Sari la conținut

Alexa, pustoaica figuranta - 0763703059


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Arata destul de bine. Strict aspect fizic i asi da 8 . La fata nu e cine stie ce dar are corp. Are 2 cezariene si putina celulita pe burta. Dar nederanjant. Ce poate deranja cred, in vorbire este cam raraita si inceata. **spam editat**e probleme cu dantura in fata. Labiile chiar nu sunt mari . Sanii nu ma pricep la marimi dar nici mari nici mici. Pt 2 copii declarati chiar nu sunt lasati dar nici de fata mare. 

Oricum serviciile repet sunt de fast si very fast fuck.

 

cred că nu vorbim de aceeași persoana, asta de care zic eu era o copila, care cezariana?
Link spre comentariu
  • Oras:giurgiu
  • Oras:giurgiu

cred că nu vorbim de aceeași persoana, asta de care zic eu era o copila, care cezariana?

O dai la intors ca o curva virgina in plm. Dupa ce ma injuri ca un jeg de toate cele acum te convingi ca ai gresit si incerci sa o dregi. 

Sau poate ai sunat o si ai vazut ca am dreptate.

Tu ai confundat anunturile si in loc sa verifici ai sarit la gatul meu cu expresii colorate si mari vorbe de duh. 

Nu am facut in viata mea o recenzie falsa si nici nu voi face niciodata. 

 

Citeste tot mai atent si vezi ca esti pe langa. Am specificat de la inceput ca aia e alta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

O dai la intors ca o curva virgina in plm. Dupa ce ma injuri ca un jeg de toate cele acum te convingi ca ai gresit si incerci sa o dregi. 

Sau poate ai sunat o si ai vazut ca am dreptate.

Tu ai confundat anunturile si in loc sa verifici ai sarit la gatul meu cu expresii colorate si mari vorbe de duh. 

Nu am facut in viata mea o recenzie falsa si nici nu voi face niciodata. 

 

Citeste tot mai atent si vezi ca esti pe langa. Am specificat de la inceput ca aia e alta

frate, faa de care vorbești e aia din link-ul de mai sus?
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

O dai la intors ca o curva virgina in plm. Dupa ce ma injuri ca un jeg de toate cele acum te convingi ca ai gresit si incerci sa o dregi. 

Sau poate ai sunat o si ai vazut ca am dreptate.

Tu ai confundat anunturile si in loc sa verifici ai sarit la gatul meu cu expresii colorate si mari vorbe de duh. 

Nu am facut in viata mea o recenzie falsa si nici nu voi face niciodata. 

 

Citeste tot mai atent si vezi ca esti pe langa. Am specificat de la inceput ca aia e alta

avea niste negi pe corp si pe fata?
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

O dai la intors ca o curva virgina in plm. Dupa ce ma injuri ca un jeg de toate cele acum te convingi ca ai gresit si incerci sa o dregi. 

Sau poate ai sunat o si ai vazut ca am dreptate.

Tu ai confundat anunturile si in loc sa verifici ai sarit la gatul meu cu expresii colorate si mari vorbe de duh. 

Nu am facut in viata mea o recenzie falsa si nici nu voi face niciodata. 

 

Citeste tot mai atent si vezi ca esti pe langa. Am specificat de la inceput ca aia e alta

nu am confundat nici un anunț, eu am sunat la Alexa pe care o am si acum in agenda , când am ajuns acolo a deschis subiectul forum-ului si a zis că știe a mai avut topic cu Roxy veveriță, am intrat apoi pe nimfomane si am recunoscut-o din pozele postate acolo.
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

O dai la intors ca o curva virgina in plm. Dupa ce ma injuri ca un jeg de toate cele acum te convingi ca ai gresit si incerci sa o dregi. 

Sau poate ai sunat o si ai vazut ca am dreptate.

Tu ai confundat anunturile si in loc sa verifici ai sarit la gatul meu cu expresii colorate si mari vorbe de duh. 

Nu am facut in viata mea o recenzie falsa si nici nu voi face niciodata. 

 

Citeste tot mai atent si vezi ca esti pe langa. Am specificat de la inceput ca aia e alta

mi-a zis clar că din Roxy s-a rebranduit Alexa.
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Aoleo ce pericos ai devenit si tu ? =)) De parca nu sunt destule fete care ofera anal neprotejat ...si nici macar nu trebuie sa le ceri tu asta ,ca ofera ele de buna voie !

Si nu mai injura asa ca nu e frumos

sunt destule care oferă anal neprotejat, ai dreptate, în special cele de pe publi24, specifică chiar în anunțuri asta, însă nu cred că e cazul fetei ăsteia. Fata din pozele de pe anuntul.ro de la nr.asta e fosta Roxy Veveriță. M-am saturat de de ce care spun că fetele fac si dreg si de fapt e un imaginația lor totul. Au mai fost niște copile pe la Dristor despre care a scris cineva că a sunat si fac finalizare orala sau faciala. Am sunat, de la telefon au zis ca totul este protejat.
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

sunt destule care oferă anal neprotejat, ai dreptate, în special cele de pe publi24, specifică chiar în anunțuri asta, însă nu cred că e cazul fetei ăsteia. Fata din pozele de pe anuntul.ro de la nr.asta e fosta Roxy Veveriță. M-am saturat de de ce care spun că fetele fac si dreg si de fapt e un imaginația lor totul. Au mai fost niște copile pe la Dristor despre care a scris cineva că a sunat si fac finalizare orala sau faciala. Am sunat, de la telefon au zis ca totul este protejat.

poate e si-n functie de dispozitie sau "oferta zilei"...te-ai gandit?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te-ai trezit si tu ?! :slap2 Treci mai bine pe topicul lu Betty cea urata si linge pe acolo :slap2

 

Ei, doar  nu am nimerit intr-o zona interzisa si  permisa doar trollilor.

