Sari la conținut

"blonda superba"


Postări Recomandate

Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

nu lucrez seara deobicei imi pare rau , poate maine ai noroc . De la ora 1 sunt disponibila. te pup

Buna Andreea, poate ne spui si noua aici un interval orar in care poti fi contactata pt o programare si daca doresti si ai niste poze recente sa le atasezi de asemenea tot aici, multumesc si bine ai venit pe forum! :))
Link spre comentariu
  • Oras:Cuba
  • Oras:Cuba

Micuta de inltime , cred ca nu am fost chiar asa de compatibili , personal agreez modelul cu craci lungi , am facut un oral si normal protejat  , fara FK ,nici macar asa de incurajare , nu e ca un repros dar nu pare sa-i faca placere ceea ce face . Probabil ca din cauza lipsei de comunicare a fost asa un sex mai rece .

Mia placut ca nu este tatuata , are unul singur dar discret , are corp frumos si chiar e draguta , un pic de probleme la dantura dar fara sa fie ceva deranlant ( nu carii nu dinti lipsa ) , asa cum spunea si colegul care a facut recenzie este o fata curata , placuta , dar cam distanta .

De asta nici nu am relatat , nu prea am ce . Cadoul cred ca 150 , nu mai stiu exact , am fost acum doua saptamani cred

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...