Sari la conținut

Știe cineva ceva de GiuLia?


Postări Recomandate

dragi futaciosi tocmai am facut si eu o vizita la larisa tipa bruneta ...gasit anunt luat si sunat raspunde o voce super misto stabilit intalnirea ajung acolo si ce sa va spun gagica super tare stam povestim putin facut dusul de rigoare si ma asez pe pat incepe cu un oral.bestial ce sa zic de 10 ON apoi dupa vreo 10 min montam caciulita di trece deasupra mease misca super bine trecut la caprita apoi misionar in care finalizez pe sanii damezei .decartat 250 de lei pt o ora cu 2 finalizari super tare o experienta care a meritat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am trecut si eu pe la domnisoara Larissa in aceasta dupamiaza, am ramas placut surprins sa vad ca pozele sunt reale, este mai plinuta dar are o carne tare pe ea mie personal mi-a placut, oral face protejat sau ne cum doresti, chiar am primit un oral foarte bun, la normal se misca la fel de bine, nu comenteaza la pozitii, nota mea este 9, sincer o sa mai revin, sa nu uit locatia pensiunea miracolo din unirea.

Link spre comentariu
  • Oras:BISTRITA
  • Oras:BISTRITA

Am fost pe la GiuLia dar nu mia plăcut.... fără sărutări, fără degete , nu tare ca ma doare .... eu pt a doua oara nu as mai mrg nici gratis

Trebuie sa intelegi si tu ca nu mai poate saraca de la atata p...

Poti sa ne dai mai multe detali cand ai fost si cum o fost si cat o fost halatul? Nu o mai lasat din pret :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...