Nu mai ai loc de mine ?

Du-te  nene si te  plimba pe la soare sa iti mai aerisesti creierul ( sau ce a mai ramas din el ) si sa nu mai  exaltezi pe aici de inspiratie  debordanta , in sens direct si  indirect !

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci domnisoara a mai activat sigur linga sala palatului. Intr un bloc cu MegaImage.

 

Acum e la super fast fuck 60L 15 20mn. Nu prea cred ca se merita. E placuta la telefon, deschisa etc, dar la actiune parca baga cronometru. Pacat ca are ceva corp si fata frumoase.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E frumusica si are corp foarte interesant. Eu am fost de mai multe ori la ea si cu mine s-a purtat ok. Deci nu cred ca e de trecut la ''de evitat''.

 

Eu daca as avea timp & chef sa ii dau note, ar fi chiar maricele. Pentru zona ei de pret...

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Deci domnisoara a mai activat sigur linga sala palatului. Intr un bloc cu MegaImage.

 

Acum e la super fast fuck 60L 15 20mn. Nu prea cred ca se merita. E placuta la telefon, deschisa etc, dar la actiune parca baga cronometru. Pacat ca are ceva corp si fata frumoase.

corect, mi-a zis că a activat la Sala Palatului.Doar acolo.Asa e, cam grabita dar la 60 lei e ok. Oricum nu cred că face anal.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si bine ai facut. Papusa activa acum ceva ani prin militari. Mi am luat teapa de la ea cand era langa sir . Apoi am dat de ea cand s a mutat pe l piata la moghioros si am plecat direct. Anul asta am gasit o la serban voda in preajm pastelui. Se plangea ca e slaba clientela de la postit. M a recunoscut si a sarit cu oferte la mine. Halal oferte. 60 fin total neprotejat sau 150 ora dar sa stau cat vreau.

Am zis ca poate s a schimbat in bine dupa 3 4 ani de cand o stiu , i am dat 60 lei si am cerut oral si anal ambele cu balon. A incercat sa renunte la plastic tot zicandu mi ca ea are sterilet in mana bagat in anglia, ca e curata , plm. 

Nu a avut sanse si i am dat sa roada plasticu pana m am plictisit. 

Am trecut la un anal cu crema de corp care apoi o ustura si plangea aproape dar nu m am oprit nici o secunda. Venise timpul sa i platesc toate tepele care mi le a dat. Si  i le am platit. Ca animalul am dat in ea, stranta la anal abia intra si eu dadeam de nebun . Cu toata ura. 

Oral slab notat cu 4. Normal nu. Anal 8 ca am rupt o.

De evitat pt mine. Ma bucur doar ca i am platit politele vechi.

La sfarsit mi a zis ca nu mai imi ofera anal decat cu 150. Oricum nu mai dau pe aici i am zis.

Locatia 5 dezordine, mizerie, baie cu o sticla goala de gel de dus. 

Igiena trageti singuri concluziile daca face neprotejat si nu e problema ca are sterilet de anglia. Dus nu a facut nici inainte nici dupa crema aia de ustura.  

Inainte avea topic la de evitat. Cine are chef il poate cauta . Era cam singura in zona militari complex sir.

 

Eu i am spus de la inceput ce si cum. Plangea si miorlaia de la crema de si a bagat o in cur ca o ustura. Cand am vazut o la inceput si ne am recunoscut am dat sa plec, ea a insistat sa raman . I am spus raspicat ca vreau anal daca raman. A acceptat. Eu ce vina am? Ca nu i am lasat banii ca in trecut si sa plec? Asa am tot facut multi si azi nu le mai dai de nas. 

Ea a vandut eu am cumparat. Daca nu o duce capul ala defect(si nu. Nu jignesc chiar cred ca are ceva probleme sus) sa dea 15 20 lei pe un lubrifiant cand ofera cur la meniu.....aloooooooooooooo esti handicapat ai fi vrut să mă ai mitocanule duci in eroare lumea daca nu ai loc de mine nu mai plăti netu si gata nu ma mai vezi eu fac asta de 8 luni de de 5 ani universitatea,salA palatului ,,budapesta atata am fost laba trista

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

corect, mi-a zis că a activat la Sala Palatului.Doar acolo.Asa e, cam grabita dar la 60 lei e ok. Oricum nu cred că face anal.

. DA sant pe 60 15 min 1

20 150 ora cand e pret mare faceti comentari mic nu e bine oricum daca ati fi in stare vati fute fărâ bani nu curve uitativa bine cand veniti la mine sunt tipa de la sala palatului

Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

Cate clase ai?

Hai bre, tocmai tu iti gasisi sa intrebi de scoala si de clase?

Lasa fata in pace, ca esti cel m-ai agramat user de pe forum, nenicule. Alaturi de adda milf.

 

PS Nu trebuia sa-ti fi vandut gramatica la mica publicitate

http://maximamspus.ro/wp-content/uploads/2014/01/IMG_136349856196062.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:IN RAI
  • Oras:IN RAI

Hai bre, tocmai tu iti gasisi sa intrebi de scoala si de clase?

Lasa fata in pace, ca esti cel m-ai agramat user de pe forum, nenicule. Alaturi de adda milf.

 

PS Nu trebuia sa-ti fi vandut gramatica la mica publicitate

http://maximamspus.ro/wp-content/uploads/2014/01/IMG_136349856196062.jpeg

Esti hotarat sa ne sugi pula la toti?Nu te lasi neam pana nu canti Ciocarlia la pulile noastre.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...