Sari la conținut

top saloane masaj


usrusr

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bun topicul asta. cu toate ca exista gramezi de anunturi cu saloane de masaj, nu prea ai unde sa te duci.

unele saloane au preturi aberante pentru un "masaj"(fara extra) - vezi Mon Amour, Artemis, etc - ; iar la altele dai de obeze, tiganci... :)

 

ajungi sa te multumesti ca asa zisul masaj dureaza 50 min, ca prosoapele nu put a ulei. 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

AMAZOINIA - No. 1 (calitate servicii/pret)

 

 

decat sa mergi la black velvet si sa dai 300 mai bine la amazonia

cu 300 stai doua ore

 

fete bune, servicii relativ ok  pret mare..... artemis

se aplica si aici faza cu doua ore la amazonia (mai pui putin)

 

 

 

PS: nici macar sa nu te gandesti sa treci pe la Jovial

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Mafci,iti respect parerea. Dar,amazonia nici nu intra in primele 5 saloane la care eu as merge.  Al doilea black

velvet au de dovetit,abia au aparut pe piata,personal nu am incredere in saloanele noi. Tot apar si dispar.

Al treilea poate fi interesant,depinde la ce fata nimeresti,apropo de asta,au o super piesa in momentul de fata.

Iar cu Jovialul :))) cred ca-i o gluma,nu are ce cauta in aceasta discutie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

e si greu sa faci o lista cu saloanele. daca era acum 10-15 ani, era simplu. acum, pe multe nici nu le poti numi saloane ci mai degraba niste infectii. :)
 

lista ar trebui facuta cu saloanele al caror pret nu depaseste 200 lei per laba  :rolleyes:

Link spre comentariu
  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Recomand:

 

Categoria High Class si nr 1 in topul meu: Mon Amour-Strada Caderea Bastiliei nr 72B Telefon:0732889966

Categoria Saloane bune: Lucky massage(fete bine pregatite) Strada Stirbei Voda nr 29A Telefon:0722110003

Categoria maseuze independente Cleo. Bulevardul Unirii nr 67.Telefon:0721471231

Alte saloane de top:

Confidential

Artemis

Noblesse

Vip Obsession

Tao Massage

Saloane unde sexul este interzis.

Si propun si un top al saloanelor cu sex.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recomand:

 

Categoria High Class si nr 1 in topul meu: Mon Amour-Strada Caderea Bastiliei nr 72B Telefon:0732889966

Categoria Saloane bune: Lucky massage(fete bine pregatite) Strada Stirbei Voda nr 29A Telefon:0722110003

Categoria maseuze independente Cleo. Bulevardul Unirii nr 67.Telefon:0721471231

Alte saloane de top:

Confidential

Artemis

Noblesse

Vip Obsession

Tao Massage

Saloane unde sexul este interzis.

Si propun si un top al saloanelor cu sex.

 

Lucky si Tao nu ofera finalizare Daca nu esti tantrist, pleci cu dureri :)

 

Cat despre sexul este interzis, depinde de maseuza... 

 

Ideea cu un top al saloanelor cu sex este buna. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bai fratilor...deci am fost acum 2 zile la Black Velvet...curiozitate sa vad ce e de capul lor (nu se compara cu Mon Amour) dar fata de cei de la amour nu m-au luat repede pe banda si sa ma intalnesc cu toata lumea. Fetele sunt bune rau...gasesti de la tate mari pana la funduri bombate, fete cu tatuaje excitante si multe altele. Am luat un masaj cu minim 2 finalizari.....rai. curatenie misto si intimitate....pacat de locatie ca nu-s chiar aproape de centru dar fetele alea si vila...misto rau

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Bai fratilor...deci am fost acum 2 zile la Black Velvet...curiozitate sa vad ce e de capul lor (nu se compara cu Mon Amour) dar fata de cei de la amour nu m-au luat repede pe banda si sa ma intalnesc cu toata lumea. Fetele sunt bune rau...gasesti de la tate mari pana la funduri bombate, fete cu tatuaje excitante si multe altele. Am luat un masaj cu minim 2 finalizari.....rai. curatenie misto si intimitate....pacat de locatie ca nu-s chiar aproape de centru dar fetele alea si vila...misto rau

 

Și ți-ai făcut cont special să ne povestești ce rai e la Black Velvet ? Mai era unul acum vreo juma' de lună care lauda pomul la care se dusese cu sacul. Iar stilul de comunicare cu "frate, băi fraților" e identic. Ce marketing drăguț și subversiv.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu era de ajuns ca astfel de smecherasi - cu masina la 1000 -1500 EURO ne afecteaza cotidianul peste tot - la supermarket , in trafic , pe plaja , la restaurant etc. - prin lipsa lor de educatie elementara , agresivitate , incultura si prezenta zgomotoasa - acum vin si pe aici cu tot felul de chifle , doar-doar vom musca si vom marsa la reclama lui.

Nu tine , daca vroiai sa fii credibil trebuia sa pui pe cineva mai citit sa frazeze o recenzie mai spalata.

Hai , du-te si reparat-ti Opelul Astra / VW Golf adus pe bani putini....

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Sex este posibil?

 

Intotdeauna este posibil. Daca n-ai cu cine, ti-l faci cu mana ta posibil :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Amazonia ramane dupa parerea mea cel mai bun salon, spun asta ca nivel de pregatire. Nu am plecat niciodata cu regret de acolo si e singurul salon care mi se pare underpriced vis a vis de servicii. Diferenta o fac fetele, degeaba m-am simtit bine la salonul X cu y  daca nu m-am simtit si cu z. La amazonia nu am avut nici o dezamagire cu nici o fata

 

Ca si nota nu am frecventat saloane cu preturi mai mari de 200 ron. Nu spun ca nu sunt saloane mai bune dar nu la preturile astea

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...