Cim ul de la final. Np-10. Igienă-10 totul a fost impecabil. Halatul-200 lei pt o oră cu de toate. De revenit cu siguranta. Este o tipă super de treabă,care bate multe transexuale

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare colegilor. Am fost si eu la această frumoasă tipă si vreau să vă spun k a meritat fiecare bănuț investit. Mă mir că citind topicul ei văd atât de puține recenzii având în vedere cât de dulce e si ce gfe ridicat oferă. ÃŽn fine,hai să vă relatez cum au decurs lucrurile. Sunat ,răspunde o voce caldă de femeie,stabilit ora si mă prezint la locație. Ajuns acolo surpriză: după ușă mă aștepta o tipă înaltă( fără tocuri) foarte frumoasă si super sexy. Mă invită in dormitor unde după 2-3 minute de povesti,nu m am mai putut abține și am început să o sărut ,la care ea îmi răspunde cu un Fk de toată frumusețea. După vreo alte câteva minute în care ne am încins bine am trecut la dezechipare( menționez că am venit dușulit de acasă) si începe cu un On super,cu deep cu speet și alte fantezii care au fost super incitante. Apoi m a pus pe burtâ si a înveput cu un anilingus prelungit care m a excitat maxim. I am întors favorul si am făcut un 69 super ,apoi am trecut la normal unde totul a fost la superlativ. Se vede că îi place,se implică si îți oferă și ție ca partener o senzație frumoasă. ÃŽn timp ce îi dădeam la buci ea își freca penisul cu pasiune până a finalizat. Apoi am continuat si când mi a venit să termin am întrebat o unde i ar plăcea: mi a șoptit k în guriță si mi a făcut un Cim exploziv apoi am continuat să ne sărutăm . La final am mers la baie pt igienizare,am mai stat vreo 10 minute la povesti si am plecat foarte mulțumit de ceea ce am primit de la Liza. Acum notele:

On-10 cu deep si speet plus Cim ul de la final. Np-10. Igienă-10 totul a fost impecabil. Halatul-200 lei pt o oră cu de toate. De revenit cu siguranta. Este o tipă super de treabă,care bate multe transexuale

Hei...multumesc de vizita te mai astept si alta data cu drag 🤗😘😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...