Sari la conținut

Vicki, roscata, 27 ani, "program complet", 0754771948


Vizitator altu2

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

in spate la Iulius Mall are locatia.

Poze are pe public 24 dar nu stiu cat sunt de reale....ea zica ca are si reale.

Vreti poze reale cu ea ? :P se rezolva, dar costa :))))

Mark.... platesc eu filmul...si las pe altu sa faca cinste cu developarea :)) dar daca nu se gaseste cine sa plateasca developarea...platesc eu ! :))

Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

daca intrebarea e : are Vicky peste sau ba ? raspunsul , dupa parerea mea e ca NU . Sta demult in Cluj, deci pot sa spun ca e clujeanca si are 2 identitati in paralel.

Oricum vb. lui Horatiu 1977  - ce treaba ai cu el ? sau vrei sa mergi la el ? :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe culmile curviei
  • Oras:Pe culmile curviei

daca intrebarea e : are Vicky peste sau ba ? raspunsul , dupa parerea mea e ca NU . Sta demult in Cluj, deci pot sa spun ca e clujeanca si are 2 identitati in paralel.

Oricum vb. lui Horatiu 1977  - ce treaba ai cu el ? sau vrei sa mergi la el ? :))))

 

Corect. În identitatea reală are și prieten, deci mă îndoiesc foarte tare că în cea de curvă are pește.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

A fost recent cineva pe la vicky ?

Tot incerc sa dau de ea insa nu reușesc. Ori suna fără răspuns ori telefon oprit.

 

Deși vroiam s o revizitez, sa mai incerc canalul din spate

 

Stiu ca si-a schimbat numarul de telefon, cel putin eu am primit la ultima intalnire unul nou, da' nu stiu unde naiba, si sub ce "nume" l-am salvat.

Poate altii sunt mai organizati ca mine si nu au ratat salvarea adecvata a noului numar.

Link spre comentariu
  • Oras:ClujNapoca
  • Oras:ClujNapoca

Multumesc colegu, si tare mulțumit asi fi daca găsești acel număr.

 

Sau un alt futador daca are ceva informatii asi mulțumi.

 

Stiu ca si-a schimbat numarul de telefon, cel putin eu am primit la ultima intalnire unul nou, da' nu stiu unde naiba, si sub ce "nume" l-am salvat.

Poate altii sunt mai organizati ca mine si nu au ratat salvarea adecvata a noului numar.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...