Sari la conținut

Alice Adore 0723929474


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am terminat-o cu forumul. Am mai zis-o de 1000 de ori si tot nu m-am abtinut. Sper sincer ca de data asta sa ma tina.

Mi-e prea scarba. De cam tot ce e pe aici. Clone, pesti, mahala, curve obosite si ofticate care se iau de alte curve, de parca nu toate sugem pula pe bani, trolls fara viata si zeama de ghena.

Sa fiti iubiti.

...Si oamenii buni nu ii mai vezi?

Nu te lasa influențată, cerne informația!

  • Like 26
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Alice mai prestezi?

Mda, nu mai e in Ploiesti din primavara, a disparut de tot acu' dar tu intrebi aici... pe cine?! 

 

Nu inteleg de ce n-a fost mutat la "Inactive" topicul asta, mai ales ca nr. ala din topic nu mai e valabil... dinainte sa existe site-ul asta  :laugh2 (poate exagerez, dar nu mult), dar poate aveti voi noroc si primiti vreun raspuns :no2  .  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

O perioada nu va mai aparea....a dat teapa si a disparut crezand ca nu o va gasi nimeni!

"A dat țeapă"?

N-ai folosit corect termenul, parca spuneai altceva...!

Chiar avea dreptate sa fie scarbita de mizeriile ce se gasesc pe acest forum, insa mie totusi imi vine sa cred că e o femeie puternică...si ma incred întotdeauna in ceea ce simt.

Te-as ruga sa nu-mi răspunzi daca încerci iarăsi sa-mi dai justificări si alte explicații.Probabil ca nu stii să te exprimi in asa fel incat acuzația ta sa fie credibilă...dar crede-ma ca in topicul deschis de tine, fiecare fraza ridica una sau mai multe intrebari si pare ca informatiile aduse de tine se bat cap in cap.Pare ca e ceva ce nu spui sau pur si simplu ai picat de proastă si ai mai facut si gură...

  • Like 20
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Si mie imi cam pute povestea asta.

Uita-te la ea pe topicul de Bv unde clientii incep sa scrie ca ii suna sa ceara bani ca nu are de chirie!

Teapa se referea strict la femeia la care a stat si nu i-a platit ultimele zile ca s-a mutat la mine..

Daca iti pute e strict problema ta,dar gandeste-te ca nu si-a sters contul de Instagram sau site-ul degeaba!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

"A dat țeapă"?

N-ai folosit corect termenul, parca spuneai altceva...!

Chiar avea dreptate sa fie scarbita de mizeriile ce se gasesc pe acest forum, insa mie totusi imi vine sa cred că e o femeie puternică...si ma incred întotdeauna in ceea ce simt.

Te-as ruga sa nu-mi răspunzi daca încerci iarăsi sa-mi dai justificări si alte explicații.Probabil ca nu stii să te exprimi in asa fel incat acuzația ta sa fie credibilă...dar crede-ma ca in topicul deschis de tine, fiecare fraza ridica una sau mai multe intrebari si pare ca informatiile aduse de tine se bat cap in cap.Pare ca e ceva ce nu spui sau pur si simplu ai picat de proastă si ai mai facut si gură...

Nu iti justific nimic pt ca e clara legatura voastra din ce a zis la ea mine in casa (de fata cu o alta persoana)!

In plus,cum am mai spus...ti-ai luat pastilele?

Cred ca cei care te fac drogata nu o fac degeaba...vezi-ti de topicul tau unde esti putin cam umilita si lasa lumea reala ca nu e pt tine!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Uita-te la ea pe topicul de Bv unde clientii incep sa scrie ca ii suna sa ceara bani ca nu are de chirie!

Teapa se referea strict la femeia la care a stat si nu i-a platit ultimele zile ca s-a mutat la mine..

Daca iti pute e strict problema ta,dar gandeste-te ca nu si-a sters contul de Instagram sau site-ul degeaba!

Sa înțeleg ca te agiti atat pentru ca Alice ar fi pacalit-o pe proprietara. Sa se duca la poliție, crezi ca ajuta cu ceva daca scrii tu aici..

Tot zici ca ti-a furat banii din casa. Da-ne IBAN-ul, cand o sa avem surplus încercăm sa te despagubim. :)

PS. Daca chiar ti-ai luat leapșa asta, este învățătură de minte pe viitor.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Sa înțeleg ca te agiti atat pentru ca Alice ar fi pacalit-o pe proprietara. Sa se duca la poliție, crezi ca ajuta cu ceva daca scrii tu aici..

Tot zici ca ti-a furat banii din casa. Da-ne IBAN-ul, cand o sa avem surplus încercăm sa te despagubim. :)

PS. Daca chiar ti-ai luat leapșa asta, este învățătură de minte pe viitor.

 

 Ce sa faca si militia, in tot BV ala  :laugh2  ?!  Sa ceara banii inainte, ca la hypermarket.  La cate neintelegeri apar cu regimu' hotelier etc., ar trebui sa taie padurile din jur doar ca sa faca hartii pentru declaratii. Si sa importe hartie dup-aia pentru procese... inutile, ca n-au de unde sa le ia nimic majoritatii "teparilor" iar sa-i cazeze cativa ani in conditii decente comparativ cu nivelul de trai al restului populatiei - nici nu se pune problema.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Daca mai pun doua link-uri d-astea, ma acuza Andreea ca din cauza mea a patit-o: mi-a citit Alice toata biblioteca referitoare la comunicare non-verbala, influenta, persuasiune, etologie umana etc. si a aplicat-o pe ele... Trebuie sa ma dezvinovatesc: din bibliografia de vacanta la BV facea parte si "Lying", Sam Harris.  :blushing2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Ba tata, incep sa ma oftic ca nu sunt pe invers. 

Ai verificat experimental si esti sigur ca nu esti pe invers, nici macar ocazional? Sau ca nu vrei sa incercam ceva deosebit, cu o domnisoara drept motivatie :girly  ? Ramane de vazut daca avem cu cine... 

 

http://www.aussiespeedoguy.org/mypics//2018/04/forcedblow.jpg  http://thumbs.adultvideotop.com/2016/09/5/b/c019048cab.jpghttps://cdn5-images.motherlessmedia.com/images/EF3D891.gif?fs=opencloud https://i.imgur.com/sM9p474.gif?noredirect

La cum ne trateaza romancutele noastre draci, cred ca intre noi, baietii, o sa fie singura activitate sexuala acceptabila inafara de masturbare... 

Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Verifica. 

 

Dar cred ca daca te-ai uita la tatuaje, ti-ai da seama ca nu este (zombalaul ala pe care-l avea pe mana nu se transforma in model d-ala cu danteluta, cum e in poze). 

 

Plus ca are unghii lungi, nu stiu cand ai vazut-o tu pe Alice cu unghii lungi (sper ca nu s-a dereglat intr-atat incat sa devina pitipoanca). 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...