Sari la conținut

ERIKA NEW LA MINE/HOTEL DOAR 5 ZILE IN CJ - tel. 0754862931


Postări Recomandate

  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Lasandu-l deoparte pe redardatul asta de doctordefemei care "picmenteaza" de ceva vreme forumul si nu inteleg nimic din ce are de spus, I-am facut o vizita d-rei Erika. Am zis ca ma duc la o unguroaica, asa la prima strigare, dar nici vorba....fata e din constanta, locatie str. Bucuresti si mai are o colega de apartament de 19 ani blonduta , frageda.

Erika e micuta , brunet, forme rotunjoare, sociabila, pozele par a fi ale ei , dar e mare discrepanta intre realitate si poze....da ne atentioneaza ca sunt poze profi si asa si e...probabil sunt facute de ceva vreme....

 

Locatie - 8

Aspect - 8

ON - 8

GFE - 6 ( fara FK)

NP - 8

AP - 9

Medie ( 7.83)

Pret 150 standard o finalizare + 150 anal. Deci platit 300 lei / finalizare.

De stat nu mai sta mult prin CJ

post-102050-0-94099600-1466372848_thumb.jpg

post-102050-0-89696200-1466372853_thumb.jpg

post-102050-0-35319300-1466372859_thumb.jpg

post-102050-0-25115900-1466372865_thumb.jpg

post-102050-0-80960500-1466372870_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Lasandu-l deoparte pe redardatul asta de doctordefemei care "picmenteaza" de ceva vreme forumul si nu inteleg nimic din ce are de spus, I-am facut o vizita d-rei Erika. Am zis ca ma duc la o unguroaica, asa la prima strigare, dar nici vorba....fata e din constanta, locatie str. Bucuresti si mai are o colega de apartament de 19 ani blonduta , frageda.

Erika e micuta , brunet, forme rotunjoare, sociabila, pozele par a fi ale ei , dar e mare discrepanta intre realitate si poze....da ne atentioneaza ca sunt poze profi si asa si e...probabil sunt facute de ceva vreme....

 

Locatie - 8

Aspect - 8

ON - 8

GFE - 6 ( fara FK)

NP - 8

AP - 9

Medie ( 7.83)

Pret 150 standard o finalizare + 150 anal. Deci platit 300 lei / finalizare.

De stat nu mai sta mult prin CJ

 

La scoru' asta, si asa calificative, nu-i bai ca nu mai sta mult in Cluj.

Baiul ii ca o venit cu aere de vedeta si basini in cap.

Am spus!

Link spre comentariu

Da tu cine ești mă limbricule să dai note dai note după ce fuți cururi cu kkt ? Tu muiane dai note după cantitate cât kkt o avut în cur ? Fugi lăbarule futeo pe nevasta în cur că are mai mult kkt nu-ți ține pizda Numa. Degeaba acasă futeo in curu cu kkt pulalăule și pe Lalelelor 2 ai una cu brânză în troscă

Link spre comentariu

Să mi-o suji muiane și să ți-o trag în curu ăla a tău cu kkt retardatule! La câte boli ai tu de la atâta futut neprotejat nici nu mă Mir că nu mai judeci handicapatule cu pulă de aur du-te mă făți o labă până mai găsești un cur kkt de futut pulaș Ghiță ciobanu ai fute tu da ' nu te ține pula aia caltaboș bășinosule!

Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Mai pula moarta te-am avertizat sa iti vezi de pizda matii....bubulinel sau doctoral pulii, acelas CACAT cu alt nume. Citeste ce am avut de spus pe celalalt topic al Mariei.... si jur ca te gasesc mai pula proasta.... te fut cat de repede cu un tarus in cur si pe tine si pe mata.... o sa stii ca io am fost.... o sa am grija de asta sa afli .... pana atunci ....iti doresc ca mortii matii sa iti stea pe-aproape....asta daca ma intelegi...

Ma duc sa mai fut ceva sa fiu plin de CACAT cand ti-oi baga pula in gura ....

Link spre comentariu

Marc2000 și Maximusm75 vă pupă tatăl vostru și vă dedică o melodie cu Salam și vă așteaptă tata Johnny în cușca cu lei a lu ' Nuțu Cămătaru .numa că voi nu știu dacă aveți sânge în coc și n oaie că dacă vă regulați între voi cum scrie aci?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:triunghiul bermudelor
  • Oras:triunghiul bermudelor

Manat de pozel din publi 24 am sunat-o sa programez o vizita. Am purces pe Bucuresti, printr-un gang la un bloc nou,la etaj inferior. Mi-a deschis bruneta...diferenta intre poze e cam de10.000 de ani lumina! I-am zis ca nu raman, moment in care a chemat-o pe colega ei, o blonda skinny, fara sani, uratica. Le-am salutat si am plecat! N-ar fi o problema pretul...dar PLM, toate naspetele vor 300h, pe ce?!?! Iar doctori,bubulineli si bossi de bossi... Fac pipi pe voi pana va raman hainele mici. Paraziti in societate, paraziti pe site...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Să mi-o suji muiane și să ți-o trag în curu ăla a tău cu kkt retardatule! La câte boli ai tu de la atâta futut neprotejat nici nu mă Mir că nu mai judeci handicapatule cu pulă de aur du-te mă făți o labă până mai găsești un cur kkt de futut pulaș Ghiță ciobanu ai fute tu da ' nu te ține pula aia caltaboș bășinosule!

Prea simplu....de ce asa simplu? =))

Nu se putea de data asta cu pula de argint?de dragu diversificarii...

Cine intelege intelege.... ;)

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Lasandu-l deoparte pe redardatul asta de doctordefemei care "picmenteaza" de ceva vreme forumul si nu inteleg nimic din ce are de spus, I-am facut o vizita d-rei Erika. Am zis ca ma duc la o unguroaica, asa la prima strigare, dar nici vorba....fata e din constanta, locatie str. Bucuresti si mai are o colega de apartament de 19 ani blonduta , frageda.

Erika e micuta , brunet, forme rotunjoare, sociabila, pozele par a fi ale ei , dar e mare discrepanta intre realitate si poze....da ne atentioneaza ca sunt poze profi si asa si e...probabil sunt facute de ceva vreme....

 

Locatie - 8

Aspect - 8

ON - 8

GFE - 6 ( fara FK)

NP - 8

AP - 9

Medie ( 7.83)

Pret 150 standard o finalizare + 150 anal. Deci platit 300 lei / finalizare.

De stat nu mai sta mult prin CJ

".da ne atentioneaza ca sunt poze profi si asa si e...probabil sunt facute de ceva vreme...." care vreme? de pe vremea cand era slaba?! si prin profi ce sa intelegem?! ca is photoshopate? :))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...