Sari la conținut

0727.306.423


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna, sunt noua la tine in oras si te astept la mine sa petrecem clipe de neuitat cu un oral neprotejat si un normal. Te pup si te astept :*  Telefon: 0727.306.423 

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/buna-sunt-noua-la-tine/12326373   

 

Buna seara tuturor. Venit de la munca am decis sa fac si eu o escapada si am intrat pe gds si am dat peste urmatorul anunt. Sunat mi-a raspuns si mi-a comunicat preturile dar tot ce am retinut a fost 200 de lei ora oral neprotejat normal protejat si face CIM FK. 

Imi spune ca sta in Brazda in spatele unitatii militare. Ii spun ca in 30-40 de minute ajung. Odata ajuns mi-a spus unde trebuie sa ajung. Pozele nu sunt reale dar sunt foarte asemanatoare. Fata este din Bucuresti si este de etnie chiar mi-a recunoscut. Stam la o tigare vorbim de una de alta si ii spun ca vreau o ora ii dau banii si sa trecem la treaba. Incepem.....oralu bine executat neprotejat dar fara sa se atinga de bijuteriile familiei....trist.....dupa care trec eu sa-i fac un oral....fata are sanii mari frumosi dar putin lasati........dupa care trecem la normal protejat....precizez ca nu am simtit deloc miros suspect......incepem frumos ea deasupra se misca bine priveliste minunata...dupa care trecem pozitia capra.....hopa asa....cica o doare si nu face.......si am decis sa stea ea intinsa pe burta si eu sa pompez si boooom finalizare. Pauza de o tigare mai vorbim si ce a fost foarte bine ca a avut AC ;) . Incepem partea doua......iar oral.....dupa care facem un 69 si repetam schema de la normal. Am uitat....Face FK si e foarte comunicativa, ai ce sa vorbesti cu ea. 

Acum notele:

Locatie: 8 bine ca a avut AC precizez ca la baie nu am fost deoarece imi facusem dus acasa  

Oral: 8 se pricepe 

Normal : hai sa dam un 7 spre 8 tras de par 

Gfe: 8 

De revenit: da 

 

 

post-2-0-94868500-1466886222_thumb.jpeg

post-2-0-58507100-1466886223_thumb.jpeg

post-2-0-00821200-1466886224_thumb.jpeg

post-2-0-36956100-1466886224_thumb.jpeg

post-2-0-68617800-1466886224_thumb.jpeg

  • Like 9
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna, sunt noua la tine in oras si te astept la mine sa petrecem clipe de neuitat cu un oral neprotejat si un normal. Te pup si te astept :*  Telefon: 0727.306.423 

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/buna-sunt-noua-la-tine/12326373   

 

Buna seara tuturor. Venit de la munca am decis sa fac si eu o escapada si am intrat pe gds si am dat peste urmatorul anunt. Sunat mi-a raspuns si mi-a comunicat preturile dar tot ce am retinut a fost 200 de lei ora oral neprotejat normal protejat si face CIM FK. 

Imi spune ca sta in Brazda in spatele unitatii militare. Ii spun ca in 30-40 de minute ajung. Odata ajuns mi-a spus unde trebuie sa ajung. Pozele nu sunt reale dar sunt foarte asemanatoare. Fata este din Bucuresti si este de etnie chiar mi-a recunoscut. Stam la o tigare vorbim de una de alta si ii spun ca vreau o ora ii dau banii si sa trecem la treaba. Incepem.....oralu bine executat neprotejat dar fara sa se atinga de bijuteriile familiei....trist.....dupa care trec eu sa-i fac un oral....fata are sanii mari frumosi dar putin lasati........dupa care trecem la normal protejat....precizez ca nu am simtit deloc miros suspect......incepem frumos ea deasupra se misca bine priveliste minunata...dupa care trecem pozitia capra.....hopa asa....cica o doare si nu face.......si am decis sa stea ea intinsa pe burta si eu sa pompez si boooom finalizare. Pauza de o tigare mai vorbim si ce a fost foarte bine ca a avut AC ;) . Incepem partea doua......iar oral.....dupa care facem un 69 si repetam schema de la normal. Am uitat....Face FK si e foarte comunicativa, ai ce sa vorbesti cu ea. 

