Sari la conținut

Milf Bianca 0721673331


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineata, nu stiu daca pozele sunt reale dar stiu ca mai are o colega si au locatia pe Brancusi. Eu am vrut sa merg am vb in prealabil si am stabilit sa sun cand ajung.Nu am reusit sa ajung la locatie dar am sunat la ora stabilita eu fiind in zona si imi spune ca are client dar sa revin in 20 de minute asa ca am renuntat in a mai merge. Cred ca functioneaza primul venit primul servit.Toate cele buna .

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna dimineata, nu stiu daca pozele sunt reale dar stiu ca mai are o colega si au locatia pe Brancusi. Eu am vrut sa merg am vb in prealabil si am stabilit sa sun cand ajung.Nu am reusit sa ajung la locatie dar am sunat la ora stabilita eu fiind in zona si imi spune ca are client dar sa revin in 20 de minute asa ca am renuntat in a mai merge. Cred ca functioneaza primul venit primul servit.Toate cele buna .

 

Maestre, trebuie sa te bucuri ca ai ratat programarea.

Din pacate, inaintea mea nu a ajuns nici un alt futac, asa incat a putut sa-si onoreze programarea.

Din pacate, am fost atata de prost ca am ramas.

Din pacate, am fost atata de prost ca am si platit pentru cel mai jalnic futai din ultimii ani. Cu o traseista (chit ca "sportul asta extrem" l-am practicat rarisim cu vreo 20 de ani in urma, fara a mai avea ulterior tangenta cu asa ceva) as zice ca ar putea fi mai onorant.

Din pacate, am fost atata de prost incat dupa "finalizare", cu apa de la dus inca siroind pe mine, cand a sunat pizza boy, si i-a deschis, puteam macar sa iau o felie de pizza sa-mi minimizez paguba, sa-mi mai dreg ceva din scarba post copulatie, ce m-a podidit.

Din pacate ...

 

Clar de evitat!!!

 

P.S.: Evident ca pozele nu au nici cea mai vaga legatura cu realitatea de pe teren. Nici nu ma gandeam ca pot sa fie ale prestatoarei, dar nici la asa mare discrepanta nu m-am asteptat.

 

P.P.S.: Pwla milf, 37 ani. Ii o sudista cu sunci, cu trei randuri de burti ... brrrrr! Varsta reala, undeva la 25 ani maxim, dar avand in vedere cat de dizgratios este trupul ca si politica de marketing, treaba aia cu milf 37 ani poate atrage prostii. Precum a fost cazul meu.

 

P.P.P.S.: are cam 50% din suprafata (mare) a corpului acoperita cu tatuaje. In cele mai stridente culori si cu cele mai kitsch-ioase desene.

 

P.P.P.P.S.: mai are o colega, bruneta, tot excesiv tatuata, dar care la o sumara privire parea sa aiba un corp mai apropiat de cel al unei femei normale. Am vazut la final, cand era sa dam nas in nas, amandoi cu pizza boy.

 

P.P.P.P.P.S: atitudine mai ridicola decat cea din budoar, gemete mai false si mai penibile, nu mi-a fost dat sa mai intalnesc.

 

P.P.P.P.P.P.S.: singurul lucru pozitiv este locatia. Blocul nou din intersectia Brancusi cu Macinului. Curte interioara mare, frumos amenajata! Apartament luminos, spatios, curat. Dar asta nu este meritul fetelor, cel mult al pestelui.

 

@pisicuts, trece, rogu-te, topicul la <De Evitat>.

 

Si ca cererea mea sa fie argumentata, dau notele.

Aspect fata: 3,00.

Atitudine / GFE: 3,00

Prestatie: 4,50.

Locatie: 8,80 (nota asta este pentru arhitect/dezvoltator/constructor/proprietar)

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Cat a fost taxa de prostie, ca pt. servicii nu putea fi.

 

Taxa pe prostie = 100 lei.

Presupunea ON+NP+FK.

Chestia cu ON & FK, discutata aprig la telefon si conditionata de igiena clientului a fost solutionata la fata locului sub forma: OK, te-am vazut (eu partial, ca inca nu-si daduse jos textilele spre a ma duce in starea de "catharsis"), m-ai vazut, oralul neprotejat (am fost delicat si finut, renuntand la FK) se poate?

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Poze false, moldoveanca, nu am aapucat sa va scriu, evitati, am intrat si am si plecat.....

 

Marcule, cu tot respectul, iti spun cu certitudine ca e sudista, nu moldoveanca.

Sau, ca sa cadem la pace, e o moldoveanca din sudul tarii!

Link spre comentariu
Vizitator carlos.luchian
Reputație: 0

Marcule, cu tot respectul, iti spun cu certitudine ca e sudista, nu moldoveanca.

Sau, ca sa cadem la pace, e o moldoveanca din sudul tarii!

Adica Galati ?

 

De unde mortii lor se aduna toate gunoaiele in orasul asta ?

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Taxa pe prostie = 100 lei.

Presupunea ON+NP+FK.

Chestia cu ON & FK, discutata aprig la telefon si conditionata de igiena clientului a fost solutionata la fata locului sub forma: OK, te-am vazut (eu partial, ca inca nu-si daduse jos textilele spre a ma duce in starea de "catharsis"), m-ai vazut, oralul neprotejat (am fost delicat si finut, renuntand la FK) se poate?

 

 

Cam figurant dă la o vreme-ncoa' =))

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...