Sari la conținut

laufhaus


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

OK:

1 - se aude ca in Arad exista un salon de masaj eroic - in centru = PERFECT

2 - se aude ca sunt fete frumoase = PERFECT

3 - se aude ca locatia arata bine = PERFECT

 

Din pacate realitatea difera de ceea ce se aude...

 

PS - din pacate nu e o gluma buna.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

OK:

1 - se aude ca in Arad exista un salon de masaj eroic - in centru = PERFECT

2 - se aude ca sunt fete frumoase = PERFECT

3 - se aude ca locatia arata bine = PERFECT

 

Din pacate realitatea difera de ceea ce se aude...

 

PS - din pacate nu e o gluma buna.

Un masaj eroic mi-ar prinde bine si mie !!!

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost, nu de multa vreme. Am ajuns noaptea pe la ora 2. Eram cu un prieten care era baut si avea chef foarte mare de nebunii. Erau trei fete, una cica era patroana si ea nu presteaza, alta bruneta si cred ca era de etnie si cealalta foarte mare dar in acelasi timp mica la inaltime care tocmai iesise de la dus. Cica ar mai fi o fata dar era plecata la hotel. Colegul meu o ia pe bruneta si intra intr-o camera. Eu, sa nu-l astept in strada o iau pe grasa. Platesc 150 la patroana si merg in alta camera. Camerele erau nu aveau usi ci doar ceva draperii. In camera era pe jos ceva saltea. Ma dezbrac (intre timp incepe sa cante muzica), si ma intind pe burta pe saltea pe care mai era intins un prosop. Se urca pe mine toarna ceva ulei, ma freaca pe spate vreo doua minute dupa care zice sa ma intorc. Ma conformez. Imi toarna ulei pe ala micu, ma freaca cu mana apoi cu sanii (care sunt imensi) apoi il ia in gura continua asa vreo cateva secunde, ala micu incepe sa creasca, apoi se opreste si imi spune daca vrei sa continuam imi mai platesti 150. Ii spun nu apoi ma intreaba daca vreau sa mai fac un dus. Ma ridic ma duc la dus apoi ma imbrac si plec la afara la masina sa imi astept colegul. Dupa alte zece-cinsprezece minute iese si el nervos.

note:

locatie : 6

aspect fata : 4

masaj : 1

oral : 3

atitudine : 2

platit eu150 : colegul 300

de revenit : niciodata 

de recomandat : nici dusmanului meu

door to door : 15 minute

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare! Am trecut si eu intr-o noapte pe la asa zisul "salon", ce pot sa spun e ca ii dau perfecta dreptate lui Pictoru. Cand am fost eu era una mica, nu stiu daca avea 18 ani, frumusica, si un balaur( de etnie cred). Nu am ramas atunci pentru ca dihania aia de femeie zicea ca vreo 300 RON (eram cu un prieten, doi la doi pe tot terenul :) ). Si sincer din cate vad aici am fost insiprat ca nu am ramas. Si doi la mana ziceau ca nu pot sa ne primeasca pana nu vine sefa sau se uita pe camere sa ne vada ceva de genu`...in concluzie, e democratie :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...