Sari la conținut

DE EVITAR Bruneta 0756465948


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila

Salutare,

Am fost zilele astea la: http://m.publi24.ro/Gallery/Index/17442362

Din pacate o alegere nefericita si spun asta pentru ca tipa dupa mine este DE EVITAT.

In cautare de ceva nou si atras de poze sun, imi raspunde tipa si-mi spune ca ofera oral nep cu Cim, normal protejat, 50 fin /80ora si deja mi-am pus semn de intrebare ca este prea ieftin la cum arata in poze, i spun ca ajung in 10 min in complex (abator) spune sa o sun cand ajung, ajungand la abator o sun sa-mi spună locația si imi spune ca trebuie sa mai astept 30 minute ca trebuie sa se spele pe cap acuma, i spun ca o astept maxim 10 minute, spune ca este ok, o sun iara dupa 10 minute si-mi spune sa mai stau 3 minute ca trebuie sa ia ceva pe ea,dupa care i-am spus ca nu mai stau ca plec si -mi zice pana la urma locatia si interfonul si ma indrept spre locatie, cand ajung surpriza (neplacuta) tipa micuta subtirica uratica la fatza sani foarte mici, fund micut, tipa nici macar nu era uda pe par, dar ma tot certa ca nu pot sa astept ce atata graba, în prima faza nu am vrut sa raman, dar am zis ca hai daca tot am asteptat atat, sa vad de ce este in stare puslamaua.

O intreb din nou servicile si pretul, imi spune din nou serviciile, mai spune ca face finalizare orala.

Ok dau bani 50lei si trecem la actiune si incepe stai nu-mi oune mana la pizda, ok ma conformez, s-a pus sa nu o suga in scarba fara a crea nici-o placere, dupa care fiind plictisit o trec la normal, aici iara probleme sa nu o bag toata, sa nu o fut repede si tot felul de substrageri de la actiune, pana la urma m-am concentrat si am scos prezerbativu si i-am spus ca vreau sa-i finalizez in gura si a sarit ca turbata cand a auzit ca ea nu face asa ceva de la prima intalnire si ea face dar numai data viitoare cand mai merg la ea. Asta mi-a pus capac si fara sa-i mai zic nimic am finalizat pe sani și sa fi vazut faze de filme eu peste ea finalizand pe sani si ea tot incerca sa iasa de sub mine, a facut ceva scandal dupa dar i-am spus sa taca ca am vorbit la inceput ca face de toate si apoi s-a substras de la toate si din nebun nu m-a scos, m-a imbracat si cand sa merg la usa sa ma incalt potaia de catel (bichon)imi rodea incaltarile. Ea ca turbata felicita cainele pentru isprava ca asa imi trebuie.

Oameni buni fugiti de ea cat puteti.

Nota doi pe linie la tot.

Fiti atenti cu aceasta tarantula.

Rog pe cineva sa puna pozele care oricum nu sunt ale ei.

O zi buna!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...