Acum notele:

Locatie: 8 bine ca a avut AC precizez ca la baie nu am fost deoarece imi facusem dus acasa  daca luam o ora nu ne spalam nici intre numere, nici la final :slap2

Oral: 8 se pricepe 

Normal : hai sa dam un 7 spre 8 tras de par 

Gfe: 8 

De revenit: da 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Pe acest forum au apărut mulți " deștepți" , experți care aduc contribuție ZERO. Fata folosește șervețele umede..... nu am vrut să fac duș..... am plecat frumos urcat în mașină și am făcut duș acasă

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna, sunt noua la tine in oras si te astept la mine sa petrecem clipe de neuitat cu un oral neprotejat si un normal. Te pup si te astept :*  Telefon: 0727.306.423 

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/buna-sunt-noua-la-tine/12326373   

 

Buna seara tuturor. Venit de la munca am decis sa fac si eu o escapada si am intrat pe gds si am dat peste urmatorul anunt. Sunat mi-a raspuns si mi-a comunicat preturile dar tot ce am retinut a fost 200 de lei ora oral neprotejat normal protejat si face CIM FK. 

Imi spune ca sta in Brazda in spatele unitatii militare. Ii spun ca in 30-40 de minute ajung. Odata ajuns mi-a spus unde trebuie sa ajung. Pozele nu sunt reale dar sunt foarte asemanatoare. Fata este din Bucuresti si este de etnie chiar mi-a recunoscut. Stam la o tigare vorbim de una de alta si ii spun ca vreau o ora ii dau banii si sa trecem la treaba. Incepem.....oralu bine executat neprotejat dar fara sa se atinga de bijuteriile familiei....trist.....dupa care trec eu sa-i fac un oral....fata are sanii mari frumosi dar putin lasati........dupa care trecem la normal protejat....precizez ca nu am simtit deloc miros suspect......incepem frumos ea deasupra se misca bine priveliste minunata...dupa care trecem pozitia capra.....hopa asa....cica o doare si nu face.......si am decis sa stea ea intinsa pe burta si eu sa pompez si boooom finalizare. Pauza de o tigare mai vorbim si ce a fost foarte bine ca a avut AC ;) . Incepem partea doua......iar oral.....dupa care facem un 69 si repetam schema de la normal. Am uitat....Face FK si e foarte comunicativa, ai ce sa vorbesti cu ea. 

Acum notele:

Locatie: 8 bine ca a avut AC precizez ca la baie nu am fost deoarece imi facusem dus acasa  

Oral: 8 se pricepe 

Normal : hai sa dam un 7 spre 8 tras de par 

Gfe: 8 

De revenit: da 

are tatuaj la burta? pe langa buric in sus? un fel de semi-cerc ?

Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna seara

In urma cu ceva timp am vizitat si eu aceasta fata, tin sa precizez ca este cea din poze.

Modalitate de contact, numarul din titlu. Am sunat am intrebat detaliile , fata accepta sarutari, oral neprotejat si normalul protejat.

M-a scanat de la fereastra dupa care mi-a spus blocul si apartamentul.

Urcat la etajul 4 , fata m-a asteptat dupa usa cu un prosop pe ea, am fost invitat in living unde am fumat o tigare si am socializat cateva minute. Am fost servit cu un pahar de suc, apa nu mai avea. Dupa tigare am mers in dormitor, am recapitulat serviciile, sa ne se modifice inre timp, si totul a fost cum stabilisem la telefon.

Am cerut la dus, baia curata cu gel de dush si sapun , fara prosop -(un minus).

Revin in camera eram deja gol fata incepe cu un oral bunicel, fara atentie la zonele adiacente. A acceptat si cateva sarutari, dar timide. Finalizare a zis ca nu face orala "ca nu a mai facut niciodata si nu vrea sa faca ceva ce nu stie sigur daca o sa poata face" ( exprimarea ei)

Am terminat in picioare pe sanii ei in pat , in timp ce mi-am dat drumul a slabit ritmul si nu a fost chiar super.

Pentru mine a fost o experienta de nota 6

Locati de nota 8

Baia nota 8

Atitudine 7

De revenit: clar nu

 

Sper sa fie de ceva ajutor aceasta postare

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...